Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség, nagyon akarás, első jelek! fórum

Terhesség, nagyon akarás, első jelek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. humoni
2012. nov. 5. 11:16
Nagyon szépen köszönöm a bátorító szavakat és segítséget,nagyon jól esik.Nem tudok róla beszélni mással,mert már annyiszor mondtam másoknak is hogy jajj lehet baba van,és mégsem hogy már nem is merem mondani.Néha úgy érzem hogy én nem fogok soha pozitívat tesztelni...de nem adom fel.A párom is szegény mindig beleéli magát és örül látom a szemében azt a hatalmas örömet mikor késik,de mondtam neki most is hogy még ne örülj mert semmi sem biztos!
18. DorkaMoncsi (válaszként erre: 16. - DorkaMoncsi)
2012. nov. 5. 11:10

Ja, és végig szedtem a Meforalt terhesség idején is.


Szerintem is tesztelj, minél előbb.

17. biológus (válaszként erre: 13. - Segreta78)
2012. nov. 5. 11:09

Köszönöm! :)

Remélem a fórumindítónak is sikerül! Nem szabad feladni.

16. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:08
Mi 5,5 évet vártunk a lányomra, szintén ugyanaz volt a bajom, mint neked. Magas inzulinszint (inzulinrezisztencia), mensi elmaradás, stb tünetekkel. Elkezdtem szedni a Meforalt, 8 hónap múlva pozitívat teszteltem.
15. Ginfizz (válaszként erre: 3. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:05

Megértem, hogy tartasz a negatív eredménytől, és benne van a pakliban még akkor is, ha ott van az a baba, mert van akinek a nemvárt napja előtt is már jelez a tesz, de van akinek csak egy hét múlva.

Sőt, most tapasztaltam olyat, hogy a doki még uh-n se látott semmit, majdnem küretre küldte a lányt, míg a másik orvos meg észrevette, hogy már szívhang is van, csak két héttel korábbi a terhesség, mint gondolták.

Viszont abban is igazuk van a többieknek, hogy annyira akarsz babát, hogy ez miatt is késhet.


Én nagyon kívánom Neked, hogy baba legyen a pocakodba, de szerintem két hetet ne várj! Ha kibírod 1 hét csúszással a nemvárt után, inkább tesztelj!

Jártam úgy, hogy a terhesség összes tünetét produkáltam, a mesim se jött meg, már bő két hét is eltelt, a tesztem persze negatív és kiderült, hogy egy nagy csúnya ciszta okozza a bajt!

Ilyet meg jobb előbb tudni, mint utóbb.

Most 8 hetes kismami leszek holnap, átérzem a dolgod!

Kívánok minden jót és nagyon sok erőt, hogy tesztelj! :)

14. Luau
2012. nov. 5. 11:05
Egyébként meg értem, hogy sokat csalódtál, de szerintem szedd össze magad, tesztelj, mert itt senki nem fog tudni neked tanácsot adni, pláne nem megmondani, hogy babát vársz-e.
13. Segreta78 (válaszként erre: 11. - Biológus)
2012. nov. 5. 11:05
De jó :) Gratula. Igen, eléggé lehet parázni a sok sikertelen teszt láttán, de amint a te példád is mutatja nem lehetetlen :DD
12. Luau
2012. nov. 5. 11:04
Jó lenne tudni, hogy mi van, mert pl folsavat nagyon kéne szedni a terhesség elején is, sok sok betegség megelőzhető.
2012. nov. 5. 11:03

Hát megértem, hogy nem akarsz tesztelni. Én legutoljára 5 napig őrizgettem a szekrényben, mert nem akartam megint csalódni, aztán hajnal 2-kor felugrottam az ágyból és mondtam a páromnak: elegem van! Megcsinálom.

Februárban születik a kislányunk. :)

Esetleg vedd meg és várj vele néhány napot, ha addig megjön, akkor később még jó lehet. De nagyon drukkolok! :)

2012. nov. 5. 11:01

Mindenképpen tesztelj, mert ha szeded a meforalt akkor azt is meg kell beszélned a dokiddal, hogy meddig szedd és mekkora adagban. Lehet szükség lesz progipótlásra is.

Mindenképp tesztelj, nem kell félni.


Én is keresztül mentem ezen, meg még sokkal de sokkal rosszabb dolgokon is és egyszer csak ott volt a 2 csík.

hajrá, drukk.

9. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:01
A válasz: teszt.
2012. nov. 5. 11:00

Ha tesztelsz és negatív, akkor legalább tudod, hogy még mindig a hormonok szórakoznak veled, és azt is, hogy folytatnod kell a kezelést, ha pozitív, akkor pedig örülsz.

A bizonytalanság sokkal rosszabb.

2012. nov. 5. 11:00
Szerintem is vegyél tesztet. Elhiszem, hogy félsz, de szerintem nagy eséllyel babás a dolog :) Nekem amikor terhes lettem véletlenül derült ki (nekem is IR-em van és Mercformint szedek). Épp barátcserje kapszulát akartam venni, hogy rendbe tegye a mensit, mert pár csepp erejéig két naponta "megjött", aztán én lepődtem meg a legjobban, hogy 2 csíkos lett a tesztem. Sajna a baba nem maradt meg,nem tudni miért. Utánna derültek ki az IR gondok és egyebek. Most épp próbálkozásban vagyunk. Szóval lényeg a lényeg. Még a biztos rossz is jobb mint a bizonytalanság. Ha meg vérezgetsz a baba mellett az lehet progeszteron hiány is és akkor gyógyszert kéne kapnod, tehát ha + a teszt irány a doki! Kiváncsian várom a fejleményeket :D Kitartás és sok sikert!
2012. nov. 5. 10:59
Én tesztelnék a helyedben.
5. katie_rose (válaszként erre: 4. - Katie_rose)
2012. nov. 5. 10:57
Ja, nekem hamar összejött a baba, de 20 tesztet ettől függetlenül szerintem én is ellőttem fölöslegesen :D
4. katie_rose (válaszként erre: 1. - Humoni)
2012. nov. 5. 10:56

Attól,hogy tesztelsz még nem lesz jobban vagy kevésbé ott az a baba!

Az is lehet,hogy a tudatalattid annyira vágyik a babára,hogy emiatt nem jön meg.

Jobb a teszt. Akkor legalább tudod,hogy hányadán álltok!

2012. nov. 5. 10:56
Nagyon félek a teszttől:)Tényleg...annyira sokat csalódtam már,mert biztos voltam benne hogy nah most tuti hogy már nem is akarok venni....Kérdezte a párom is hogy akkor most honnan tudjuk majd meg hogy van-e?Én mondtam neki hogy majd jelentkezik ha van ott bent valaki...De nem tudom!Tesztelni csak olyan 2 hét múlva akarok.Akkor már tutira kimutatja,gondolom én!
2012. nov. 5. 10:54
És akkor most mit vársz?Ha nem veszel tesztet,50-50% az esély!
2012. nov. 5. 10:52

Sziasztok!!!Régen olvasgatom ezt a fórumot és most úgy gondoltam írok mert gondba vagyok és hátha ti tudtok írni olyat ami megnyugtat!Előre is köszönöm!

24 éves vagyok.Régen szeretnénk a párommal babát,de még eddig nem jött össze.Én naív úgy gondoltam hogy nah lássunk neki és máris ott van a baba....persze!Semmi sem könnyű....nem jött.Elmentem orvoshoz és kiderült gond van,magas az inzulin szintem,és írt rá gyógyszert,(Meforalt,esetleg ha valaki ismeri),és persze a havim is elmaradt (aminek nagyon örültem de nem a baba miatt hanem a hormon gond miatt).Már 4 hónapja szedem a gyógyszert és fogytam sokat,a mensim is rendbe jött:).Most pedig az a nagy helyzet hogy elmaradt a mensi ismét...a mellem nagyon fáj,a hasam is úgy mutatja mint ha meg akarna jönni,de mégsem jött.31.-e és 2.-a között jött eddig meg.Most 5.-e van és nem akarja.Tegnap azt hittem hogy nah most meg fog jönni mert ilyen barnázásom volt,de ma reggel már semmi,ilyen még sosem volt.Tesztet nem akarok venni (lehet hülyén hangzik) de félek hogy ismét negatív lesz és már sok kellemetlen negatív tesztem volt!(kb 20db) Nem tudom mit tegyek....Fáj a hasam az a bizonyos meg fog jönni érzés de már csak szurkálás bal oldalt lent,már barnázás nincs,a mellem majd ki durran...köszönöm a válaszokat

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook