Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség lehetséges? fórum

Terhesség lehetséges? (beszélgetős fórum)


2020. ápr. 15. 06:49
Köszönöm szépen. Igen azért volt gyors mert már nagyon kíváncsi voltam,hogy mégis mi a fene bajom lehet. A párom azt mondtam a teszt előtt, hogy várjunk még egy pár napot ,de én nem fogadtam neki szót ,mert tudtam,hogy itt van már. De szerencsére, pozitív értelemben tévedett. 😁
2020. ápr. 14. 20:22
Vigyázz magadra !
2020. ápr. 14. 20:09
Hajrá!
2020. ápr. 14. 17:08
Hát ez gyors volt! Gratulálok!!:))
2020. ápr. 14. 16:37
Gratulálok!
2020. ápr. 14. 16:33
🎉🎈🎉🎈🎉 gratulálok!
2020. ápr. 14. 16:26
Huhu. Pozitív lett a tesztem 😊😊😊😊
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 14. 14:14
Van, mivel nem jött meg és élsz nemi életet. Amugy a tüneteid is jó jel, bár be is tudnak csapni föleg ha az ember nagyon szeretné. Mindenképp tesztelj minél elöbb, ilyenkor nagy eséllyel már bármikor kimutatja a teszt, ha nappal mégsem, akkor csinálj mindenképp reggel is.
2020. ápr. 14. 13:05
Azért egy teszt nem ártana. :-D Valószínűleg a Hoxán kevés diagnoszta van és még kevesebb ultrahangszemű. Ha csak tippelgetést vársz, arra mondjuk jó a fórum. Mindenesetre legyen szerencséd! :-)Szurkolok!
2020. ápr. 14. 11:41
Sziasztok. Azért nyitom ezt a fórumot,mert már nem tudom mire számítsak. Eddig 27-28naposak voltak a ciklusaim, a legutóbbi az 33 napra jött meg,tehát 6napot késett,csináltam teszteket,és negatívak voltak,majd ugye 6.napon megjött. Most viszont ha az átlagos 28 napos ciklusomat nézem akkor már,10 napja késik,ma vagyok a 11.napon (38.ciklus napon). Borzasztó fáradt vagyok állandóan csak aludnék, néha cici bizsergés, és kívánom a savanykásat. Tesztet nem csináltam mêg ,úgy voltam vele ,meg várom az ünnepek lecsengését, és ma van az a nap amikor tudok venni. Sztem fogok is ,és vagy estére vagy reggel meg is csinálom. Még annyi a tüneteket illetően,hogy a hasam alja görcsölget. Olyan mintha mindjárt meg jönne. Szerintetek van remény, hogy most valóban terhes vagyok?😁😕

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook