Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség legkülönösebb jelei! fórum

Terhesség legkülönösebb jelei! (beszélgetős fórum)


2010. jún. 18. 15:19
Szaglás...
11. cbe267d9cf (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2010. máj. 14. 20:59
Hát,inkább nem csak babás tünetek lehetnek, hanem másé is. Az szerintem is igaz, hogy ha már nagyon akarod, akkor mindent képes vagy tünetnek tekinteni, még azt is, hogy aznap merről fúj a szél... :) Én a teszteléstől nem féltem, nagyon akartam tudni, hogy mi van, akár jó, akár rossz hír.
10. Zoé00 (válaszként erre: 9. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 14. 19:53

Eddig mindenki lehurrogott, hogy ezek a tünetek nem babások, de te most lelket öntöttél belém.

Már megtanultam csalódni, ha nincs baba, azon is hamar túl teszem magam és optimistán tekintek előre...viszont szebbé tetted a napom a hozzászólásoddal.

A cicik menszi előtt feszesek, nem lepődök meg, mintha most olyan teltebbek, nehezebbek lennének, de ez lehet bebeszélés...

Viszont ilyet még tapasztaltam hogy cirkusz van a pocimban, volt már ilyen feszítő, tompa érzés, de ehhez hasonlót még nem tapasztaltam.

A pisilés gyakori, de előtte is sokat mentem, félek a teszteléssel.

Nekem nem konkrétan középen szúrkál, hanem össze vissza, nem tudom meghatározni hogy hol pontosan...

9. cbe267d9cf (válaszként erre: 7. - Zoé00)
2010. máj. 14. 15:17

Szia,

Amiket írsz, azok bizony tipikus korai jelei a várandósságnak. DE. Sok esetben tipikus jelei a menstruációnak is. Hasonlítgass! Szokott ilyen lenni a mensi előtt? Nekem pl. a hasböködés volt más. Azt korábban soha nem éreztem. De pl. a mellem minden mensi előtt hatalmasra duzzadt. Ami még nekem jelezte: nagyon sokat kellett pisilni menni, és az arcbőröm hirtelen megváltozott, olyan finom, puha lett. Nagyon szorítok neked, tudom milyen ez, én hat hónapig várakoztam. És szerintem a 29. napon már nyugodtan csinálhatsz tesztet! :)

8. Ancsi2582 (válaszként erre: 7. - Zoé00)
2010. máj. 14. 12:03
szorítok neked hogy összejöjjön! :-))
7. Zoé00 (válaszként erre: 6. - Ancsi2582)
2010. máj. 14. 12:01

Legrosszabb ebben az esetben a várakozás, a bizonytalanság.

De sajnos nem lehet mást tenni.

Kidudorodtak a mellemen, hasamon, kezemen, lábfejemen a kék erek, félelmetesen festek...

Remélem oka van....

6. Ancsi2582 (válaszként erre: 5. - Zoé00)
2010. máj. 14. 11:55
igen tudom megértelek nekünk januártól szeptemberben jött össze.
5. Zoé00 (válaszként erre: 4. - Ancsi2582)
2010. máj. 14. 11:53

Még korainak tartam, vasárnap lesz a 28. nap, de volt már, hogy 30-ra jött meg, szóval mindenképp meg kellene várnom a jövő hetet.

De amikor az ember ennyire akarja, nagyon nehéz a várakozás.

2010. máj. 14. 11:49
miért nem veszel egy tesztet?
3. Zoé00 (válaszként erre: 2. - Ancsi2582)
2010. máj. 14. 11:46
Nekem is szokott a hasam alatt szúrni, de oldalt is szokott fájni, bezsibbad az egész derekam, hasam, a lenti rész....
2. Ancsi2582 (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. máj. 14. 11:40

szia!

Nekem nagyon szúrt a hasam alatt és piszkosul fájtak a cicijeim.A menstruáció elmaradása után 1 nappal a teszt pozitív lett.

2010. máj. 14. 11:37

Sziasztok!

Másféle éve próbálkozunk, de sajnos nem jön a babó.

Túl estünk egy teljes körű kivizsgáláson, ahol az eredményeink teljesen jók lettek, egy kis bibi van csak, nekem enyhén magas a prolaktin szintem.

A doktor úr azt mondta hogy felír egy tablettát, és jönnie kell a babának.

1 hónapja szedem, 7végére nem várom...

Pár napja folyamatosan büfizek, szellentek, amolyan vándorcirkuszi élet zajlik a pocakomban, szúr, hasogat, fájdogál, feszít, tompa érzés, zörög, kattog, csörög:)

Szeretném kérdezni, hogy tapasztalt e valamelyikőtök ilyesmit, vagy mi volt olyan jel, amiről tudta, hogy van bent valaki???

Segítsetek nekem!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook