Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességem és szülésem története. Avagy, mikor minden másként alakul. fórum

Terhességem és szülésem története. Avagy, mikor minden másként alakul. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhességem és szülésem története. Avagy, mikor minden másként alakul.

1 2 3
32. de4b589afa (válaszként erre: 28. - Db5df1d25b)
2010. jún. 11. 08:02
Nagyon köszönöm!!
31. de4b589afa (válaszként erre: 29. - Fcf3549b8e)
2010. jún. 11. 08:02

Az én babámra is csak a pocakban mondták, hogy kisebb! Mikor megszületett, csodálkoztak az orvosok is, akik azt mondták, hogy pici. Ha rendesen elolvasnád, rájönnél, hogy semmi önzőség nincs bennem!!! Szerettem volna valamit, ami nem jött össze, ennyi. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!!!

Egyébként meg van olyan "mondás": Kit érdekel, hogy más eltörte a lábát, ha az én fogam fáj??? (csak ennek van sokkal rondább változata is, de azt nem használom)Nekem is CSAK a Lányom számít!!!!

30. bettike2007 (válaszként erre: 26. - De4b589afa)
2010. jún. 11. 07:38

igen meg a Mária Julianna összevonásából jött létre.Igen nekem is nagyon tetszik:-))

Sok-sok egészséget a lánykádnak!!

2010. jún. 11. 00:04

36 hétre született az én kislányom is császárral, 2340g-mal. Sohasem mondta senki, hogy kicsi lenne, sőt a zárójára is azt írták, h a kornak megfelelő súly. A császár a baba érdekében volt, nem szabad ennyire Önzőnek lenni, hogy jaj, de te nem élhetted meg a szülés élményét. Úgysem a szülés tényétől leszel anya. Én egy egész nyarat bennfeküdtem annak idején terhességi toxémia miatt, napi 11 szem vérnyomáscsökkentőt szedtem, és még sorolhatnám a nyűgjeim, mégsem így éltem meg, nem jutott eszembe sajnálni magam, mert a terhességet tudatosan vállaltam, akár ilyen áron is, és CSAK A VÉGEREDMÉNY SZÁMÍT.

Egy 2 éves kislány anyukája

2010. jún. 10. 23:31
Hülye hisztérika.
27. baba_88 (válaszként erre: 15. - De4b589afa)
2010. jún. 10. 22:41
én a 109-es szobában kezdtem, aztán a 102-be kerültem át. a gyerekágyon meg a 120-ban voltam:) a lányzó képe nagyon ismerős:) téged meg nem látlak képen, így nem tudlak beazonosítani:D
26. de4b589afa (válaszként erre: 23. - Bettike2007)
2010. jún. 10. 21:15

Már sohasem tudom meg, mi lett volna, ha hazajövök a patológiáról. De lehet, hogy jobb is így.

Maja görög eredetű név, és anyácskát jelent. Illetve a május hónap is ebből ered :-) Gyönyörű név :-)

25. de4b589afa (válaszként erre: 22. - Pancs82)
2010. jún. 10. 21:12
Nagyon köszönöm, Pancs!!!
24. de4b589afa (válaszként erre: 21. - Cf9b75f771)
2010. jún. 10. 21:12
Igen, és is úgy érzem, hogy megerősítettek a történtek. Életem eddigi legnehezebb szakaszán vagyok túl, és tudom, hogy Te is. Most már minden rendben lesz!!
2010. jún. 10. 13:20

Gratulálok a lányodhoz,nagyon szép baba!Lehet semmi sem lett volna ha marad még és a súlyát is elérte volna,mert mással is találkoztam akinek kevés volt és végig kihordta!Na de már lényegtelen,a lényeg hogy egészséges!


Az én kislányomat is Majának hívják:-))

2010. jún. 10. 13:12

Draga Picianya!

sok mindenen mentel keresztul, es mindez nagyon megerositett! Fantasztikus anyuka vagy, csak igy tovabb!!!

Tovabbra is minden szepet es jot kivanok Nektek, s kicsi Majanak!

2010. jún. 10. 12:53

Anita!

nem volt egyszerű, én tudom a legjobban, de nagyon ügyesen végigcsináltad, Maja édes, aranyos, és bár a PIC-et sztem egyikünk sem felejti el soha, az idő múlásával ennek az emléke is megszépül, és én úgy gondolom erősebbek lettünk tőle:)))

2010. jún. 10. 08:54
Köszönjük a gratulációkat mindenkinek!!!!
19. de4b589afa (válaszként erre: 16. - 3a92f8d690)
2010. jún. 10. 08:53
Szia! A kevés magzatvíz miatt nem bánom, hogy megcsászároztak. Nagyon készültünk a természetes szülésre, megvolt már a zene is, ami szülés alatt szólt volna, vettünk kamerát, és állványt, stb. szóval arra rendezkedtünk be. Mégsem jött össze. De az igaz, hogy Manó mindenért kárpótol. Nagyon sajnálom, ami veled történt!!!
2010. jún. 10. 08:37

Gratulálok a kislányodhoz! ÉS ne gondolkozz azon,mi lett volna....itt van veled és ez a lényeg! Sok nőnek nem zajlik problémamentesen a terhessége,van hogy a dokik szúrnak el vmit,amiért mérges is vagyok...nálam is bakiztak...de ők is emberek...

Jó babázást!!

17. 3a92f8d690 (válaszként erre: 3. - Anduca)
2010. jún. 9. 22:13
:-S Hol az igazság ?? A gyönyörű kislány ott van vele !!!!!
2010. jún. 9. 22:12
Sziahratulálok a babához én sajnos megtudtam milyen az hogyha kevés a magzatvíz...bárcsak engem is megcsászároztak volna........egy éve lesz hogy tragédia lett a gyönyörű várandóságom vége 35 hetes voltam......Örülj minden percnek amit a gyönyörű kislányoddal tölthetsz a dokik értetek tettek meg mindent......Ölellek Barbika
15. de4b589afa (válaszként erre: 14. - Baba_88)
2010. jún. 9. 21:59
A patológián a 104-es szobában voltam, a gyerekágyon a 126-osban. A kicsi kép alapján mintha tényleg ismerős lennél :-)
14. baba_88 (válaszként erre: 8. - De4b589afa)
2010. jún. 9. 20:59
Én április 21-től máj 8-ig, ebből 4 nap gyerekágy:)
13. 10ee523fed (válaszként erre: 1. - De4b589afa)
2010. jún. 9. 20:20
Szia! Olvastam a történetedet, hát én ugyanebbe a cipőbe jártam, a 33. héten én is jeleztem, hogy valami nincs rendbe, de senkit nem érdekelt. Pedig látták, hogy kisebb a baba, én sem voltam már jól, mégis hazaküldtek. A 36. hét végén elfolyt a magzatvizem, erős vérzés kíséretében, gyorsba császároztak, és megszületett a fiam 1880gr-mal és 44 cm-rel. Mivel vidéki vagyok, én maradtam az itteni a kórházban, a fiamat elvitték Pestre a Bókay utcába. Minden elismerésem az ottani nővéreknek, és orvosoknak, 6 nap alatt úgy rendbe kapták, hogy haza is hozhattuk. Most 20 hónapos múlt, eleven mint az ördög, és hála istennek, még csak egy náthája se volt. Bár nem kellett lélegeztetőgép se, fertőzést se kapott, és semmilyen rendellenességet nem észleltek. 2 hónapos korára már elérte a normál időre született gyerekek súlyát és magasságát. Kitartás Neked is, és meglátod, semmit sem veszítettél azzal, hogy előbb jött, sőt, előbb élvezheted az anyaság minden örömét.
2010. jún. 9. 20:20
Köszönöm,hogy elolvashattam a történeteteket!Nagyon megható én elsirtam magam!Az a lényeg,hogy minden rendben van vele és veled is!Sok-sok egészséget a picike felneveléséhez!!!
11. Alexa77 (válaszként erre: 9. - De4b589afa)
2010. jún. 9. 20:17
Én végig azt éreztem, hogy rendben vagyunk mindketten. Igazam lett. Na mondjuk én elég határozott típus vagyok, hajlandó vagyok hinni a dokinak, de csak abban az esetben, ha kielégítő magyarázattal szolgál mindenre. Másik nagy előnyöm, hogy a párom az USA-ban szerzett eü. diplomát (New York egyetem) és ott azért egészen más a hozzáállás a dolgokhoz, mint itt. Ő sokat segített nekem.
2010. jún. 9. 20:07

Több kórházat ne lássatok! Illetve csak a Kistesó érkezésekor, pár napig.

Jó egészséget!

(Én is április 27-én születtem, 35 évvel a Lánykátok előtt, 48cm, 1800gr. Azóta én is sokat nőttem.:-) )

9. de4b589afa (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2010. jún. 9. 20:03
Én hagytam magam az orvosoknak. Féltem, ha nemet mondok, és hazajövök, baj lesz. Sosem bocsájtottam volna meg magamnak. A lényeg, hogy most már mindketten jól vagyunk. Ha lesz kistesó, mindenképpen szeretném megtapasztalni, milyen a természetes szülés.
8. de4b589afa (válaszként erre: 5. - Baba_88)
2010. jún. 9. 20:01
Nahát! Én április elejétől május 10.ig voltam benn. 3 hét patológia, 2 hét gyermekágy. Lehet, hogy Te is akkor voltál? :-)
2010. jún. 9. 19:56
Nagyon köszönöm, Lányok! Tényleg nem volt könnyű, néha azt hittem, megbolondulok a klinikán. Viszont a Kislányom nagyon erős baba volt, (és most is az), hamar meggyógyult, és most már át is lépte a 3500 grammot. Már több, mint egy kilót hízott 6 hét alatt. Rengeteg tejcsit eszik,nagyon édes, jó étvágyú Manó. Köszönjük a szép szavakat!!!
2010. jún. 9. 19:20

Örülök, hogy végül rendben vagytok, ez a legfontosabb! Át tudom érezni, min mentél keresztül, engem ugyanezzel ijesztgettek, mint téged, méhen belül sorvad a baba, el fog halni. Máig nem tudom, hogy voltam képes végigcsinálni, iszonyatos erő kellett hozzá, de szerencsére sikerült: a 41. héten természetes úton otthon megszülem majdnem 4 kilós, makkegészséges kislányomat. Ha engedek a dokinak, belőlem is kiszedik a 35. héten, ki tudja, mi lett volna...

Próbálj azért túllépni a történteken és örülj a kislányodnak, megérdemled. Sok boldogságot!

2010. jún. 9. 18:08
Szia, én is nagyon sajnálom, hogy így történt. Ismerem a sotén a dokikat, nem csodálom, hogy kivették a picit, én is 3 hetet feküdtem bent, lehet még találkoztunk is:)
2010. jún. 9. 17:12

Köszönjük,hogy ezt a történetet megosztottad velünk.Végig pityeregtem az egészet!!!

Sok egészséget,boldogságot és természetesen tejcsit kívánok.

2010. jún. 9. 17:03
Hol van az igazság?! Szegény babucit ilyen korán kivették belőled :( Sírok... Sajnálom, hogy ilyen szülésed volt. Maja csodás baba!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook