Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tervezett császár a Bajcsy-Zsilinszky kórházban fórum

Tervezett császár a Bajcsy-Zsilinszky kórházban (beszélgetős fórum)

7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Fruzsi369)
2018. okt. 21. 10:22

Szia!


5-én ott szültem császárral. Nem volt tervezett, és volt fogadott orvosom.

A folyamat nekem elég rémes volt, mivel természetes szülésre készültem, így lelkileg nem voltam felkészülve a császárra. Meg mire oda kerültem, addigra annyira fáradt voltam, hogy alig éltem.

Apa nem jöhetett be a műtőbe. A babát futólag megmutatták, mikor kivitték megmosdatni. Aztán oda adták apának. Amikor visszavittek az szobába, akkor cicire tették, és maradhatott velünk picit. Éjjelre elvitték, mivel ugye én akkor még megmozdulni is alig tudtam. 6 órát kellett mozdulatlanul feküdni. Másnap először nem tudtam felállni sem, de próbálkozni kell, mert a mozgástól lesz jobb. Az embert motiválja, hogy ha el tud menni a babájáért, akkor onnantól vele lehet. A császár egy rendes hasi műtét, úgyhogy készülni kell rá, hogy nem egy sétagalopp. Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

6. Fruzsi369 (válaszként erre: 5. - Holdliliom)
2018. okt. 4. 20:28

Szia

Hát igazából a folyamatot. Meg hogy műtét után mi várható.

2018. okt. 4. 19:23

Szia

Igen, én ott szültem a kisebbiket, császárral, ügyeletes orvosnál, mert sürgősségi császár volt. Igaz, ennek már 9 éve. Mit szeretnél tudni?

4. kondygirl (válaszként erre: 3. - Fruzsi369)
2018. okt. 4. 18:49
Nővéremnek is ezt tanácsolták. Én mondtam neki, hogy keressen fel egy szemdokit, aki megvizsgálta és engedélyezte a hüvelyi szülést.
2018. okt. 4. 16:24
Kancsal vagyok. Az egyik szemem -5 a másik -10. A szemfenekemmel nem tudom mi a helyzet, de a védőnő azt mondta nagy az esély, hogy nem engedik majd a rendes szülést, pedig én úgy szeretnék szülni. Egy hét múlva megyek a második genetikára és akkor rá is kérdezek mi a teendő
2. kondygirl (válaszként erre: 1. - Fruzsi369)
2018. okt. 4. 15:42
Szia, más problémád is van a szemeddel? Én -8 és -8,5 es dioptriával szültem két gyermeket. Nővérem hasonló rossz szemmel. Nekem azt mondta az orvosom, ha a szemfenekem tiszta nem kell császárral szülnöm.
2018. okt. 4. 14:09

Sziasztok! Szeretnél tapasztalatokat kérni olyanoktól akik tervezett császárral szültek ebben a kórházban. Nagyon úgy néz ki hogy császáros leszek a szemem magas dioptriája miatt. Félidős vagyok még, de szeretnék felkészülni rá lelkileg is. Orvost elvi és anyagi okokból nem fogadok.

Van aki fogadott orvos nélkül szült tervezett császárral? Olyanok tapasztalata is érdekelne akiknek volt választott orvosa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook