Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Természetes immunerősítés gyerekeknek? Mivel, hogyan? fórum

Természetes immunerősítés gyerekeknek? Mivel, hogyan? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 3. 10:01
köszönöm!
10. Cippora (válaszként erre: 9. - C9f9b53798)
2014. szept. 11. 22:41

Még csak most kezdte el szedni,hónap végén kezdjük az ovit,úgyhogy olyan október végére már okosabb leszek,ha elfelejteném írj rám priviben és megmondom mit tapasztaltam addig.


Én innen Manó mannát rendeltem ami egy savanyú lekvárra hajaz,nekem nagyon ízlik,gyereknek kevésbé,de egy kis kenyérre kenve vagy kekszre,simán megeszi.

Másik az Emóció,ezt rostos gyümölcslébe keverem,meg is issza,szerintem ennek nincs jó íze,de az én gyerekem olyan,hogy bármit lenyel,ha azt mondom,hogy muszáj,mert...

De nem olyan rossz az ízük,hogy ne lehetne egy kis csellel beléjük diktálni,mondom a Manó mannát kiskanálról szopogatom,szerintem nagyon finom a savanyúsága ellenére.

9. c9f9b53798 (válaszként erre: 7. - Cippora)
2014. szept. 11. 21:14
Kérlek írd már meg, hogy használtak-e a termékek. Érdekelne. Én flp-s termékeket szedtem az első gyerek előtt, nem voltak rosszak azok sem, de szerintem még a kid aloes levet sem inná meg, tuti. Ezeknek milyen az ízük?
8. c9f9b53798 (válaszként erre: 6. - Nikimiki01)
2014. szept. 11. 21:13
Igen, teljesen igazad van, én azokban az időkben nem voltam beteg, amíg gyerekként műkorcsolyáztam, később úsztam (télen is), majd felnőttként már futottam (mínuszokban is), sem nátha, sem influenza. Sajnos sok a gyerek-kevés az óvónő, hamarabb indulunk, hogy még ovi előtt legalább tíz-tizenötpercet tudjunk sétálni, ha megyek érte is séta. Sokat vagyunk kint, nem is beteges, csak szeretném megúszni az állandó göthölést, mert van egy öthósom, és nem hiányzik, hogy mindent ráragasszon.
2014. szept. 11. 16:48
bionom.hu-ról rendeltem most néhány terméket,nem olcsó,de a szintetikus gyógyszertári cuccok semmit nem értek,még a vényre felírt immunerősítő sem.Kruppos a lányom,és hát megjártuk a hadak útját a betegségekkel,többször kórház,ki is vettem a bölcsiből.Ezek teljesen tiszta termékek,még sokat nem mondhatok,de ha ezek sem használnak akkor szerintem semmi,csak az idő...
6. Nikimiki01 (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2014. szept. 11. 16:20
Azt most látom hogy kozossegbe jar mar, hat azok a nyavajak amit ott keringnek, nyilvan komolyabbak egy kis nathanal, nomeg már nem te osztod be a napi programot ha oviba jár... (Sajnos sok olyan ovi van ahol ha mar kicsit is rossz az ido, vagy hideg van es sokat kell oltoztetni oket, nem is allnak neki...), bent meg jobban terjednek a bacik is....
5. Nikimiki01 (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2014. szept. 11. 16:16

Szia, bar az en lanyom még csak 8 hós, nekem az első perctol kezdve azt mondogatja a gyerekorvos, hogy minnél többet legyen szabad levegőn a gyerek, annal jobb immunerosites nincs... Januar vegen szuletett, nem volt még 2 hetes és mar vittúk ki, aprankenet egyre több időre, par het mulva mar órakat aludt a teraszon jol beoltoztetve. Azota sem telt el nap hogy nem volt levegőn legalabb 1-2 órat, meg esőben is kimegyunk. Igaz még csak 8 hónapnyi tapasztalat alapjan, de sosem volt még beteg, megfázva is csak ugy, hogy egy nyári ejszaka nem oltoztettem fel elegge, reggelre taknyos lett, de masnapra mar nem volt semmi baja.

Ebből en ugy gondolom hogy egyelore jo az immunrendszere (persze ez koszonheto az anyatejnek is talán).

Na nem rizsázok, én a kintlétre voksolok, mint termeszetes immunerosito :)

2014. szept. 11. 14:28
Igen, azt én is szedtem várandósság alatt, homeos kis bogyókban. Lehet megpróbálom, bár a Lányom fogzás, lázas állapot alatt nem reagált a homeos szerekre:(, ezek alkati dolgok, nem reagál rá, de nekem pl. sokszor segítenek.
2014. szept. 11. 14:25
Annak idején etettem velük echinacea cseppeket, állítólag jó.
2014. szept. 11. 14:22
Sziasztok! Tudnátok segíteni, tippeket adni, hogy kinek mi vált be immun-erősítés kapcsán, hogy a közösségben ne legyen folyton beteg a gyerek? Szintetikus vitaminok nem érdekelnek. Más alternatív, bevált praktikák, módszerek, vagy szerek érdekelnének.
2014. szept. 11. 14:21
Természetes immun-erősítés gyerekeknek? Mivel, hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook