Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes göndör haj fórum

Természetes göndör haj (beszélgetős fórum)


2015. máj. 16. 10:49
az enyem is az,atkozom is erte
2015. ápr. 8. 09:02

Én is max 3 havonat veszek fésűt a kezembe. :D

Lazán kell összetűzni. De ez hossztól is függ, minél hosszabb, annál nagyobb a súlya és az húzza lefelé. A töve felé így jóval simább.

Nekem a hajszárítástól is elég jól kiegyenesedik. Ha betekerem törölközőbe és éjszaka szárad magától, na akkor összeugrik rendesen...

2015. ápr. 7. 16:36
köszi a tanácsokat:)
2015. ápr. 7. 15:56

semmi fésű, semmi hajgumi. Amúgy pedig párásító visszaugrasztja.


Nekem volt alfaparf hajspricnim (nem tudok jobb nevet rá) az a többnapos mosottat is beugrasztotta.


Vagy ha kibontott hajjal keresztülmész a tropicáriumon, vagy az állatkerti pálmaházon :D


Amúgy tényleg, ha göndören szereted, inkább tűzd fel lazn, ne fogd fel szorosan, és göndör marad. ;) hja, csak használj hajhabot! azt tartósít :)

2015. ápr. 7. 15:41

Vegyél egy spricnizőt. Nem tudom mi a neve, sok helyen lehet kapni. A tartályba tölts vizet majd fújd be a hajad, nem kell csöpögni csak egy kicsit legyen nedves.

Fogod a hajszárítód, leveszed a szűkítőjét (ha van diffúzor fejed akkor használd azt) majd a leggyengédebb fokozaton kezd el szárítani a hajad a következő módon: hajolj előre tarts távol a hajszárítód a fejedtől majd markoló mozdulatokkal a fejed felé tartva szárítsd meg a hajad.

Nem lesz frissen mosott hajad, de jócskán javít a helyzeten :)

2015. ápr. 7. 15:27

Én csak csorgatom a nyálamat a természetes göndör haj iránt. :)

Bocs az off-ért!

6. vacsa (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2015. ápr. 7. 15:03
Ja, azt én sem. Soha.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Kati1977)
2015. ápr. 7. 14:59
Én nem szoktam fésülködni. Az megöli a göndörséget.
4. vacsa (válaszként erre: 1. - Kati1977)
2015. ápr. 7. 14:58
Zuhanyozz le forró vízzel. Mire kijössz a párából göndör leszel :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2015. ápr. 7. 14:57
Az olajjal a tenyerüket kenik be, és a hajukat finoman átdörzsölik vele, tehát nem ragad az olajtól, ne úgy képzeld el. :)
2015. ápr. 7. 14:55
Természeti népek, ahol göndör a haj, olíva olajjal kenik át a hajukat, de szerintem, ha valamilyen sima permetezésre használt eszközbe vizet öntesz, ( pumpás hajlakk flakon, vagy virág permezező )bepermetezed a hajad, akkor visszaugrik göndörré.
2015. ápr. 7. 14:46

sziasztok!

Természetes göndör hajra keresek hajápolót! A probléma vékonyszálú hajnál a felső réteg ami fésülve és gumizva van kiegyenesedik, (természetesen szárazon). Milyen terméket ajánlotok ha még nem akarom a hajat megmosni, de szeretném hogy göndör legyen? köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook