Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Termékbemutató az otthonodban - Tapasztalatok? fórum

Termékbemutató az otthonodban - Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


12. Bagira 2011 (válaszként erre: 10. - Hmkati)
2012. okt. 17. 14:36

Sziasztok!


Nálunk se lett tiszta az ágy :)


Azt mondta a nő ,többször kéne tisztítani a géppel.


Egyébként az ágy nem koszos,hanem ki van kopva a kárpit,le szoktuk takarni.


Azon már csak az áthuzatás segíthet.


Szerintetek az tényleg igaz,amit csinálnak,hogy kiporszívóz az én porszimmal ,rámegy a csúcsporszival,és az még annyi port kiszív?


Vagy van benne valami átverés?

11. Hmkati
2012. okt. 17. 11:48

Egy ismerősöm rendezett bemutatót, mert gyapjúgarnitúrát igértek neki érte.

Kapott műszálasat. Az is volt rá írva, hogy műszálas, de ő nem tud csak magyarul, s rajta volt a birkafej. Ez őt meggyőzte.

Mikor mondon, hogy nem ez a gyapjú embléma, hanem a Wollmarkt, nem hitte el, mert minden ismerősének ilyen "fejes" garniturája van.

10. Hmkati
2012. okt. 17. 11:43

Sziasztok!

Hozzánk egy pasi jelezte, hogy jönne szőnyegtisztító gépet bemutatni. Épp ez volt tervben, belementem. bemutat, kipucolja ígérte.

Megkérdezte, miért nem pucoltam ki. Végül távozott mert "koszos" szőnyeget nem tudta kitisztítani a gép. Ahhoz először hagyományosan kellett volna kitakarítanom.

Szóval a szupergép nem olyan szuper.

9. 06718ca650 (válaszként erre: 2. - Bagira 2011)
2012. okt. 15. 20:31
de ez tényleg gáz.
8. 06718ca650 (válaszként erre: 2. - Bagira 2011)
2012. okt. 15. 20:29
én már 2x nyertem 5000 Ft értékű sjándékot, egyszer nem is játszottam érte. :D telefonáltak hogy hát izé, de kelle x db ember, meg lehgyen otthon tejszín, meg fagyasztott gyümölcs, meg stb. na mondom, elmentek ti a ló.f.szba. :) belementem, a következő hívásnál meg visszamondtam. :D
7. bajella (válaszként erre: 2. - Bagira 2011)
2012. okt. 15. 20:26
Kár ,hogy nem hozzám jött ,az én szobám ,olcsó pacsuli és naftalin illatosítók vannak , azt is csak a barátnőm miatt vásároltam ,azt árulja.)))
2012. okt. 15. 14:18

Nekem meg be akarta magyarázni, hogy a gyerekem asztmás, és ezért kell. Hát pont semmi ilyen baja nincs a gyereknek, nem is volt, elmegy a halál f...ába.


Amúgy a férjemnek voltak igazságügyi műszaki szakértéses munkái a "hiperszuper" csodaporszívóval (ezzel, amit ügynökök tukmálnak).

5. Bagira 2011 (válaszként erre: 4. - Ficánka5)
2012. okt. 15. 11:04

Hát igen.


Azt mondja a nő ,a koszt választjuk az egészségünk helyett....:)


Ja ,és hogy adjunk telefonszámokat,mondtam neki,hogy kizárt...,én senkire nem küldeném rá ezt a nőt

2012. okt. 15. 10:59
Nagy ívben kerülje el mindenki, ha nyugalmat akar!!! Nem lehet levakarni őket, végén még te érzed magad kényelmetlenül...és lehet még meg is alázva, amiért nem vásárolsz!!
2012. okt. 15. 10:47
meg kell tanulni elküldeni őket a tarkaf.szba. simán. ők se udvariasak, nem kell nekünk se annak lenni.
2012. okt. 15. 10:44

Szisztok!


Mi a véleményetek a termékbemutatókról?


Más is megjárta velük?


Bár általában sikerül elkerülni,mert még ha nyerek is valamit,én akkor sem kérem :)


Erre a férjem a lecsófesztiválon kapott egy kupont ingyen matrac takarítás 10000 ft értékben,elvileg fél óra ....


Férjem többször felhívta őket,biztos nem termékbemutató-e ,á dehogy...


Otthon a 3 gyerek odajön 18 30-ra ,és mondja-mondja-mondja fél 10 -kor nem lehetett kirakni,hiába mondtam ,a gyerekek álmosak ,fürdetni kell,erre azt mondja fürdessek nyugodtan..


A porszívó ára 360000 ft....erre férjemnek azt mondja azért nem megy el ,mert úgysem hívjuk fel,hogy kell a porszívó,gondolja ha odaköltözik megvesszük,csak a jó neveltetésemen múlott,hogy nem vágtam ki ,mint macskát sz@rni...

2012. okt. 15. 10:43
Termékbemutató.....tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook