Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség korai tünetek!? Kinek jelentkeztek nagyon korán? fórum

Terhesség korai tünetek!? Kinek jelentkeztek nagyon korán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
12. D.11 (válaszként erre: 9. - Kszb)
2015. júl. 20. 14:24

kszb! A hidegrázást is érzem, de nem leszek "libás', csak úgy belülről vagy a tarkómtól vagy a hasamtól lefelé a lábamig ráz át valami :)


A hasam tényleg mondhatni kellemetlen érzés, hol égnek a petefészkeim, hol mintha húzódna bent valami... közben szúr és nyom., "húz le a földre" A cicimet tényleg hagyjuk, mert azt ma kezdte :D

Nagyon remélem, hogy nekem is tünet és nem csak az, hogy a hormonjaim a gyógyszer leállás miatt szivatnak (A cicim 1 mérettel kisebb lett már 3 hét alatt B-ről A-ra esett, de nem fájt, nem volt érzékeny, kb észre sem vettem, csak ugye a melltartóm állt el hirtelen)

11. D.11 (válaszként erre: 6. - Laszti)
2015. júl. 20. 14:20
Én ezt sajnos nem érzem :( Persze, nagyon szeretném, ha lenne, így úgy érzem, hogy bebeszélem, hogy itt van velem :) :(
10. D.11 (válaszként erre: 4. - Virag32)
2015. júl. 20. 14:19

virag32 Nagyon felkeltette az érdeklődésemet a felfázásod. Nekem du 2-kor egyszercsak éreztem, hogy összepisilem magam. Rohantam és éreztem, hogy fáj, nagyon fáj. Felálltam és mintha nem is pisiltem volna. Rá 2 órára, mintha vérdarabkák lettek volna benne, aztán otthon a következőnél egy csepp vér cseppent bele és a papír is olyan volt. Ez tartott 2 napig és mintha elvágták volna....

Én is kizártnak tartanám, tartottam volna hogy elsőre sikerül, úgy hogy fogi gátló nélkül nincs mensi :S De hogy már a mellbimbóm is fáj :)

A hasam nagyon furán fáj, mintha mozogna ott valami, persze nem, de néha elkap valami érzés, hogy meghúzódik ott bent valami.

Lehet, hogy gáz, de a felfázásos tüneted tudnád részletezni? :D hasonló volt?

9. kszb
2015. júl. 20. 14:03
na meg igen :) Az a bizonyos, kellemetlen emlő feszülés, fájdalom, ami még nem az igazi, mert az még később jön, de már nem jó hason feküdni, mert a cicik nem jól viselik :) Ez is már a fogantatás utáni napoktól kezdve erősödött. És ha párommal együtt voltunk, vagy megpiszkálta a bimbóimat, visítani tudtam volna :)
8. kszb (válaszként erre: 7. - Kszb)
2015. júl. 20. 13:54

ez még a beágyazódás előtti tünet volt, annyira korai :)

A beágyazódásnál menstruációs görcsölgetést éreztem + apró szurkálást a méhemben :) Pár nappal később pedig már kellemetlen érzés volt az alhasamban, amikor leültem, és a nadrág korca megnyomta :) Leírhatatlan, h milyen érzés, mert semmi máshoz nem hasonlítható, de sztem ha azt érzi vki, eléggé egyértelműen tudja, h azonnal ki kell gombolnia a nadrágját :)

7. kszb
2015. júl. 20. 13:50
amikor még nem tudtam, h kismama vagyok, a fogantatástól számolva sztem max 1 hétre állandó hidegrázásom volt. Képes voltam annyira fázni, h remegtem 2 takaró alatt is esténként. Reggel meg alig bírtam felkelni. Azt hittem, h összeszedtem vmi betegséget :D Közben csak terhes voltam :) Ez a hidegrázás ahogy haladtam előre a terhességben, szépen csillapodott, ritkult, majd teljesen elmúlt. Az első trimeszter végére teljesen megszűnt :) A hormonok csinálták az egészet :)
2015. júl. 20. 13:29

Pontosan tudtam, olyan érzésem volt a kisfiamnál mintha nem lennék egyedül!

És nagyon vékony voltam és a 6. Héten olyan pocim volt mintha egy tojás lenne a méhemben! Egy kis pukli volt ott!

Aztán jött a többi tünet is!

A kislányomnál nem volt tünet, de nála is éreztem h nem vagyok egyedül! 😊

Kb a beágyazòdás napján!

2015. júl. 20. 13:19
Ja, amúgy anyum anno pontosan ugyanígy volt, első nap tudta,hogy terhes, érezte valahogy.
2015. júl. 20. 13:19

Szia! Tudom,hogy ez nagyon furán hangzik, és biztos nincs semmi megalapozott oka, de én konkrétan a terhesség első napján éreztem tünetet már.


soha semmiféle női bajom nincs, de aznap olyan felfázási tüneteim voltak, hogy azt hittem, meghalok. Félpercenként rohantam pisilni, nagyon fájt, fura volt. Egyhetes terhesként már éreztem,hogy valami nagyon fura bennem, nem tudom megmagyarázni, de émelyegtem is, fáradt is voltam, furán voltam. És a terhességi teszt csak kb egy hónap után mutatta ki a dolgot. Szóval van, hogy az ember már azonnal érez magán változást, márpedig én biztos nem beszéltem be magamnak semmilyen tünetet, mert abszolút nem számítottam rá,hogy az első próbálkozásra megfoganok, eszembe se jutott ezzel foglalkozni, azt hittem, pár hónap beletelik.

3. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - D.11)
2015. júl. 20. 13:07
Lehet hogy bebeszéled a tüneteket, az is lehet hogy az egy-két csepp beágyazódási vérzés volt. Tesztelni még mindenképpen korai, majd egy hét múlva kb
2. E-dit22 (válaszként erre: 1. - D.11)
2015. júl. 20. 13:06
Szia, itt tárgyaljuk azt a bizonyos 2 hetet, gyere beszélgetni :) [link]
1. D.11
2015. júl. 20. 12:48

Sziasztok!


Volt valakinek nagyon korai terhességi tünete? A beágyazódás után pár nappal?


Az orvosok azt mondják, hogy PCOS-em van, mivel fogamzásgátló nélkül nincs rendes mensim.

Abba hagytam a gyógyszert és párommal nem védekezünk, mert szeretnénk babócát. Peteérésem nem tudom, hogy van-e, volt-e... de ha a naptáram szerint jól tudom akkor mult héten volt esedékes. Védekezés nélkül voltunk együtt és egésze furcsán érzem magam.

Akkor és azóra is fájdogál a hasam, puffadok és nagyon megkeményedik a hasam. Pár napra rá az együttlét után felfázási tünetem volt (ami talán az is volt, mert fájt ahogy pisilek) viszont amit nem tudok hova tenni, hogy pár csepp vér kísérte és a papíron is volt halovány rózsaszín. De ez 2x egymás után, utána semmi. (lehet a beágyazódás?!) A mellbimbóm ma nagyon elkezdett fájni, érzékeny ha hozzá érek, még a melltartó is idegesít és rossz :(


Jelzem 1 hétről beszélünk :D (persze ha sejthető peteérés előtt sikerült volna a baba, akkor már más...)

Lehet ennyire vágyom rá, mert az endomókus azt mondta, hogy inszemmel sikerülhet... lehet csak bebeszélem ezeket a tüneteket :)

Teszteltem pénteken, de negatív...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook