Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Termék bemutatók, "van az ön számára egy remek ajánlatom" fórum

Termék bemutatók, "van az ön számára egy remek ajánlatom" (beszélgetős fórum)

24. hamyka (válaszként erre: 21. - Miszti3)
2013. máj. 20. 21:10
nagyon durva, sajnos sok lesz a csaló hogy megéljen valahogy ez iszonyúú :(
23. grizus
2013. máj. 9. 07:07
A Zepternél is vannak ilyen ingyenes bemutatók, nagyon meggyőző kis előadással arról, hogy mennyire szennyezett levegőben élsz és milyen jó lesz, ha megveszed félmillióért a légtisztítót. Aztán a Bioptron lámpáról dumálnak sok szépet, amit mind el is hinnék, ha nem lenne bizományiban vett kis bioptron lámpánk, ami semmit se tud. Erről ennyit. A telefonon meg folyton hivogatnak, hogy valamit eladjanak. Nem kellett volna valami hülye nyereményjátékra megadni adataimat, csak magamra vethetek.
22. grizus
2013. máj. 9. 07:03
Elmentem egy ingyenes arckezelésre. Végig dícsérték nekem, hogy milyen jó, aztán láttam, hogy mit sem ért. Ajánlottak olcsó bérletet, de ezek után nem fogom megvenni. Meg "munkalehetőség" is van, csak 85 ezret kell kiperkálnom érte, aztán hajrá. Az a vicc, hogy miközben nyomják neked a szöveget arról, hogy ez milyen jó, mintha el is várnák, hogy megvedd és csodálkoznak, ha nem veszed meg. Pedig ők is csak vakítják magukat az egésszel.
2013. máj. 1. 21:13

Egy héten belül legalább 2x kapok olyan telefonhívást, hogy megnéznék milyen a lakásunkban az ivóvíz minősége, vagy valami porszívóval feltakarítják a szőnyegem. Köszönöm szépen, nem kérem, és leteszem a telefont.


Mindkettőről van egyébként 1-1 élő tapasztalatom...


A víz vizsgálat arra megy ki, hogy bebizonyitsák neked ott a saját lakásodban, hogy szörnyen egészségtelen mocskos víz jön ki a csapból, és ha nem veszed meg 500ezerért azt a csapra szerelhető tisztítójukat, akkor az életeddel játszol. Mivel konyitok a kémiához, tudom, hogy azok a szürkés-fekete-kicsapódások, amiket létrehoznak, és amikkel el akarnak rettenteni, azok természetes fémek, a víz keménységét adó egyszerű oldott ásványi anyagok.


A porszívózás is trükkös, összesen negyed négyzetmétert tisztított meg, valami bűvős anyagot szórt rá, ami magába szedte a koszt, és azt felszívta. Azt nem mondta, hogy az a tisztítószer dekája mennyibe kerül, ha használni akarom a porszívót, csak a porszívó árát, de azt is úgy kellett már kiszednem belőle. Mert még egy órát mondta volna a magáét. Persze ez is 6-700ezerbe kerül, végül csak kinyögte. Na mondom, tessék csomagolni, nyagyon köszönöm a bemutatót.

20. hamyka
2013. ápr. 29. 18:19

uhh, sehol senki?


ezek után amit leírtam itt nincs miről beszélni, szerintem lehetne zárni ezt a fórúmrészt!!


csak zárni és nem törölni

19. hamyka (válaszként erre: 18. - 4b83fcfd3d)
2013. ápr. 24. 21:08

nem tudod milyen a termék bemutató? mutatok róla 1 videót tessék : [link]


mindegyik cég ugyanezt csinálja

2013. ápr. 24. 09:28
Egy ilyen bevezető után képzelem milyen remek lehet az az ajánlat.
17. hamyka (válaszként erre: 16. - 044d76a529)
2013. ápr. 24. 06:31
köszi, igaz kicsit erős volt a megfogalmazásom de muszály volt
16. 044d76a529 (válaszként erre: 15. - Hamyka)
2013. ápr. 24. 05:39
Igazad volt!:)
15. hamyka (válaszként erre: 3. - Emrus)
2013. ápr. 24. 02:50
nemrég dobtak be termék bemutatós szorólapot meg hogy 300 ft-ba kerül de adnak mosóport meg orrszőr nyírot meg tudom is én micsodát, elöször gondolkoztam erősen elmenjek-e, elöször el akartam menni de nem mentem el, anyu el akart menni rá, meg johogy felkeltem időben mert képes lett volna elmenni, vissza fogtam majdnem a bejárati ajtónál hogy nem mész sehova ezek átvernek, ne ilyenre pazarold a pénzed, mint mondtam ( ha mondtam ) múltkor hazahozott valamit úgymond ,,rásózták,, legalábbis én szerintem, én kitartok az mellett hogy soha többet termék bemutató, és megmondtam anyunak: ha elmersz menni 1 termék bemutatóra is a lakásba nem teheted be a lábad, tudom ez erős volt de valahogy meg kell vele értetni hogy ne ilyenekre költse a pénzét meg az idejét és szerintem igazam van
14. hamyka (válaszként erre: 13. - 044d76a529)
2013. ápr. 13. 17:51

én mindég körbe nézek, ez a termék bemutatósdi olyan mint pl az ablak hogy cserélje le ablakát mert ennyit és ennyit spórolhat és jó lehet hogy hamarébb tönkre megy mint a régi.... na ez csak 1 gondolat menet...


tényleg érdemes lecserélni az ablakokat ?

13. 044d76a529 (válaszként erre: 12. - Hamyka)
2013. ápr. 9. 05:46

Persze,ha van időd szétnézni,vásárolni,piacolni akkor lehet jó termékeket beszerezni.

Tudod én már semmit nem veszek meg,ami agyon van reklámozva,tavaly megvettem a csoda szakértelmet nem igénylő festékszórót,egy fél vagyonért,ecsettel lett befejezve a festés.

12. hamyka (válaszként erre: 11. - 044d76a529)
2013. ápr. 9. 04:52
sajnos az ídősebb korosztály a cél csoport mert tudják a termék bemutatósok hogy aki egy kicsit is akar tenni az egészségéért az mindent meg vesz és mindent rá lehet úgy mond ,,sózni,, és ez itt a baj, termék bemutató nélkül simán lehet ár-érték arányban jót venni úgy mint élelmiszernél,üdítőnél, persze az ár-érték arányú termékek nem a legjobbak csak elviselhetőek, én úgy érzem hogy ár-érték arányban jókat vásárolok kevés pénzből ami nem is a legrosszabb de jó :)
11. 044d76a529 (válaszként erre: 1. - Évi75)
2013. ápr. 8. 06:20
Szerintem az az idősebb korosztály,akiket valóban érintenek ezek az átverős ajánlatok,nem nagyon interneteznek,nem is nagyon tudják kivel megosztani a problémájukat,legfeljebb a szomszéddal és ketten együtt eldöntik ,hogy bizony Margitkám ez nagyon megéri!:(
10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Évi75)
2013. ápr. 8. 05:50
kérj tőlük kölcsön, soha többet nem hívnak sehová
2013. ápr. 8. 05:21

mindenkit óvok a termék bemutatóktól érthető hogy miért aki mégsem tudja az irjon rám privibe


üdv

2012. máj. 14. 12:53
Még a telefonos üzleteléstől is frászt kapok ...
7. évi75 (válaszként erre: 6. - 8da8a563b7)
2008. nov. 12. 13:18
remélem tényleg csak fél óra lesz. ezek olyan erőszakosak, és annyit tudnak beszélni! észre sem veszed és már vásároltál is! arról nem beszélve hogy rengeteg idődet elveszik.
2008. nov. 12. 10:27
Hozzám holnap jön valami atka porszívós. had jöjjön. nem veszek semmit. főleg azok a gépek már 100-200 felett avnnak. fél óra, elmondom a véleményem azt kész. Egyébként ezt is azért vállaltam be, mert a kollégám testvére...
2008. nov. 10. 18:35
nekem az a véleményem, hogy ha valamit nem akarok megvenni azt nem veszem meg! Az én pénzemet arra költöm, amit hasznosnak találok, vagy van valami jó tulajdonsága! Az erőszakos embereket meg nem bírom!
2008. aug. 28. 09:22
Hát Évi ez nagyon érdekes, hogy senki, pedig mindenkinek kell, hogy legyen tapasztalata.
3. emrus (válaszként erre: 1. - Évi75)
2008. aug. 27. 08:49

Én egy ilyen buszos bemutatóról, annyit tudnék mesélni, hogy csak na, de ez megérne egy cikket. Egyszer mentem el, de soha többet, elegem van az átverésekből.

Hogy miért nem szólnak hozzá, szerintem mindenki szégyenli, hogy átverték, vagy érdekelt az ügyben. Ma már mindenki bemutatót szervez az ajándék jegyében, ami nem ér kutyafülit sem.

Úgy átvernek bennünket, hogy csak na.

Viszont igen sokan jól élnek belőle, még olyan hobbit is megengedhetnek maguknak, hogy várakat

vásárolnak.

Az árukon amit reklámoznak borzasztóan nagy a haszon, az áru annak csak a töredék részébe kerül.

Részemről a lerázásuk a hangulatomtól függ, vagy

elfogadom és az utolsó pillanatban lemondom, vagy egy határozott nemmel leteszem a kagylót.

A háznál meg egyszerűen nem engedem be, vagy megkérdezem kiengedjem e a kutyákat, ha bedobja

szépen elteszem és letagadom, még ez nem történt meg velem.

2008. aug. 22. 17:53
senkinek nincs semmi véleménye , sem ellene, sem mellete?
2008. aug. 20. 23:25

Biztosan már sokan voltatok ugy hogy megkerestek benneteket erőszakos tanácsadók, ügynökök, stb... emberek.ti hogy rázzátok le őket, illetve negatív és pozitiv dolgora vagyok kíváncsi.Senkit nem szeretnék megbántani, aki esetleg ilyen munkát, vagy hobbit végez.

Csak van egy pár ismerősöm, akik ilyen olyan terméket kínálnak és kicsit erőszakosak.

de vannak azok a termékbemutaók, amelyek buszos utazással vannak és ajándék, ebéd...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook