Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tünet lehet ez? fórum

Terhességi tünet lehet ez? (beszélgetős fórum)


8. NomNom (válaszként erre: 6. - Fk90)
2021. máj. 21. 15:40
Forumodnal válaszoltunk paran.
7. Panna07 (válaszként erre: 6. - Fk90)
2021. máj. 21. 14:58
Szia! Együttlét után mikor jelentkeztek ezek?
6. Fk90
2021. máj. 21. 14:06
Sziasztok! Belekezdtünk pàrommal a babaprojektbe. Èrdekelne,hogy mitől lehet. Együttlètünk utàn volt pàrszor szèdülès egy pillanatra,hogy megkellett kapaszkodnom..fàradtsàg, izmok fàjàsa..hànyàs is egyszer( csak nem tudom,hogy tùl sokat ettem e vagy màstòl), alhasi szurkàlàs/görcs,mint amikor megakar jönni a menzisz,de màr jò pàr napja..ès fehèr folyàs is kicsivel több van! Köszönöm vàlaszotokat! 🙂
2018. dec. 6. 20:29

Ha nem szokványos ez a tünet, azaz a köztes pecsételés, akkor ez, figyelemmel az időpontra is, lehet a beagyazodás jele :)

Sok szerencsét, ránk fér :)

Tesztelni a nem várt napján érdemes, előtte nem.

2018. dec. 6. 16:56
Sziasztok! Nem akarok új kérdést nyitni, hasonló kérdéssel fordulok hozzátok. A ciklusom 8. Napján voltunk együtt férjemmel és szerintem a 10. Napon megtörtént a peteérésem (feszülő mell, folyás). 13. Nap óta fáj és feszül a mellem, fáj a fejem. Tudom ez még elvileg nem lehet tünet. A 17. napon arra keltem, hogy sötétbarna folt van az alsóneműmön és szurkált a méhem, majd ez abbamaradt és elkezdett kicsit görcsölgetni a bal petefészkem. Általában 30 naposak a ciklusaim, így a 17. Napi pecsételő vérzés lehetett peteérés vagy beágyazódás.. a kérdés, hogy melyik?.. mit ajánlotok, mikor teszteljek és mivel? 14-re nemvárom.
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Nyuszifül9)
2018. dec. 3. 08:16

Akár az is lehet.

Gyógyszertárakban kapható már olyan megbízható terhességi teszt, amely néhány napos terhességet is kimutat. Használd bátran!:)

2018. dec. 3. 08:14
A tüszőrepedés okozhat ilyen érzéseket.
2018. dec. 2. 08:51

Kedves Mindenki!

A férjemmel belekezdtünk a babaprojectbe.

Az együttlétünk után pár nappal tompa (nyomó) fájdalmat érzek, olyat mintha meg akarna jönni a menstruációm. A peteérésem előtt voltunk együtt.

A menstruációm december közepére esedékes.

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook