Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség vagy méhen kívüli? fórum

Terhesség vagy méhen kívüli? (beszélgetős fórum)


11. 083bf9bf2f (válaszként erre: 10. - Ba7da9cfc0)
2020. okt. 12. 14:17
Igen. Otthon lettem rosszul. Kétszer elájultam. A férjem hívott rám mentőt, az volt a szerencsém, hogy hamarabb hazajött a munkából..
10. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 9. - 083bf9bf2f)
2020. okt. 12. 14:13
Akkor téged már az utolsó utáni pillanatban műtöttek....
9. 083bf9bf2f (válaszként erre: 8. - Ba7da9cfc0)
2020. okt. 12. 13:55
Nekem is belső vérzésem volt. 2 liter vérrel a hasüregemben műtöttek. Nagyműtétem volt, ami életmentő volt és több órahosszás. Utána meg intezívre kerültem, gépekre kötve. Én majdnem meghaltam, még műtét közben is baj volt, az orvos alig tudott megmenteni. Napokon keresztül folyamatosan morfiumoztak...nagyon soká tartott a felépülésem, több hónapig.😔
8. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 7. - 083bf9bf2f)
2020. okt. 12. 13:09
Nekem ennyire nem görcsőlt, sőt, amikor már megfigyelés alatt voltam a kórházban és eldurrant a petevezetékem, amit addig nyomott a baba, onnan megszntek a tünetek. Ha az nap reggel nem mentem volna be a kórházba és átvészelek pár órát, akkor már nem élnék, mert nagyon durva belső vérzésem volt..
2020. okt. 9. 20:10
Nem tudom pontosan, mert nekem 6 hetes terhesen volt méhen kívülim. De én már életveszélyben meg sokkban voltam. A görcstől pedig a kezemet sem bírtam felemelni egy centire sem.
6. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Tukantukan)
2020. okt. 9. 08:29

Már látnia kellene valamit. Könnyen lehet méhen kívüli. Nekem is pár napra elmúlt az utrotól, de aztán ahogy nőtt a baba, úgy fokozodott, illetve a görcsök is.

Illetve nekem annyi csavar is volt benne, hogy a méhemben volt egy ál petezsák, ami kisebb volt mint a terhesség, azért egy darabig nem is gyanakodtunk. Ez egyébként igen gyakori a méhenkívüli terhességnél.

5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Tukantukan)
2020. okt. 8. 23:20
Nem értek hozzá, régen még nem lehetett semmit sem tudni ilyen korán, de szeretném, ha tudnád, hogy nagyon, de nagyon drukkolok Neked, és egészséges babát, örömteli várandósságot kívánok!
2020. okt. 8. 22:13
Még beleférhet hogy nem látta. Valószínűleg nem megszokott helyen van vagy mélyebben, sok ilyet hallani. Vagy sok helyen sz@r az uh. 1-2 héten belül már tényleg kell lászodnia.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Tukantukan)
2020. okt. 8. 20:33
Elvileg már kellene látni, de lehet nem jó az UH, vagy nem jó diagnoszta az orvos. Nagyon picurka még, 2-4 mm.
2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Tukantukan)
2020. okt. 8. 20:28

Igazából szerintem ez még a simán belefér kategória, az 5+5-öt a 29 napos ciklushoz számoltad? Mert akkor ha nem tudod pontosan a peteérésed, és ez egy 34 napos ciklus lett volna, akkor még csak 5+1 vagy. :)

Általában az 1000-es HCG körül szokták mondani a választóvonalat, hogy látszik már a petezsák, de mivel pár mm-es dolgokról beszélünk, ezért simán lehet, ha 1 nappal később mész, vagy egy jobb géppel vizsgálnak, akkor már látszik.

Nyilván nem vagyok orvos, de a HCG szépen nő, szerintem próbálj meg megnyugodni. :)

2020. okt. 8. 20:13
Sziasztok 5hét+5naposan már mindenképp lehet látni a terhességet ultrahangon? Menzeszeim 29-34 naposak, vérböl hcg 6 napja 65,3 napja 277, mai 1094. Az orvos nem lát sem méhen belül sem kívül semmit. Méhen kívülire gyanakszik emiatt. Volt vérzésem de utrogestanra már alig van. Van esély hogy ne méhen kívüli legyen vagy már mindenképp látják ilyenkor a terhességet a méhben? Hétfőn újra uh, de addig megőrülök

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook