Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetgyógyász leszek fórum

Természetgyógyász leszek (beszélgetős fórum)


7. kinni (válaszként erre: 6. - 11b6a2c681)
2009. nov. 10. 23:38

Sokféle tisztítókúra van, nagyon hosszú lenne itt leírni, ha van időd és kedved olvass utána. Pl a méregtelenítés.lap.hu oldalon sok információt találsz. Gyógyteával kapcsolatban meg gyógynövényboltban tudnak segíteni, sok jó keverék van forgalomban. A keverékek jobbak és olcsóbbak mint a filteres teák, kb 4-6 hétig ajánlják folyamatosan inni.

Ha méregtelenítesz függeszd fel a vitamin szedést.

6. 11b6a2c681 (válaszként erre: 5. - Kinni)
2009. nov. 10. 11:23

Nagyon köszönöm a tanácsot.A tisztítókúrát milyen módon végezzem?Tea,diéta?

Vitaminokat szedek,sportolok,ezen kívül mit ajánlasz még?

5. kinni (válaszként erre: 4. - 11b6a2c681)
2009. nov. 10. 10:43

Nagyon változóak az árak, van aki azt mondja ha olcsón dolgozik akkor az emberek kételkednek, hogyha olcsó akkor biztos nem jó, ha meg valami drága akkor meg biztos nagyon hatásos.

Egyébként minden mindennel összefügg, ha a szervezetben valahol probléma van akkor a természetgyógyász szerint nem csak helyileg kell a kezelés hanem az egész testet lelket kell harmóniába hozni. Mindenképpen javasolnék neked egy tisztítókúrát utána meg immunerősítést, a lelki háttér feltárása érdekében meg kineziológust.

4. 11b6a2c681 (válaszként erre: 3. - Kinni)
2009. nov. 10. 08:57

Kaptam fényterápiát a tenyeremre és megmaszírozta ilyen fém eszközzel (bocs,de nem tudom a nevét), aztán bemértek, ami kiderítette,hogy rengeteg bajom van, szóval 3naponta kellett volna kezelésekre mennem,az heti 15-20ezer forint lett volna.Ja és akupunktúrát is kaptam szintén a tenyerembe.

A "fő" természetgyógyász ezen a helyen "látó" is, megnézett és azt mondta rákos elváltozást nem lát a szervezetemben.

Lehet,hogy jó lett volna,de anyagilag nem bírtam.

Miért ilyen drága?

3. kinni (válaszként erre: 2. - 11b6a2c681)
2009. nov. 9. 23:03

Lehetséges, szinte minden gyógyítható természetes gyógymóddal. Azt nem mondom 100%-osan sikerült volna mert ilyen nincs. Ugyanúgy ahogy az orvosok sem tudnak mindent meggyógyítani úgy a természetgyógyász sem mindig jár sikerrel, de mindig érdemes először szelídebb gyógymóddal próbálkozni.

Megkérdezhetem, hogy milyen természetgyógyásznál voltál? Milyen módszerrel dolgozott?

2. 11b6a2c681 (válaszként erre: 1. - Kinni)
2009. nov. 9. 21:53

Szia.

Én kérdezni szeretnék, ha nem baj. Lehet, hogy szkeptikus vagyok, de létezik az, hogy hpv fertőzést (magas kockázatú,56-os genotípus) meggyógyíthat egy természetgyógyász?

Engem már meg is műtöttek, előtte voltam természetgyógyásznál, csak anyagilag nem bírtam.

2009. nov. 9. 17:20
Régóta foglalkozom természetgyógyászattal, elsősorban masszázsterápiák a bioenergetika és a kineziológia érdekel. Jövőre tervezem, hogy levizsgázom alternatív mozgás masszázs terápiából és reflexzóna terápiából, de gondolkodom az életmód tanácsadói a gyógynövény ismeret és a kineziológia vizsgán is. Elsősorban azokat várom akik szintén természetgyógyászat vizsgára készülnek mostanság vagy komolyabban érdeklődnek a téma iránt. Beszélgessünk, cseréljünk tapasztalatot, tanuljunk együtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook