Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Természetes tisztító és takarítószerek fórum

Természetes tisztító és takarítószerek (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 3. 11:33

GŐZPINGVIN


nehezen kezelhető sarkok és kényes felületek tisztítására.


Most a ROSSMANNba 3499 Ft. Szept 4-9ig.


Praktikus gőzfejlesztő vasaló készülék. Függőlegesen tartva a kifújt forró gőzzel

jól takarítható akár a fürdőszobai csempe, a nehezen hozzáférhető helyek,

de a gyűrött függönyt is kisimítja.

17. 8da8a563b7 (válaszként erre: 14. - Smudlaagi54)
2008. aug. 11. 12:30
ezért nem betegek az alkeszok. úgy értem ezért nem támadja meg őket baci.
16. Cszsuka (válaszként erre: 9. - 8da8a563b7)
2008. aug. 9. 09:24

Még jók a belső megérzéseid...

:)

15. smudlaagi54 (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2008. aug. 9. 05:59
Bocs,hogy beledumálok,a német RTL-en is van délután 3-tól egy takarítós műsor,hirtelen nem jut eszembe a neve.
14. smudlaagi54 (válaszként erre: 13. - 8da8a563b7)
2008. aug. 9. 05:55
Az alkoholisták ezt olvasva sírva fakadnak!Vagy megkérdezik nem-e költözhetnének oda.
2008. aug. 7. 07:08
Vörösbor folt: önts a foltra egy kis vodkát, sikáld meg körömkefével, majd öblitsd ki. Fürdőszobába, permetezz körbe vodkával, 5perc múlva mosd le. tuti penész és baktérium ölő :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nagyon sok mindenre jó még a vodka. zacsiba fél liter víz egy pohár vodka, tedd a fagyóba. fájdalomcsillapító hatású, ha így a fejedre stb teszed. lábszagűző, pólus tisztító és vérzés csillapító.
12. mandella (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2008. júl. 24. 11:12

na jól van, akkor, én is imádom! :)

sok hasznos tipp elhangzik benne, és hát amilyen állapotok ott néha vannak! ugye?

11. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Mandella)
2008. júl. 24. 11:02

azt én is nagyon csípem! How clean is your house a címe. 2 nőce kitakarít rettenetes emberi odúkat.

imádom!

2008. júl. 24. 10:58

nálatok lehet fogni a Zone Club nevű csatornát?

Nálam igen, és szuper, van egy takarítós műsor, mindenkinek ajánlom, remek!!!

9. 8da8a563b7 (válaszként erre: 8. - Cszsuka)
2008. júl. 24. 10:10
én a páromtól kaptam a mikrót, Ő használja melegítésre :DDDDDDDD úgyhogy kapott magától hozzám egy mikrót :DDDDDDD én még mindig a gázon melegítem a kajámat.
2008. jún. 30. 12:10

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy "beledumálok", csak egyet pillantottam a fórumba, s rögtön a mikrón akadt meg a szemem. Ha valóban egészségesen akartok élni és sok fontos tápanyagot meg akartok menteni a szervezet számára, akkor ne használjatok mikrót!

Így megoldott a takarítása is....:DDD

2008. máj. 28. 07:54
tegnap tettem egy próbát. Jénaiba csináltam sajtos tésztát, és nagyon megsült :DDDD nem égett meg, de a jénai széléről, nem tudtam leszedni. Forró víz-ecet. lefedtem, 1 óra múlva úgy lejött, mintha ott se lett volna.
6. e004ab8014 (válaszként erre: 5. - 8da8a563b7)
2008. máj. 26. 00:04
Ezt kipróbálom. Gyűlölöm a mikrót takarítani. Hátha így könnyebb lesz :)
2008. ápr. 25. 11:25
mikró takarítás: víz+ecet 1 bögrébe, 5 percre berakod a mikróba, nem kell lefedni, merthogy a melegítés alatt keletkező párára van szükség. ha lejárt, nedves rongyal gyönyörűen lejön a zsíros szennyeződés.
2008. ápr. 23. 09:46
Hűtőszekrény ajtaján lévő gumit: fogkefére nyomsz fogkrémet és szépen letakarítod vele a koszt. mindenhonnan erőfeszítés nélkül lejön. utána fogsz egy nedves rongyot és áttörlöd.
2008. ápr. 22. 07:37
Dohányosok: víz-ecet keveréke, bele egy pár csepp eukaliptusz olaj: áttörlöd vele időnként a konyha bútort, elűzi a bagószagot a konyhából. és még tisztít is.
2008. ápr. 14. 12:28

Só és szódabikarbóna keveréke: szőnyegre szőnyegpadlóra hintve, 10 perc után összeporszívózva: a hangyákat távol tartja.


Vízkövet ecettel, citromlével lehet eltávolítani. De ha azzal sem megy már, fogj egy habkövet és azzal dörzsizd finoman.


Ahol pókok szaladgálnak: vízbe citromlé, fogj egy rongyot, mártsd a löttybe, nyomkodd ki és töröld át vele a falat. Nem szeretik a citromot.


Régi sötét színű fa bútorok: főzz egy kávét, rongy belemárt és finoman kend át vele. És csak kenegesd, míg meg nem szárad. Ragyogó lesz.


Bórax fehérítő.


Egyenlőre és hirtelen ennyi.

2008. ápr. 14. 12:21
Én előnyben részesítem ezeket, hisz minél kevésbé szennyezzük a már úgyis telemérgezett környezetünket. Akinek van hallomásból ötlete, vagy saját tapsztalata, írja ebbe a topikba.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook