Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesttorna gyakorlatokat keresek! Melyiket érdemes csinálni? fórum

Terhesttorna gyakorlatokat keresek! Melyiket érdemes csinálni? (tudásbázis kérdés)


11. v.kler
2008. szept. 21. 15:35
Köszi! Aranyos vagy! :-) 13 hetes kismama vagyok, ez nem akadály! A dokit is kérdeztem és azt mondta lehet! Igazából én itthon elvégezhető pár gyakorlatra gondoltam...
10. halimo (válaszként erre: 9. - V.kler)
2008. szept. 19. 16:01

nem felejtem el,de lehet,hogy csak holnap fog menni.Lehet cikket kellenne írni és az egész egyben lenne.

Ha jól láttam te még a terhesség elején vagy.12 hetes kortól lehet elkezdeni tornázni orvosi engedély által.

Aki jár gyógytornász által vezetett terhestornára,annak igazolást kell vinni.

2008. szept. 18. 20:39

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget! :-)

Halimo! nagyon hálás lennénk, ha írnál pár gyakorlatról, vagy ha képpel is ilusztrálnád, azt mégjobban megköszönném! :-)

2008. szept. 18. 15:42
Kállai Ildikó terheskazija viszont naygon jó!
2008. szept. 18. 15:41

Sziasztok!!!


Én Terhestornából írtam a szakdolgozatomat.Kérdezzetek.

RR kaziját én is láttam,de azt hittem,hogy már csak a nézése közben is megszülök.

2008. szept. 18. 11:26

itt nézz szét:

[link]

5. drnéni (válaszként erre: 2. - Mocori)
2008. szept. 8. 14:17

Nem tudom, van-e benne valami, de a barátnőm elkezdte csinálni a RR kismamatornáját, 1 hétre rá nyitva volt a méhszája. A doki azt mondta neki, hogy ez nem az első eset, nem ajánlja. Többet nem is tornázhatott.

Erre a másik barátnőm 3 hete csakazértis nekiállat, szintén a RR-nak, erre 1 hete neki is kinyílt a külső méhszája.

Én nem tudom, hogy van-e összefüggés, de azért szólok.

2008. szept. 7. 10:10
Köszönöm a válaszokat!!! :-)
2008. szept. 6. 21:07

Szia!

Hát én nem találtam weboldalon terhestornát, de remélem ez a weboldal segítségedre lesz valamiben! [link]

2008. szept. 6. 21:05

Szia!


A Rubint Réka terhestornáját tudom ajánlani. Igaz az dvd...

2008. szept. 6. 21:03
Terhesttorna gyakorlatokat keresek! Ki tudna nekem ajánlani egy honlapot, ahol jó gyakorlatokat lehetne letölteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook