Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség korai tünetek!? Kinek jelentkeztek nagyon korán? fórum

Terhesség korai tünetek!? Kinek jelentkeztek nagyon korán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
42. 388b941089 (válaszként erre: 41. - D.11)
2015. júl. 21. 15:43

Ja értem, akkor nálad problémás a dolog. Ha nem védekeztek, akkor próbálkoztok, nem? :D Vagy ez csak az én értelmezésemben van így? :D

Sok sikert nektek és ne görcsölj!

41. D.11 (válaszként erre: 38. - 388b941089)
2015. júl. 21. 15:41

Nem, igazabol nem is probalkozunk. Azt beszeltuk, hogy osszel neki latunk ugy komolyabban... Egyenlore letettem a gyogyszert, hogy "tisztuljak" aztan persze vagyom ra nagyon!

Volt olyan, hogy elfelejtettem bevenni a bogyot de tenyleg veletlenul es olyan furcsan ereztem magam... :) igy teszteltem...

De 3 hete nem vedekezunk csak :( ugyhogy csodat nem varok, de annnnnyira joooo lenne, ha erted ;)

A dokik szerint PCOS-em van mert nem menstrualok es cisztaim vannak. Elhizas es szorosodes nem fenyeget, de elvileg nincs peteeresem ha nincs mensi sem, ugyhogy most kiderul mizu.

Voltam mar tobb dokinal anno meg endomokusnal is, mindenki mast mond, igy a termeszetben bizunk most :)

2015. júl. 21. 15:38
Nem tudok hozzászólni sajnálom:))
39. Gliese (válaszként erre: 38. - 388b941089)
2015. júl. 21. 15:38
Nekem ez csak a második hónap.
38. 388b941089 (válaszként erre: 37. - D.11)
2015. júl. 21. 15:36
Régóta próbálkoztok..?
37. D.11 (válaszként erre: 36. - Gliese)
2015. júl. 21. 15:32

Akkor penteken beprobalkozom a reggelivel :) hatha....


En mar par teszten tul vagyok mert hittem mar azt, hogy olyan mintha...... Tenyleg rossz erzes a negativ teszt latvanya :(

36. Gliese (válaszként erre: 35. - D.11)
2015. júl. 21. 14:39

Izgulok. Nem vagyok amúgy sem egy türelmes teremtés. Kész szenvedés ez a két hét. De hát mit lehet tenni? Azt megfogadtam, hogy nem fogok tesztelni addig, amíg nem késik, mert nem akarok negatív teszteket látni.

A reggeli azért lehet jobb, mert az koncertráltabb, azért kérik a laborban is azt.

35. D.11 (válaszként erre: 34. - Gliese)
2015. júl. 21. 14:33

És nem izgulsz? :)

Nekem ez sajnos nem mérvadó, hogy mikor jönne meg.

Sajnos korai lenne még tesztelni is.


Egyébként tényleg a reggeli a legjobb? Hiába írják, hogy kimutatják a nap bármely szakaszában a terhességet...?

34. Gliese (válaszként erre: 33. - D.11)
2015. júl. 21. 14:17
Jövő péntek-szombaton.
33. D.11 (válaszként erre: 32. - Gliese)
2015. júl. 21. 14:16

Van aki ilyen van aki olyan :) lehet neked kesobb jon!

Mikor jonne a nem vart? :)

32. Gliese (válaszként erre: 31. - D.11)
2015. júl. 21. 14:14
Hát én még semmi furcsát nem érzek :(
31. D.11 (válaszként erre: 29. - Gliese)
2015. júl. 21. 14:08

Na igen, csak akkor többször lett volna nem? Vagy folyamatosan, nem csak egyszer... hmm.. de lehet igazad van, ez majd kiderül :)


Akkor izguljunk együtt és írj ha érzel valami furcsát :)

30. 388b941089 (válaszként erre: 23. - Laszti)
2015. júl. 21. 13:57
Nálam is durva túlműködést diagnosztizáltak mikor terhes lettem, előtte volt egy vetélésem - akkor még nem tudtak a pm túlműködésről - lehet hogy a kettő között volt összefüggés.
29. Gliese (válaszként erre: 28. - D.11)
2015. júl. 21. 13:56
Én úgy emlékszem, amikor fel voltam fázva tavasszal, nem volt elkeveredve. És a fájdalmas pisilés vérrel az biztos, hogy felfázás miatt van. De ettől függetlenül lehet babád is. Amúgy én is pont abban a két hétben tartok, hogy még nem lehet tudni van-e baba és izgulok.
28. D.11 (válaszként erre: 26. - Gliese)
2015. júl. 21. 13:53

De akkor a vizeletemben elkeveredve lenne nem?

Mert én egy cseppet láttam eloszlani ill. a papír volt olyan. Ez egymás után 2 pisilésnél, ami közt 5 perc telt el. Utána semmi... és szépen múlt el az egész.

27. D.11 (válaszként erre: 23. - Laszti)
2015. júl. 21. 13:52

Gratulálok!!!! :)

Itt az élő példád, ami most nekem sok erőt ad, hogy nekem is sikerülhet :) Elviekben nekem sincs pé-m, bár nem is menstruálok, ha nincs gyogyi :(


De csajok a történeteitek sok erőt ad és tudok abban bízni, hogy sikerül és a tünetek ELÉGGÉ hasonlóak :)

26. Gliese (válaszként erre: 24. - D.11)
2015. júl. 21. 13:50
Nem akarlak elkeseríteni, de a pisiléskor jelentkező vér, az a felfázás tünete.
25. D.11 (válaszként erre: 22. - Laszti)
2015. júl. 21. 13:49

Nekem is a fájdalmas pisinél volt 1-2 csepp. De azt hittem, hogy annyira felfáztam, hogy véreset pisilek :( De érdekes volt, mert utána már semmi sem volt.

És feltettem a kérdést, hogy ha véreset pisilnék, akkor eleve olyan lenne a színe, nem látnám, hogy belecseppen egy csepp és oszlik el a vízben....


Te fogamzásgátló mellett estél teherbe? wowww! Sosem találkoztam olyannal akinek így sikerült volna :)

24. D.11 (válaszként erre: 21. - Virag32)
2015. júl. 21. 13:47

Köszi, hogy megírtad. Bizonytalan vagyok, mert ugyan ezt tapasztaltam. Annyi különbséggel, hogy nekem azért jött ha mentem pisilni... De nekem is az elvileges ovu után 1,5 nappal jött, de 2-3 napig tartott. Amikor kijött az uccsó csepp mindig, na az igazán fájdalmas volt :( De már elmúlt.


A mellbimbóm még mindig érzékeny, de csak az. A mellem egyáltalán nem feszül.

23. Laszti (válaszként erre: 17. - Kszb)
2015. júl. 21. 07:30

Igen!

Amikor a kisfiammal várandòs lettem súlyos pajzsmirigytúlműködéssel kezeltek!

Mondta is az orvos, hogyha babát tervezünk amig a TSH mérhetetlen meddő vagyok.

Lh teszttel védekeztünk természetes mòdon,mivel a betegség miatt minden hormon tilos számomra.

Se juliusban se augusztusban nem volt peteérésem a teszt szerint,augusztus 23. Án mégis meg fogantam! A teszt előtt már mondtam a páromnak, hogy furcsa érzésem van, mintha nem lennék egyedül, mondtam neki,hogy másnap tesztelek mert pénteken meg kellett volna jönnie, hétfőn szeptember 9. Én pozitiv volt a tesztem, május 15. Én született makk egészségesen a kisfiunk. :)

22. Laszti (válaszként erre: 11. - D.11)
2015. júl. 21. 07:22

A kislányommal volt beágyazòdási vérzés de csak egyetlen egy csepp nem napokig! Viszont akkor már meg volt az a fura érzésem.:)

Pedig akkor 6 eve szünet nélkül fogamzásgátlòt szedtem!

21. virag32 (válaszként erre: 10. - D.11)
2015. júl. 20. 22:53

Nem gáz.

Pár percenként rohannom kellett pisilni,de mindig csak az inger volt meg,alig jött pár csepp. Nem tudtam elindulni egy napig otthonról,mert összepisiltem volna magam az utcán. Fájó érzés volt végig,mintha a hólyagom lett volna gyulladt, égő érzés volt a hasamban. Kb egy napig tartott ez, a beágyazódáskor valszeg. Egy nappal előtte voltunk együtt, a peteérésem közepén, szóval egészen pontosan másnap kezdődött ez,egy napi tartott. A többi tünet egy hétre rá jelentkezett,fura émelygés és fáradtság formájában.

20. D.11 (válaszként erre: 19. - Kszb)
2015. júl. 20. 17:24

Tenyleg egeszen erdekes vagy, de ez csak jo!

Jol Eled meg a terhesseget :) jo elmenynek szamit :)

19. kszb (válaszként erre: 18. - D.11)
2015. júl. 20. 15:46

most? :) Semmi már :D Nő a hasam, mocorog rendesen :) De ennyi :)

A legtöbb tünet az első trimeszterben jön :) Amit leírtam, azon túl nálam semmi nem volt :) Megúsztam a hányós, rosszul levős részét is szerencsére. 1x volt hányingerem, kaja undorom, a 7-8-ik hét magasságában. Orja levest főztem, és a fővő hús szagától kapott el az undor, vele a hányinger. De ennyi. Talán egy kicsit érzékenyebb vagyok, hisztisebb, vagy nem is tudom :) Könnyebben meghatódok, és elkezdek bőgni :) Legtöbbször nem is érzem magam terhesnek amiatt, h ennyire probléma mentes vagyok :) Újra kell gondolnom, h biztos-e :) Hülyén hangzik, de tényleg :) Igaz, biztos vagyok benne, h sokat számít az is, h amikor 2 oldalon szurkált a méhem 4. hónapban, nem paráztam rá, hanem betudtam annak, h nő a bébi, vele együtt a méhemnek is kell. Az izom növekedése pedig kamasz korban se fájdalom mentes, miért lenne most az a hirtelen növés? :) Az első trimeszterben voltak még iylen kis megfeszülő érzések az alhasamban, mintha keményedett volna. Nem volt kellemesnek mondható. A méh szalagok "gyakoroltak" :) meg- meg feszültek, készülve fel a továbbiakra. Illetve a 11-12. hét magasságában volt medence tájéki fájdalmam, amikor a medence nyílik meg kicsit (átrendeződik a test rendesen), h az ezután beinduló bébi növekedés miatt a bébi és a szervek is elférjenek. De igazából, szinte ennyi :) Én nagyon probléma mentes vagyok, szerencsére. Nem vagyok kívánós sem.

18. D.11 (válaszként erre: 16. - Kszb)
2015. júl. 20. 15:10

Na és most a 21. héten mik a tüneteid? :)

Mesélnél picit, hogy mi-mikr jött? :)


Nem keseredek abszolút, és bízom benne, hogy nálunk nincsen meg az, hogy: ha nagyon akarod nem jön össze... dolgozunk rajta :P

17. kszb (válaszként erre: 14. - D.11)
2015. júl. 20. 15:05
azért, ha nem az, akkor se keseredj el! :) Egészen sokan estek teherbe olyanok, akikre már azt is kimondták, h meddők :) Személyesen is ismerek ilyet :) Ő már 2 fiút szült, hivatalosan meddőként :) Ha egy gyerek jönni akar, jönni is fog! :)
16. kszb (válaszként erre: 15. - D.11)
2015. júl. 20. 15:02
21
15. D.11 (válaszként erre: 13. - Kszb)
2015. júl. 20. 14:57
Hanyadik hétben jársz? :)
14. D.11 (válaszként erre: 13. - Kszb)
2015. júl. 20. 14:57

Nekem elvileg jövő hét szerda... de nem lehet tudni, hogy lesz-e egyáltalán....

Nehéz elhinnem, hogy tényleg nem felfázás lenne, most is fájdogál a hasam, sőt fáj :(, meg néha a derakam is mintha "nehéz lenne".

13. kszb (válaszként erre: 12. - D.11)
2015. júl. 20. 14:44
pár nap múlva tesztelj egyet! :) Nekem március 29-én kellett volna megjönnie, márc. 31-én pozitív tesztet produkáltam :) De akkor már a beágyazódást éreztem :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook