Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhességi csíkok ellen mi a legjobb? fórum

Terhességi csíkok ellen mi a legjobb? (beszélgetős fórum)


11. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 10. - Cffd055cb9)
2010. márc. 9. 20:33
Hát az attól függ milyen a bőre, és mennyire szakadt el a kötőszövet, mert a terhességi csíkok azok lényegében szakadások az irhában.Ha teljesen helyrejön akkor is megmarad, de fehér színű lesz, úgy már tényleg alig lehet észrevenni, ha nem túl nagy.Pár héttől, pár hónapig tart amíg kifehéredik.A eringésfokozó krémek, és a masszázs, a dörzsölgetés mind azért használnak, mert ha a bőr kipirul, átmenetileg javul a vérellátása, így a tápanyagfelvétele is gyorsul, és előbb gyógyul, plusz egy kis kollagén is termelődik, amitől feszesebb lesz a bőr.Te se add fel, a tiéd is ki fog fehéredni, mindenkié előbb utóbb, így lehet gyorsítani a folyamatot.Nyugodtan akár egy frotír törülközővel is lehet dörzsölgetni fürdés után, akár az egész testen is, nagyon jó frissítő érzés is:) Ez babó mellett nem hátrány:) Tapasztalatból tudom:)
10. cffd055cb9 (válaszként erre: 9. - 4a8c4f0081)
2010. márc. 9. 13:45
Rendben nagyon szépen köszönöm mégegyszer a segítséget!!Ha már nekem nem is fog annyira halványodni nem tudom hogy miért de a barátnőmnek aki 3 honapja szült mennyi időre fog úgy kifehéredni?
9. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 8. - Cffd055cb9)
2010. márc. 8. 19:23
Igen úgy halványodik, a tiéd is fog még, ha kifehéredik már nem olyan feltűnő, a krémeknél azért kérje ki orvos tanácsát, nehogy bekerüljön a tejcibe valami csípős dolog.
2010. márc. 8. 17:51
Köszi a válaszokat akkor nem nagyon lehet velem mit kezdeni :(:( sajna de a vérbőséget okozó krémmekkel hátha legalább a barátnőmnek segít ha használja!
7. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 1. - Cffd055cb9)
2010. márc. 8. 14:48
Hát eltűnni nem fog, halványítani lehet bármilyen vérbőségfokozó krémmel, fahéjolaj, koffeines krémek, nikoflex, kapszaicin tartalmú krémek, lényegében a narancsbőrre ajánlott krémek jók erre, azok közül is azok, amik vérbőséget okoznak.Lehet maszírozni géppel míg kipirosodik a bőr, ugyan az a hatás csak ez mehanikai úton történik.Vagy kicsit megcsipkeded, luffaszivaccsal dörzsölgeted, a lényeg hogy kipirosodjon:)
2010. márc. 8. 14:48

Ha már olyan, akkor szerintem nem tudsz mit tenni. Én most várom a babáimat, ahhoz képest nem vagyok csíkos... még...

Én vettem a Rossman-ba olajat, azzal kenegetem. De persze, más ha utána vagy 3 évvel.


Állítólag jó a shea vaj, az oliva olaj is, vagy egy zsírosabb testápoló. De, hogy terhesség után 3 évvel mennyire használ, azt nem tudom.

5. e84f402a75 (válaszként erre: 3. - 3799e1fce4)
2010. márc. 8. 14:48
,
4. e84f402a75 (válaszként erre: 3. - 3799e1fce4)
2010. márc. 8. 14:46

:)


Nekem sem volt baj az utolsó 2 hétig...

2 hét alatt feljött közel 10kg és a pocakom is zebracsíkos lett...

2010. márc. 8. 14:44

Sziasztok!


Én Dr. Hauschka olajat használtam végig a várandósság alatt - és bár szerintem alkati kérdés alapjában - de egyáltalán nem lettek csíkjaim! Pedig nagyon hegyes pocakom volt (és van most is hatalmas). Remélem ezúttal sem leszek csíkos.

Ha már olyan? Nem tudom lehet -e mit kezdeni vele... őszintén szólva nem hallottam még eredményes kezelésről...


Dr. Hauschka fitness körperöl - ezt használtam aztán szülés után, hogy feszes legyen újra a bőröm, így max. ezt tudnám ajánlani.

2010. márc. 8. 14:41

szia!


Erre Én is kíváncsi lennék...

Én 2 éve szültem és végül is nem olyan vészesek a csíkok csak nagyon mélyek :(

2010. márc. 8. 14:32
Eltünnek valaha a csíkok?3éve szültem de még mindig lilás néha!!Van rá valami jó megoldás?Ismerősőm is most szült 4 hója neki is lilás az ővét hamarabb ellehetne tünteti??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook