Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tértisztítás fórum

Tértisztítás (beszélgetős fórum)


11. Nissi
2011. febr. 1. 16:44
Köszönöm a jó tanácsokat! Egy alapos takaritás és lombtalanitás amugy se árt, csak rá kell szánni magam:) A fehér gyertyákat és a sót is kiprobálom. Artani biztos nem árt...
2011. febr. 1. 09:54

Nálunk volt ilyen... Használt lakást vettünk, és nagyon rossz érzéseim voltak. Nem tudtam elfogadni, mint otthonomat.

Ebben a lakásban is történtek súlyos betegségek,(agyvérzés), válás, sok-sok harag, veszekedés. Ezeket akkor még nem tudtam.

Nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ezek a negatív erők okozzák ezt, vagy csak az, hogy teljes felújítást nem tudtunk végezni.

Kétségbeesésembe hívtam egy ezoterikus beállítottságú ismerősömet,aki beállított egy kis Krisztus képpel. Füstölőket gyújtottunk, fehér gyertyákat, és kérte a negatív erőket távozásra.

Ezen és jókat mosolyogtam, főleg mivel nem vagyok vallásos, a képen.

Azt mondta, minden helységben égessek fehér gyertyákat, amikor csak otthon vagyok.

Kb. egy hétig én ezt meg is tettem.

Ettől-e, vagy csak egyszerűen megnyugodtam, nem tudom, de elmúltak ezek a rossz érzések.

Azóta sem jutottunk a teljes felújításig, mégis belaktuk, otthonunknak érzem.

Egy próbát megér... :)

2011. febr. 1. 09:41
ja, és takarításon kívül kell egy alapos lomtalanítás. minden olyan tárgytól meg kell szabadulni, ami felesleges.
2011. jan. 30. 09:43
Én sem hallottam még erről, de ahhoz hasonló lehet mint a Feng-shui ami a tárgyak, berendezések harmónikus elrendezését jelenti...
2011. jan. 30. 09:35
tisztításhoz tökéletes a szegfűszegolaj. felmosáshoz használt vízbe szórj egy kis sót. égess fehér gyertyákat.
6. zsu0102 (válaszként erre: 1. - Nissi)
2011. jan. 30. 08:33

Szia! Nekem van kifejezetten erre használható olajom, de sajnos ezt nem lehet kapni. Ezt a tenyérre kellett kicsit csepegtetni, eldörzsölni, és a tenyeret végighúzni a sarkok, a bejáratok, a falak előtt.

Ennek hiányában szoktak a sarkokba tenni egy kis vattát, amire pici ecetet csepegtetnek.

5. vov
2011. jan. 30. 08:33

Szia!

Én hallottam róla, sőt láttam is hogyan csinálják egy családállítás alkalmával.

De szerintem ezt nem tudja akárki megcsinálni.

Amúgy a takarítás, szellőztettés, portalanítás is jó!!! De tényleg, nem vicc!

2011. jan. 30. 08:18

Egy kiadós takarítás,portalanítás,én így képzelem el. :)

Bocsi nem akarok gúnyolódni.De tényleg nem hallottam még erről.Hátha vki tudja.Szió

2011. jan. 30. 08:14
Azt mondják hogy a lakásban lehetnek negativ energiák, betegség, válás, veszekedés stb után és a lakást, teret meg kell "tisztinani" a negativ energiáktól.
2011. jan. 30. 08:09
Szia.Mi az a tértisztítás?Még nem hallottam.
2011. jan. 30. 07:29

Sziasztok!


Csinált már valaki tértisztitást? Ha igen milyen modszereket használtatok? Es tapasztaltatok valamilyen hatást, változást utána?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook