Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség tünetei fórum

Terhesség tünetei (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesség tünetei

8. Jagalea (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. jún. 24. 14:27

Sajnos van. Én személy szerint nem kaptam sehol sem rendes felvilágosítást, és csak azokból táplálkoztam, amiket hallottam, avagy épp az interneten olvastam, bár ugye az utóbbi olykor elég megbízhatatlan.


Én úgy voltam vele, hogy ha elmarad a havi vérzés, akkor az lesz a fix jele a dolognak. Aztán utánanézve mondták páran, hogy van eset, amikor a vérzés nem marad el.


Szóval nekem (is) a mellfeszülés volt az első jel, de akkor nem gondoltam egyből arra, hogy terhes lehetek, így mielőtt még tesztekért rohangáltam volna megvártam, hogy megjön-e a havi vérzésem. Persze elmaradt, de még akkor is vártam egy hetet, hogy biztos legyen benne, aztán vettem tesztet. Az az időszak a munkahelyen amúgy is stresszes volt, így én annak tulajdonítottam be a furcsaságokat.

2022. máj. 30. 14:34
Az első tünet az volt, hogy ölni tudtam volna paradicsomos szardíniáért füstölt sonkával 🤣
2022. máj. 28. 19:31
Nálam mellfeszülés volt az első jel, de kinél hogy.
2022. máj. 20. 15:21

Egyik sem volt....

Semmilyen tünetem nem volt.

2022. máj. 20. 12:31
Én ezekről eddig mit sem tudtam pedig felnőtt vagyok..-)
3. Sziszkusz (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. máj. 20. 09:53
Ha felnézel a gyakori kérdésekre meglepődsz..
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
2022. máj. 20. 09:45
És van olyan felnőtt nő, aki ezeket nem tudja?
2022. máj. 20. 09:35
A terhesség elsődleges tünetei minden embernél mások, sőt még terhességenként is változnak, mind intenzitást és megjelenésüket tekintve. De van néhány, amely megjelenésekor felmerülhet az állapotosság (ha épp van rá esély).

Ugrás a teljes írásra: Terhesség tünetei

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook