Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Természetvédelemről itt...! fórum

Természetvédelemről itt...! (beszélgetős fórum)


15. 40163fd81d (válaszként erre: 11. - Zsozsi baba)
2009. aug. 7. 02:17
De te ,és a gyerekeid igen.Ebben kell élned,és hozzászoktatnod őket:))
2009. aug. 7. 02:00
A magyrországi és a nemzetközi Földegyesület nagyon sokat tesz a környezetvédelemért [link]
2008. júl. 29. 09:47
Én Szegeden a TTK-ra környezetvédelem szakra szeretnék menni. Ezzel szeretnék foglalkozni és már meg vab az emelt szint is föciből.
2008. jún. 4. 18:20
Holnap(5.-én)A metró újságban külön kiadásban egy "zöld"mellékletet csatolnak!
11. zsozsi baba (válaszként erre: 10. - Dizzz)
2008. jún. 2. 20:29
Hát a mamák tudtak valamit!!!Tovább is éltek ,de nem is csodálkozom a kisgyerek nem a benzingőzt szívta be...
10. Dizzz
2008. jún. 2. 17:15

Én spec.mosogatógép hiányában(mert szeretek mosogatni), és az egyre dráguló víz, gázszámla, és a felesleg megtakarítása szempontjából úgy mosogatok, hogy az egyik medencébe engedem a melegvizet, a másikba a hideget, ebben öblítek.

Erről csak mindig a falusi mamám jut eszembe:D

9. vmágika (válaszként erre: 8. - Zsozsi baba)
2008. jún. 2. 16:56

Igazából nem vagyok a téma fanatikus megszállotja,de tegnap este tusolás közben eszembe jutott,hogy már nem pazarlom annyira a vizet.Persze tudatosan.

Akkor ötlött fel bennem a gondolat,hogy nincs is itt erről fórum,(legalább is nem láttam)pedig milyen jó lenne megosztani egymással a tapasztalatainkat és rádöbbeni arra,hogy némely dolog,praktika pofonegyszerű és logikus.

8. zsozsi baba (válaszként erre: 6. - Vmágika)
2008. jún. 2. 16:45

Én ahol csak tudok nyitok egy ilyen fórumot!!!

Eddíg sehol sem láttam még hasonlót sem!És az a legmeglepőbb,hogy érdekli az embereket!Mindenkinek van véleménye!Én azt is meghallgatom,ha azt magyarázza meg miért nem ért egyet a természetvédelemért!

Meglepően sok hozzászólás született egy hét alat egy másik oldalon!

Ennek igazán örülök:)

7. zsozsi baba (válaszként erre: 5. - Dizzz)
2008. jún. 2. 16:43
Én az ebédjegyekkel vagyok így!!!!Utálom,hogy kidobják a kukában!Sajnos a suli igazgatója nem adot engedélyt szelektív hulladékgyűjtésre!Mondván elősször a kukát találjuk meg!Hiába magyaráztam a szánkék és a mindennapi látvány is számít tanítás szempontjából!
6. vmágika (válaszként erre: 1. - Zsozsi baba)
2008. jún. 2. 16:33

Hiszed vagy nem,nekem este jutott eszembe,hogy nyitok egy hasonló topicot.Csak én igazából arra lettem volna kíváncsi,hogy ki mit tesz a környezet megóvása érdekében.

Gondoltam úgy illet volna,hogy én mondjam el elsőnek,de mivel 2-3 dolognál nem tudtam volna többet felhozni,nem akartam,hogy szó érje a ház elejét!:)

Ezért letettem róla.

2008. jún. 2. 16:21

nem voltam tanfolymon, de már annyira fanatikus vagyok, hogy a munkatársaim műanyag flakkonjait is én gyűjtöm össze és viszem el a szelektívbe, mert ők egyszerűen kidobják.

Ez olyan szinten idegesít, hogy inkább elcipelem én.

Gondolhatod hány db egy héten...

2008. jún. 2. 14:47
Mit szoktál tenni a környezetért?Esetleg valamilyen tanfolyamon vettél már részt?:)
2008. jún. 2. 14:40
Na ennek nagyon örülök!!!Én is megteszem a környezetért ami csak tőlem telik!!!
2. Dizzz (válaszként erre: 1. - Zsozsi baba)
2008. jún. 2. 10:51

na, akkor én már itt is vagyok!

nálam fanatikusabban keresve sem találni:DD

2008. jún. 2. 10:50

Kicsit fájt,hogy ilyen témát még nem alkottak itt,de van kihívásom,hogy mások figyelmét felkeltsem ez álltal!


Itt mindenki elmondhatja véleményét!Remélem jót fogunk beszélni a témával kapcsolatosan+:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook