Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Testembe zárva fórum

Testembe zárva (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. unom (válaszként erre: 110. - Grizus)
2014. dec. 9. 20:02
Miért pont azok a legendák lennének igazak, amiket mi ismerünk. Tudod, a teremtést hányféleképpen mesélték el? Érdekes utánanézni.
113. unom (válaszként erre: 108. - Grizus)
2014. dec. 9. 20:01
Lehet, nem tűnik fel, de egy profin felépített marketingoldalt látsz, a lényege az eladás, és elég jól jövedelmez.
112. grizus (válaszként erre: 111. - C7c137858c)
2014. dec. 9. 18:09
Én dettó, csak ellenkezőleg...
111. c7c137858c (válaszként erre: 110. - Grizus)
2014. dec. 9. 17:10
Nem tudom más szemmel nézni. Igaz, nem is akarom. :)
110. grizus (válaszként erre: 107. - C7c137858c)
2014. dec. 9. 16:47
Ezt felfoghatod szimbólumnak is. Nem hinném, hogy valami nagyon fura gondolat lenne, hogy vannak előző életeink. Mivel nem emlékszünk rá, ezért evidens, hogy valamivel elfelejtették velünk, ez lehet akár a feledés itala is a Léthe folyóból. Bizonyos elképzelések szerint a mondák, legendák, mítoszok nem üres mesék, kitalációk, hanem a történelem részei. Ezekben pedig olvashatsz akár a Léthe folyóról is meg sok-sok másról. De ha materialista szemmel nézed a világot, csak belekötnivalót fogsz benne találni.
109. grizus
2014. dec. 9. 16:44
Monarch
108. grizus (válaszként erre: 97. - Unom)
2014. dec. 9. 16:44
Hallottam már a Lélekpillangóról, de nem igazán ismerem. Most rákerestem. Nem látok semmi rosszat benne: sütik, ingyenes letöltés, szálló lepkék... asszem ez valami szavazás szokott lenni az év ezo-emberére. Mi a gond vele? Kicsit felszíneske az egész, nem látom a tartalmat benne, egyébként a pillangó - bár az a Monarc-pillangó - ma egy elterjedt illumináti szimbólum, a mindent elárasztó bagollyal egyetemben, már ami az állatokat illeti. (Vannak komolyabb szimbólumok is, most azokat hagyjuk.) Persze ezek helyes állatok és eredetileg mást is jelentenek, de kissé lenyúlták őket, aztán majd kiderül, miért. Na mindegy, bocs az offért.
107. c7c137858c (válaszként erre: 106. - Grizus)
2014. dec. 9. 16:42
És mitől függ hogy mi a kamu? Hogyan teszel különbséget valótlanság és a valóság között. Honnan tudod, hogy a Léthe folyó (vagy tó?) létezik.
106. grizus (válaszként erre: 98. - C7c137858c)
2014. dec. 9. 16:38
Ezt célzásnak szántad? Ha figyelmesen elolvastad volna, amit írtam, láthattad volna, hogy azt írom, hogy magam is csak tanulok, nem vagyok tökéletes és tévedhetetlen. Én nem kamuból csinálom az ezotériát, ez engem kora kamaszkorom óta érdekel és nem a felszínen mozog.
2014. dec. 9. 04:29
Ez olyan autóval szegeden könnyebb közlekedni, de lehet tömgegközlekedéssel és gyalog is.
2014. dec. 9. 04:29

LMBT/LMBTQ Élj boldogan kívánom! Valami más hibára keresel megoldást szerintem, sajnálom. Ez nem sértésnek szántam.


Nagyon férfias nők és nőies férfiak is vannak kb. ennyi. Leszbikusok melegek, és kitudja még hány féle érdeklődés vagy érdektelenség.


Egy okos ember egyszer azt mondta, ha teheted addig változta magadon amíg el tudod fogadni magad, de az út eleje is elfogadással kezdődik. Ha nem tudsz tovább lépni ebben az elfogadásban lehetsz boldog.

103. 1c18d76f9e (válaszként erre: 1. - David75)
2014. dec. 9. 04:24

Ebben az értelemben ezzek szóciális fogalmak, mert gondolom nem a rejszólás csinálod pénisz nélkül.


A nemi szerep tanult és rsézben örökölt, de nagyobb részt tanult, a tanulásnak mint más téren is lehetnek zavarai, ebből vagy serencsés diolgo lesz és tehetség, vagy szerencsétlen vagy mind a kettő.


Ókoriek is ismerték a testkép zavart, de ott a gén hibásoknál kisebb arányban fordul elő. Ma valaminek valkinek akarunk megfelelni, egyszerre töb embernek, íg baj van.


Nincs átlagos, csak átlagba simuló, mert mindegyik "egyed(i)"/egyén más.


Van aki szereti a focit és valaki nem. Valaki leviszi a szemetet és valaki nem. Valaki áldanóan csajozik és valaki szinte soha.


A "felvilágosodás"-sal jött ez az uniformizmus, reformációban és Bencések ideéjén volt enyhe elő futára ami hamar semmivé foszlott. Ez is azzá fog.


Ahány né, népcsoport, társadalmi oztály annyi nemi kép. Egy kőműves romának/vagy szerb nezetiséginek egy szelemi szabad foglakozású zsidó vagy KundK polgár nő lenne, ha az adatokat nézné.

102. david75 (válaszként erre: 101. - C7c137858c)
2014. dec. 8. 22:06
Ez már beteges lenne,de bírom az abszurd humort!
101. c7c137858c (válaszként erre: 100. - David75)
2014. dec. 8. 22:03

Ez eddig stimmel.

De ha a női test indít be, és te egy jó nő vagy, azt fel lehet fogni isteni szerencsének is. Van egy gyönyörű női test a tulajdonodban, amit bármikor simogathatsz, és csak a tiéd. Minden rosszban van valami jó.

100. david75
2014. dec. 8. 21:10
Nem vonz a férfitest,nem tudok töle beindulni. .......
2014. dec. 8. 21:08
Soha nem jutott eszembe az operácio ,mint lehetőség. Nem dicsekvés ként,de jó nő vagyok karcsú,vékony sportos alakkal.,megnéznek a pasik...... bellül van kavarodás:)))
98. c7c137858c (válaszként erre: 64. - Grizus)
2014. dec. 8. 09:47
Igen, és mindig a másik a kamu ember.
97. unom (válaszként erre: 96. - Grizus)
2014. dec. 8. 09:20

Hidd el, az ezotéria is alkalmazza. Keress rá a lélekpillangó csoportra afacén. Szerinted az mi?

És ez csak egy apróbb példa.

96. grizus (válaszként erre: 95. - Unom)
2014. dec. 7. 23:58

Nem azt mondom, hogy ne adj a cukrosnak inzulint. Miért legyek fanatikus? Ez nem fekete vagy fehér. Nem kell démonizálni vagy szemétnek kikiáltani egyik módszert sem. Az élet sokkal összetettebb annál, hogy ne legyen értelme annak is, ami látszólag értelmetlen vagy akár káros, elsőre.

A marketing legdurvábban a gyógyszeripar mögött van ott, ez tény. A fegyverkezést is lenyomja.

A hegyre sok út vezet és más útja veszedelmes út.

95. unom (válaszként erre: 94. - Grizus)
2014. dec. 7. 23:52

Nem tiltakozok, röhögök rajta. Látom a mögötte levő marketinget, azt, hogy mennyi mindent el lehet így adni, ez mekkora üzlet.

Próbáld meg az egyes típusú cukorbetegséget kezelni inzulin nélkül, anélkül, hogy folyamatosan kontrollálnák. És ez csak egy példa a sok közül.

94. grizus (válaszként erre: 93. - Unom)
2014. dec. 7. 23:50
Ez esetben nincs más út, az embereknek kell tudatosabbnak lenniük a gyógyítás más útjaira. A sebészetet nem lehet nélkülözni, de a megelőzés, a z egyéb módszerek megismerése nyitott mindenki számára. Ha tiltakozol is ellene, paradigmaváltás és tudatosságban való fejlődés nélkül ezt nem lehet megcsinálni.
93. unom (válaszként erre: 92. - Grizus)
2014. dec. 7. 23:43

Pár év múlva megy nyugdíjba az a generáció, aki túl idős ahhoz, hogy külföldre menjen. Utána? Mindenki bejár majd a kórházba, etetni, rendberakni, ápolni a hozzátartozóját, vagy megfizet valakit.

Hogy a szakmai munkát ki végzi el, arra nincs tippem.

92. grizus (válaszként erre: 91. - Unom)
2014. dec. 7. 23:41

Pár év, az még egy optimista forgatókönyv.

És akkor mi lesz, ha összeomlik?

Hihetetlen mik vannak, nem érnek ki a mentők több mint egy óra alatt se és sorolhatnám. Botrány.

Tényleg mintha arra játszanának, hogy omoljon csak össze az egész. Ha katasztrófa, legyen katasztrófa. De a katasztrófa már akkor jön, ha valaki nem gondolkodott időben.

91. unom (válaszként erre: 90. - Grizus)
2014. dec. 7. 23:35
Lehetne, de jelenleg nincs, így azzal kell gazdálkodni, ami van. Az egészségügynek így is csak pár éve van hátra az összeomlásig.
90. grizus (válaszként erre: 89. - Unom)
2014. dec. 7. 23:33
Mondjuk én erről azt gondolom, hogy lenne itt pénz tonnaszám, csak ugye egyeseknek módjuk van rá, hogy máshogy döntsenek... de nem politizálok. Bármit megcsinálhatnánk. A világban is, és nálunk aztán pláne bőven lenne pénz mindenkinek bőségesen. Öreg igazság.
89. unom (válaszként erre: 88. - Grizus)
2014. dec. 7. 23:30
Pár éve nálunk is fizette. Persze, nem ideális, de vannak fontosabb dolgok, rangsorolni kell.
88. grizus (válaszként erre: 87. - Unom)
2014. dec. 7. 23:29
Ez Magyarországon nem túl aktuális. De nyilván vannak olyan országok, ahol fizeti. Azért az se lehet fenékig tejfel, más testben élni, mint amilyen neműnek érzed magad. Legalább elmebetegnek nem tartják már az ilyen embereket.
87. unom (válaszként erre: 85. - Grizus)
2014. dec. 7. 23:26
Én mindenesetre örülök, hogy már nem fizeti a tb. Sehol nincs elég pénz, majd ha az életmentő dolgokra telik, akkor lehet extrákon gondolkodni.
2014. dec. 7. 23:25
Jézus!
85. grizus (válaszként erre: 84. - Unom)
2014. dec. 7. 23:24
Számomra ez inkább horror kategória... de van, aki ettől érzi magát teljesnek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook