Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség, nagyon akarás, első jelek! fórum

Terhesség, nagyon akarás, első jelek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. Ginfizz (válaszként erre: 48. - Humoni)
2012. nov. 5. 15:11

Nem drága az ovu teszt, kivéve ha patikában, drogériában veszed mert ott 3000 kb/7 db.

Én neten rendeltem anno, kb. 80-90,- forintra jön ki egy darab. Érdemes egy cikluson belül kb. 8 db-bal számolni, esetleg 10-zel. Ha érdekel, privátban szívesen megírom, hogy kitől vettem. Korrekt, utalás után rögtön postáz, vagy Pesten személyesen is átvehető!

48. humoni
2012. nov. 5. 14:09
Azok drágák?és 1x használatosak?
47. Segreta78 (válaszként erre: 46. - Humoni)
2012. nov. 5. 14:05
:((( Próbáld meg az OVU teszteket.
46. humoni
2012. nov. 5. 14:01
Sajnos meg fog jönni,nem csak az az érzés hanem így is lesz!Szerintem még ma vagy max holnap ez biztos!Még sincs baba!De nem keseredek el,mert azt hiszem meggyógyultam és most már "normálisan" megjön minden hónapban gyógyszer hatására,és ennek nagyon örülök.Már csak arra kell rájönnöm hogy peteérésem mikor van,és hogy egyáltalán van-e,mert hogy menstruálok az egy dolog de lehet peteérésem nincs...
45. humoni
2012. nov. 5. 13:30
Én még azért mindig reménykedek hogy a baba okozza a zűrzavart!:)Most is hívott a párom,hogy ugye nem jött még a Miki?Mondtam neki hogy nem...nagyon érdekes ez az emberi test!Ha a tesztem negatív megint mehet a görcsölés hogy hol a gond...Olyan jó annak aki gond nélkül teherbe esik!
2012. nov. 5. 13:24
Mindenkinek a saját bánata a legnagyobb. Ezt azért már tudhatjuk nem? A lényeg mindegyikünk azért küzd/küzdött, hogy egyszer átélhesse azt a csodát amit gyermeknek hívnak :)
43. humoni
2012. nov. 5. 13:01
Nem azt irigylem hogy mi úton lettetek anyák,hanem hogy azok lettetek!!!Lehet hogy fájdalmasak lehettek,de nem megérte??Anyák vagytok,én még nem tudom milyen az!
42. Zebra25 (válaszként erre: 39. - Humoni)
2012. nov. 5. 12:30
Szerintem ne irigylej senkit mert itt sokan szönyű és fájdalmas dolgokon mentünk keresztül, hogy anyák lehessünk. Én senkinek sem kívánom.
41. DorkaMoncsi (válaszként erre: 40. - Humoni)
2012. nov. 5. 12:26
Nekem a Meforal szinte naprapontosan beállította a mensit. Nov.19-re vártam (nem vártam) a mensit, de semmi...azt gondoltam, h jó, rendben, biztos megint kimarad (mint előtte sokszor, még a gyógyszer előtt), nem érdekel. Semmi jelem nem volt, h babás lettem. De csak motoszkált bennem, így nov.26-án teszteltem, azonnal két csíkos lett.
40. humoni
2012. nov. 5. 12:00
Én arra nagyon kíváncsi vagyok hogy ki-hogy vette észre hogy baba van a dologban!Aki lenne olyan kedves és megírná,megköszönném!:)
39. humoni
2012. nov. 5. 11:59
Nagyon irigyellek titeket!!!
38. Zebra25 (válaszként erre: 29. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:57

Dehogy nem lehetséges. Én rettentően görcsöltem amikor meg kellett volna jönnia. Már teljesen eltemettem azt a ciklust, hogy nem sikerült de csak csináltam másnap egy tesztet és ott volt a csík.

persze, hogy lehetséges

magneb6-ot nyugodtan szedhetsz görcsre, az nem árt a babának kicsit sem

37. humoni
2012. nov. 5. 11:52
Tegnap pl süteményt ettem nem keveset,pedig az kivan zárva hogy ehessek:(...de mégis ettem és olyan jól esett....
36. humoni
2012. nov. 5. 11:50
Akkor a hasfájás normális lenne...én csak egyet vettem észre de ez sem biztos,hogy én nem ettem délelőtt csak reggel,vigyázok mit eszek hogy ne hízzak!Most meg elkezdtem zabálni,most is épp eszek,mert egyszerűen reszketek az uborkáért:)Nem szeretem a pörköltet,de nagyon jól esik,és csak azért eszem mert nagyon kell a savanyú uborka:)
35. DorkaMoncsi (válaszként erre: 33. - Vigyorex6)
2012. nov. 5. 11:47
Jaa, na ezt meg én nem tudtam :) Akkor gondolom az nálam rendben lehetett. Bár terhesség idején azt nem nézték, csak hamarabb.
2012. nov. 5. 11:45
Én is amiatt javaslom a tesztet,mert szedsz gyógyszert. Én magas vérnyomásra szedek, nálam is oda kell fegyelni emiatt, gyógyszert is cseréltem. Én is kaptam vetélés megelőzésre bogyót,mert nálam is van más baj is. Ilyen esetben jó, ha hamar tudsz a terhességről.
33. Vigyorex6 (válaszként erre: 30. - DorkaMoncsi)
2012. nov. 5. 11:45
Akinek frankó IR mellett a progija annak nem is kell az utro, de jobb félni, mint megijedni, és jobb ellenőrizni. Lehet, hogy a metet felíró orvos a terhesség értelmében változtatna a gyógyszeradagon is.
32. Skóciababy (válaszként erre: 26. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:43

Én hét vége felé vártam a mensit. Minden jele megvolt, hasam görcsölt. Hétvégén ment a hasam és vacakul voltam nagyon. Nem jött meg. Hét elején még mindig vártam, mert fájt a hasam. Akkor lett gyanús valami, amikor fogmosás közben majdnem visszajött a kaja. De még a hasmenés miatt akkor is vírusra gondoltam.

Egyébként nekem sokáig görcsölgetett a hasam terhesen is.

A pozi teszt már nem ma volt, ma vagyok 34 hetes terhes.:-) Remélem pár hónap múlva te is hozzászólni jössz majd a hasonló fórumokba!:-)

31. DorkaMoncsi (válaszként erre: 29. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:42
Mindenkinek más a terhessége. Sőt, egy nőnek két terhessége sem ugyanolyan. Itt csak latolgatni tudsz, és bizonytalan vagy. Jobb a biztosat tudni, még ha nem is a várt eredményt látod a teszten.
30. DorkaMoncsi (válaszként erre: 27. - Vigyorex6)
2012. nov. 5. 11:41

Én nem is kaptam utrot. Pedig a 2 órás inzulinom 300 felett volt, terhesség előtt 1 hónappal. Dokinőm szerint ilyen magas inzulinnal egy betege sem esett teherbe.


Szóval én csak szedtem a Meforalt (14. héten kiderült a terhességi cukor is), plusz pm-re szedtem (szedek) l-thyroxint.


Szóval az az utro sem 100%, de az tény, h magasabb a vetélési kockázatunk...sajnos.

29. humoni
2012. nov. 5. 11:37
Nemtudom...várok,nem hiszem hogy ha valaki terhes akkor neki így fáj a hasa,illetve ennyire,mint ha már mensiznék is annyira!Vagy mégis?Lehetséges?
28. humoni (válaszként erre: 27. - Vigyorex6)
2012. nov. 5. 11:36
Ahhham...én ezt nem is tudtam!
27. Vigyorex6 (válaszként erre: 24. - Humoni)
2012. nov. 5. 11:32
Én csak azért szavazok a teszt mellett, mert ismerem az inzulinrezisztenciát, mivel én is érintett vagyok, és mi is 2 éve várjuk a gólyát, és ha baba lapul a pocakodban, akkor utro-val biztosítanák, hogy ott is maradjon és szépen növekedjen, mivel mi sokkal jobban ki vagyunk téve a vetélés kockázatának az első 12 hétben, mint mások.
26. humoni (válaszként erre: 23. - Skóciababy)
2012. nov. 5. 11:31
És amúgy nem tudtad hogy az vagy?már mint rosszul kérdeztem...nem éreztél semmit?vagy még korai terhesség volt?
25. humoni
2012. nov. 5. 11:30
Skóciababy!Istenem de jó érzés lehetett!!!Én is akarok ilyen szerencsés lenni!Komolyan mondom nagyon irigyellek!
24. humoni
2012. nov. 5. 11:28
Fogok tesztelni,de még várok...már csak azért is mert lehet megjön közben és akkor nem is kell teszt,meg hogy ha nem is jön meg akkor biztosra menjünk hogy ott van!!:)Én??hogy megveszem a tesztet és várok vele??áááá,biztos hogy nem bírnám ki hogy várok:)
2012. nov. 5. 11:26

Én is féltem tesztelni, végül a párom nem bírta tovább egy reggel.:-) Én a fürdőben hagytam a tesztet, ő hozta oda,hogy de buta vagyok, pozi...:-)

Én mindig úgy mentem neki, hogy nega lesz. Inkább a pozi okozta a sokkot.:D

Kitartás,bátorság, csináld meg.

22. humoni
2012. nov. 5. 11:19
DorkaMoncsi!De jó lehetett neked!!!!:)Ez most biztatást adott nekem!
21. humoni
2012. nov. 5. 11:17
Jah és 2 éve próbálkozunk...nem szeretném feladni!
2012. nov. 5. 11:16
megértem,h félsz a negativ teszttöl-de aki gyogyszert szed,szerintem is feltétlenül tudnia kell,mi az ábra.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook