Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünetek fórum

Terhességi tünetek (beszélgetős fórum)


1 2
12. Nofi
2011. febr. 5. 22:39
Sziasztok! Szabianyu itt is? :)
11. Liimo
2011. febr. 5. 22:33
Hétfőn megyek dokihoz, mert utána már nem lesz lehetőségem a 12. hétig.:(
2011. febr. 5. 22:31
és persze én is gratulálok !
9. Szabianyu (válaszként erre: 1. - Liimo)
2011. febr. 5. 22:30

Szia

a terhesség alatt nem szabad hogy menjen a hasad mert a hormon változás miatt inkább székrekedés a jellemző!menj el orvoshoz nehogy valami vírus legyen!

8. Anne33 (válaszként erre: 1. - Liimo)
2011. febr. 5. 22:30

Igen, normális dolgok ezek. Azért fáj a hasad, azért nyilal mert nő a méhed.

Én 7-8.hét környékén járok és nekem és fájdogál olykor-olykor az alhasam, étvágytalan vagyok, néha hányingerem van, émelygek, de szerencsére nem állandóan.

Nyugodj meg! Minden rendben van veletek! 2hét múlva menj orvoshoz és akkor UH-n is bizonyságot nyerhetsz!

JÓ babavárást!

2011. febr. 5. 22:30

Szia!

Gratulálok a terhességhez!

Szerintem hasmenésed nem lehet a terhességtől. A többit pedig mindenképpen orvossal vagy védőnővel beszélném meg. Persze amikor én először voltam terhes, én mindent éreztem, egésznap csak azzal foglakoztam, hogy mi lehet a méhemben, így aztán olyan dolgokat is észrevettem amiket egyébként nem, és teljesen normálinak számítnak. Úgyhogy megértem, hogy aggódsz, de meg kell tanulnod különválasztani mi számít kórosnak, és mi az amit te magad magyarázol be magadnak.

2011. febr. 5. 22:29
Ja, és gratulálok a kislányhoz. Én is azt szeretnék.:)
5. Liimo (válaszként erre: 3. - Jucka1984)
2011. febr. 5. 22:29
Nem állandó fájdalom, nekem is általában akkor van, amikor meghúzom a hasam. De nem jó érzés.
2011. febr. 5. 22:28
Köszönöm szépen. Elég nehéz nem stresszelni, mert 3 évet vártunk a babára. De ha azt mondod, hogy ez normális, akkor egy kicsit megnyugszom. A mellfájdalmad mikor múlt el (ha egyáltalán elmúlt)?
2011. febr. 5. 22:28
én ha hirtelen mozdulok és "meghúzom" a pocim, akkor kell görnyednem, remélem azért nem állandó a fájdalmad mert az nem túl jó
2011. febr. 5. 22:26

ezek teljesen normálisak, a nyilallások is, nekem is megy a hasam, én most várom a 2. babánkat, 15 hetes vagyok.

Sőt, én még mindig hányok, a fiamnál nem volt ilyen, most kislányt várunk.

Úgyhogy nyugi, ne idegeskedj, mert az nem tesz jót neked se és a babának se.

Jó babavárást kívánok!!

2011. febr. 5. 22:23

Sziasztok!


4 hetes terhes vagyok és arra lennék kíváncsi, hogy milyen tünetek számítanak normálisnak és mi utalhat arra, hogy a baba veszélyben van.

Konkrétabban az utóbbi két napban nagyon fáj a hasam, de nem menszisen, hanem valahogy másképpen. Néha belenyilall a fájdalom és össze kell görnyednek, máskor meg nem kényelmes ülni csak feküdni, mert olyan, mintha nyomna valami odabent. Illetve már 5 napja megy a hasam. Ez lehet a terhességtől?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook