Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes gyógymódok MIGRÉN kezelésére, megelőzésére.. fórum

Természetes gyógymódok MIGRÉN kezelésére, megelőzésére.. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 12. 21:18

Van több főrum ebben a témában. Itt megtalálod, én is írtam egy két dolgot.


Fórum - Migrénesek ide! Van valami tuti tippetek ellene?

[link]

2010. ápr. 12. 21:17

Nekem is nagyon nagyon fájt akkor..és már mikor bevettem 2 féle fájdalom csillt, sötétben űltem..csendben és nem hatott már a kánforos krém sem akkor belementem...nem hittem hatni fog de hatott...


na most ez olyan volt mint vmi ocska reklám..:)

nekem is elég durva szokott lenni...hányingerrel, látászavarokkal...és kibirhatatlan fájással..okot egyelőre még nem találtak

2010. ápr. 12. 21:16

Sziasztok.


Engem is érdekelne valamilyen praktika.

Nekem még a front is mindig fejfájást okoz.

8. kingi7 (válaszként erre: 6. - 42af71f255)
2010. ápr. 12. 21:12

Nekünk kb 1,5 évbe telt :( volt, hogy 3 hónapig semmi...

stressz ügyileg hogy áll? Próbáljátok figyelni,mit eszik, iszik... volt egy ismerősőm, neki a máktól volt, ő mondta

2010. ápr. 12. 21:11
Ezt én is kipróbálom...ha lesz megint
6. 42af71f255 (válaszként erre: 4. - Kingi7)
2010. ápr. 12. 21:11

Páromnál még nem jöttünk rá kiváltó okra,olyan rendszertelenül jönnek...:S

Vagyis mi még nem vettünk észre összefüggést...

5. 42af71f255 (válaszként erre: 3. - 852308703c)
2010. ápr. 12. 21:09

Köszi,ez egynek jól jöhet..

Majd kipróbáljuk!

(Bár amikor annyira fáj neki,hogy majdnem hány,akkor nem hiszem hogy rá lehet venni erre...)

4. kingi7 (válaszként erre: 1. - 42af71f255)
2010. ápr. 12. 21:09

Hát engem is érdekelne...a párom végigrókázza az éjszakát, volt,hogy 3 napig migréne volt 5 kilót fogyott :( a dedalon kúp működött valamennyire... bár most a megfigyeléseink...

Hallottuk, hogy ételallergiától is lehet, illetve epekőtől, nos,most ott tartunk, hogy amikor kijött neki, akkor napokon keresztül nehéz húsos, fűszeres ételből bekajált-bableves, székelykáposzta...-

így mostanság mellőzi a halmozati élvezeteket és óvatosan eszik belőle...most egy ideje-kop-kop- csak sima kicsi fejfájása volt...nála az epére tippelek-mert ég a gyomra sokszor-, bár nézték UH-n de nem láttak semmit

Van akinek egy idegszál van a nyakánál becsípődve és ez okozza-erre a csontkovács-

De engem is érdekel minden praktika :)

2010. ápr. 12. 21:07
Kb 1-2 percig fujni kell...mert a melegtől ellazulazulnak az izmok es megszunik...igy olvasta...és nekem bejött...
2010. ápr. 12. 21:06

Nekem is ilyen van egy ideje...

a multkor a tesom azt tanácsolta fujjak meleg levegőt a tarkómra...ezt olvasta valahol


amikor rámjött a fájdalom meleg levegőt fujtam a hajszárítoval a tarkomra...s láss csodát megszünt az ami sokszor fájdalomcsillapítóval sem megy,,,

2010. ápr. 12. 20:59

Sziasztok!


Párom már régóta elég erős migrénes.

Migrén kezdetekor sokszor jelentkezik nála aura, és általában halántéki lüktető fejfájása van.

Már rengeteget olvastam erről a betegségről,és szeretnék neki segíteni..

Ha valaki tud valami hasznos praktikát,és megosztja velünk,lehet sokaknak segítene!


(Nem a gyógyszeres megoldásokat várom, mert azt sokat próbáltunk,de mindegyik csak ártott, és a későbbiekben sem akarunk semmi mellékszövődményt..)


Előre is köszi!:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook