Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco túrót, tejfölt hol gyártják? fórum

Tesco túrót, tejfölt hol gyártják? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 17. 11:44

Nem azért kerül a sajátmárkás olcsóbba, mert rosszabb a drágábbnál.Sőt sokszor kenterbeveri a nagyobb márkát.

Miből gondolja azt mindenki, hogy a drágább jobb?Analitikai elemzést hajtottok otthon végre? :)


Nagyon sok pénzt meg lehet egy termék árán spórolni ha legyártatod mással jó olcsón persze,és kevesebbet költesz csomagolásra és marketingre.


Amúgy meg nem kötelesek a gyártót ráírni, mert ha vmi probléma van a forgalmazóra szállnak rá, ez esetben a Tesco.

Amúgy meg a gyártmánylapon biztos rajta van,ha vissza kell követni.


Nem értem miért olyan fontos, hogy ki gyártja.

11. virus2008 (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2012. ápr. 17. 11:34
Honnan veszed ezt a hülyeséget már bocs? :)
2012. ápr. 16. 23:28
melyik cég termékét nem eszed meg és miért?
9. ad0b329974 (válaszként erre: 8. - Liviaa)
2012. ápr. 16. 21:20

hű az annyát..képes voltál felhívni őket?


jó sok pénzt rápocsékoltál és nem lettél okosabb.


én ismerek egy olyan gyártót,aki saját magának épített üzemet.."saját" tejből dolgozik és leszerződött vele a tesco és azok csinálják a tesckós termékeket.


tulajdonképpen annyira mindegy ki gyártja ha se így se úgy nem jó a minőség.


a dolog lényege..országon belül van.magyarország tág fogalom..ennyi erővel ..készül: " valahol a nagyvilágban" címszó is megfelelne..fő a tájékoztatás.

2012. ápr. 16. 14:58

kiakadtam ezeke, felhívtam őket, nyugodtan hülyének lehet nézni, de tényleg érdekel hol gyártják, mert van egy cég akinek a termékét nem eszem meg, és igazából csak azt akartam tudni, hogy nem ott

na és akkor, felhívtam őket, nem volt egyszerű, össze vissza kapcsoltak, zenéltek a fülembe, mire sikerült egy normális emberrel beszélnem, hogy ez lenne a kérdésem, mondta, hogy vissza hív majd, vissza is hívott, de azt mondta ezt nem mondhatják meg, csak annyit, hogy magyarországon, hát köszi, akkor kapják be, nem veszek tescos terméket, amúgy is a legtöbb az nagyon necces, szerintem

7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 16. 09:43
Igen,ugyan ott,csak hogy az ilyen T-s és egyéb saját márkás termékek általában a maradék anyagból készülnek.Köszönő viszonyban nincs a drágábbal.Sajnos.
2012. ápr. 16. 09:37

És ez mit jelent? Semmit. Azt a legkevésbé sem, hogy ugyanaz a minőség lenne.


Ugyanis ez csak annyit tesz, hogy a Teszkó nem tart fenn saját üzemet, munkásokat stb, hanem fizet egy tejüzemnek a termékek előállításáért, de NEM ugyanazt a jó minőségű alapanyagot veszik meg hozzá.


Pusztán ugyanazon a gyártósoron megy keresztül egy másik alapanyag.

5. Lanvin (válaszként erre: 4. - Búgócsiga*)
2012. ápr. 15. 20:30
Ez így van.
2012. ápr. 15. 20:29
nagyon sokszor ugyanaz az üzem gyártja az xy hipersupermarket saját márkás termékét, mint a mellette a polcon lévő, akár 10-20 % drágább, "márkásabbnak mondott" terméket...
2012. ápr. 15. 20:25

attól függ területileg hová esik az üzlet.

leszerződnek üzemekkel és legyártatják.

2012. ápr. 15. 20:23
Na,ez engem is...:))
2012. ápr. 15. 20:22

Mert nincs ráírva, csak annyi, hogy magyarországi

De érdekele az is, hogy hol gyártják

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook