Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi teszt, - ez mit jelent? fórum

Terhességi teszt, - ez mit jelent? (beszélgetős fórum)


11. lina1992 (válaszként erre: 8. - Rebel87)
2021. jan. 11. 17:11
Akkor se értem mi a gond, ha nem jelenik meg semmi akkor nyilván negatív. Nekem mindig fehér volt ha negatív lett.
2021. jan. 10. 17:48
Vettem na egy tesztet és negatív lett.
2021. jan. 10. 00:32
Egyértelműen negatív.
8. Rebel87 (válaszként erre: 6. - Lina1992)
2021. jan. 9. 22:46
Tudom,hogy működik a terhességi teszt, írtam is,hogy nem ez az első amit csinálok. A kontroll csík megjelent de mellette a pozitiv tesztet jelző csík látható fehér. Néztem interneten is de hasonlót nem láttam.
7. asgardi (válaszként erre: 6. - Lina1992)
2021. jan. 9. 21:16
Megjelent neki a kontrollcsík. Én még nem láttam olyan tájékoztatót, ahol azt írja, hogy kell kiértékelni abban az esetben, ha nem jelenik meg a hCG sáv, cserébe kifehéredik (az alaptól elütő módon)...
2021. jan. 9. 21:08
Nem akarok bunkó lenni, de a dobozba található egy papír is, nem ár néha azokat elolvasni, sok hasznos infó található rajta (közötte ez az eset is)... Ha jól emlékszem az első csík a kontroll csík, ami ha nem jelenik meg, nem jó a teszt, újat kell csinálni.
2021. jan. 9. 20:53
Kidobtam a dobozt is már. Jövőhéten veszek másik tesztet ha még akkor sem történik semmi.
4. asgardi (válaszként erre: 3. - Rebel87)
2021. jan. 9. 20:10

Elsőre én is erre gondoltam.

Veled biztos nincs gond... :D


Igazán nincs mit, sajnálom, hogy nem voltam hasznosabb. Nincs esetleg exp. date a dobozon? Nem tudom, ezek meddig felhasználhatók. Bárr annak elég kicsi a valószínűsége, hogy előző hónapban még működött... inkább a mechanikai károsodás játszhat.

2021. jan. 9. 20:05

Szia! Kettő volt egy dobozban,az egyiket múlt hónapban csináltam és egyértelműen negativ volt. Lehet,hogy rossz a teszt,csak erre tudok gondolni.

Köszönöm,hogy írtál! :)

2021. jan. 9. 20:01

Szia!


Használtál már ilyen fajtát? Nem lehet, hogy maga a teszt megsérült a dobozában?


Nincs véletlen másik? Össze tudnád hasonlítani, ha megcsinálnád.

Én első körben erre gondolnék... bocsi, lehet nem voltam nagy segítség. :)

2021. jan. 9. 18:28

Sziasztok!


Csináltam ma egy terhességi tesztet ahol a második csík fehér lett. Volt már pár pozitiv és negatív tesztem is de ilyet még nem láttam. Hat napja késik a menstruációm.

Feltöltöttem egy képet az adatlapomra,ha valaki tudja mi lehet ez kérem ossza meg velem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook