Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi tesztben jártas emberek segítsetek fórum

Terhességi tesztben jártas emberek segítsetek (beszélgetős fórum)


2019. aug. 28. 06:10
atyaúristen..
2019. aug. 28. 05:38

Nekem teszt még nem hazudott!

Legutóbb még itt az oldalon hírdettek tesztet,30 ft-ért😂

Kértem poénból 3-at,alig ért bele a pisikébe már dobta a 2 csíkot...következö szintén..majdnem agyvérzést kaptam,de jól van a babám is :)

2019. aug. 27. 22:04
Köszönöm a válaszokat, megírom majd mi lett :-)
5. Anyagi (válaszként erre: 3. - Ajbi13)
2019. aug. 27. 16:36
Szerintem pedig vedd ki a kukából a tesztet és várj még két hetet. Utána csináld meg újra!
4. whiteswan (válaszként erre: 1. - Ajbi13)
2019. aug. 27. 12:11
Ha biztosra akarsz menni, menj el egy HCG vérvételre pl. a Synlabba, vagy más laborba. Az a biztos!
2019. aug. 27. 12:00
Köszönöm a választ, délután kivágom a maradék tesztet az ablakon :-) ha lesz valami fejlemény majd megírom, hogy később aki idetéved lássa mi lett.
2019. aug. 27. 11:47

Szia.

Ezek a tesztek semmire nem valók. A tuti erős pozitívat megmutatják, de hajlamosak úgynevezett szellemcsíkosak lenni. Sokan jártak úgy, hogy a második csík helyén egy halvány, meghatározhatatlan színű vékony vonal jelent meg. Az nem terhesség.


De az is lehet, hogy valami elindult, ami aztán nem tudott rendesen megtapadni, és emiatt nagyon hamar ki is örült a vizeletből a HCG.


A teljesen bizonyosat csak vérvételből lehet megmondani. Ha Nagyon kíváncsi vagy, akkor érdemes akár még ma vagy holnap elmenni nézetni a vérből HCGt.


Ja, és ha van még otthon ebből a fajta tesztből, akkor kukába vele. :)

2019. aug. 27. 11:38
Sziasztok! Egymást követő két napon este lett halvány pozitív tesztem, majd ezek után reggel tök negatív. Szerintetek a pozitív tesztek lehettek hibásak? One step amúgy, amiről azóta sok rosszat olvastam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook