Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesség pörgős partizós élet után. fórum

Terhesség pörgős partizós élet után. (beszélgetős fórum)


2008. okt. 1. 18:40
Szerintem kár aggódnod,honnan tudod,h pl.amit megeszel,az mivel volt vegykezelve és milyen hatással van Rád?Csernobil szerintem nagyobb baj,mint h Te fiatalon belecsaptál a lecsóba,de már régóta tiszta vagy.
2008. júl. 4. 20:41

Én ismerek egy fiatal férfit aki elégé benne volt a dologban , a csaja terhes lett , megsületett a lányuk. Most talán már egy éves. Eddig minden rendben van a kicsivel, de sztem simán lehet hogy csak később derül ki hogy valami nem okés. Pl diszleksziás les, vagy nem tud majd megtanulni ..nemistudom bármit amit csak akar,vagy pl sokkal lassabban fog fejlődni, vagy beteges lesz...

Sztem ezt nem lehet tudni. MOst rendben van minden, meg nem mondanád hogy a pasi majdnem 10 évig dobálgatta az ekit, de tényleg ki tudja mi lesz később amikor pl. ovis lesz a kiscsaj.

2008. júl. 4. 20:20
Ha ismersz olyat (vagy esetleg vállalod,hogy Te magad)aki fiatal éveit partizással, drogokkal és káros szenvedélyekkel élte, abbahagyta majd pár évvel később babát vállalt,itt a elyed,írj és írd meg tapastalataida, egészségs baba született e , lett e következménye a fiatalkori önpusztításnak??!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook