Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Természetes magnézium forrásként mi használható? fórum

Természetes magnézium forrásként mi használható? (tudásbázis kérdés)


6. pussycatgirl (válaszként erre: 5. - Serry)
2009. febr. 6. 13:05
Szabóné Kiss Éva a védőnőm, jövőhéten megyek majd megkérdezem. Köszi
5. Serry (válaszként erre: 3. - Pussycatgirl)
2009. febr. 6. 11:40

Szia! Csak a terhesgondozóban láttam a hirdetést. Nem tudom pontosan. Ha mész nézd meg. Ja és elvileg a védőnőnek tudnia kénre ebben segíteni.

Ki a védőnőd?


Nem én nem jártam, mert minden ilyen relaxációs technikára alkalmatlan vagyok. Egy 5 és egy 1 éves fiam van.

bababörze lesz febr 8á-n!!

2009. febr. 6. 10:44

Szia!


Én is kecskeméti vagyok, de én sem tudok kismama úszásról, én a várandóság alatt minden nap sétáltam. Serrynek igaza van, az úszással tényleg vigyázz a fertőzésveszély miatt.

A magne b6-ról meg kérdezd meg az orvosod.

3. pussycatgirl (válaszként erre: 2. - Serry)
2009. febr. 6. 10:41
Jógát hol tudsz, az is jó karbantartásra a terhesség alatt vagy az inkább csak relaxálni segít, egyébként 21 hetes vagyok, hány hetestől lehet járni és meddig. Neked van már babád és te jártál, ha igen milyen volt a tapasztalat?
2009. febr. 6. 10:19

Szia!


Kecskeméti vagyok,de ilyenről nem hallottam, csak jógáról. Sajna.

De őszintén én nem is mennék mondjuk úszni az itteni uszodába, nem valami bizalomgerjesztő.

Baba úszást azt tudok több helyen is.

2009. febr. 6. 10:14

Sziasztok. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy eddig magne b6-ot szedtem de eléggé híztam, most elvileg gondolkodom hogy csak a magnéziumot kéne szedni, mert a B6 a teljes kiörléű kenyérben benne van és minden reggel és általában este is azt eszem, szóval az lenne a kérdésem, hogy a magnézium simán hízlal e és hogy van e valami amiben a természetben is megtalálható nagy mennyiségben, vagy maradjak a bogyónál, és ha ezt akarom szedni hány minigrammosat szedjek.

A másik kérdésem az lenne, hogy Kecskeméti vagyok, és a torna nem jött be mert keményedett a pocim és most az úszáson gondolkodom, de eddig nem sikerült neten megtalálni hol van speckós kismama úszás oktatóval Kecskeméten. Segítségeteket előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook