Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesség jelei? fórum

Terhesség jelei? (beszélgetős fórum)


14. vörösrózsa29 (válaszként erre: 13. - Vörösrózsa29)
2010. szept. 28. 15:20
ui: bocsi, rájöttem, ti épp nem szeretnétek még babát. :)
2010. szept. 28. 15:19

Sziasztok!

Ti mióta próbálkoztok?

mi 3-4 hónapja, de még semmi :(

2010. aug. 1. 07:59
Az antibiotikumnak meddig van hatása a szervezetben?
2010. júl. 31. 13:43
az antibiotikum "üti" a fogigátlót, tehát mellette kell másfajta védekezés a nem kívánt terhesség elkerülésére.
2010. júl. 31. 12:02
Június eleje táján Doxyciclint (antibiotikum) szedtem kullancscsípés ellen, mert amikor az orvos kivette a kullancsot, ezt írta fel... Csinált zavarokat: erőtlen voltam, a soron következő mensesem is tovább tartott, mint általában tart, és lent is fájt, ezért abbahagytam a szedését...
2010. júl. 31. 11:19
bocs, fogigátlót
2010. júl. 31. 11:18

Szia!


Ilyen nekem is volt, amikor fogogátlót szedtem, volt olyan, hogy 3 órát csúsztam a bevételével, de nem lett semmi következménye.

Ha nem szedtél más gyógyszert mellette (pl. antibiotikumot), akkor elvileg nem vagy terhes.

De ha ez megnyugtat, csinálj egy tesztet, (Én is csináltam eleinte, mindig megnyugodtam)

2010. júl. 31. 11:00

Szia!

Szerintem sem vagy terhes de ténleg vegyél egy tesztet és az megnyugtat.

2010. júl. 31. 10:57
Szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Csak azért nem mondom, hogy tuti, mert semmi nem az!
5. Dinuss (válaszként erre: 4. - Dinuss)
2010. júl. 31. 10:55

Bocs elirtam!!!!!

Szal 99% az esely,hogy NEM vagy az!!!!!!

4. Dinuss (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. júl. 31. 10:54
Szerintem nem lehetsz!Az a verzes ami a gyogyszer szedese alatt van az csak kulonbozeti verzes nem igazi menstruacio.Igy lehetseges,hogy hol erosebb hol gyengebb.A masik meg ha a fogi gatlot 24 ora mulva veszed be,mert elfelejted az akkor is vedettseget biztosit meg.Ha attol tartasz,hogy terhes vagy akkor a teszt tobbet mutat de sztem 99% az esely,hogy az vagy.
2010. júl. 31. 10:46

Az 1-2 óra eltérés szerintem még belefér.

DE: a fogamzásgátló se nyújt 100%-os védelmet.

Ha bizonytalan vagy csinálj egy tesztet!


Egyébként bármi befolyásolhatja a mensidet.

(fogyókúra, betegség, túlzott fizikai megterhelés stb.)

2010. júl. 31. 10:42
Szia! Velem is előfordult már, hogy akár 3 órával később sikerült bevennem a gyógyszert, de semmi befolyása sem volt. Lehet szerencsés voltam, de nekem nem volt gond. Bocsi, túl sokat nem hiszem, hogy tudtam segíteni épp.
2010. júl. 31. 10:37
A havi vérzésem eddig mindig rendszeres volt - 1. nap kevés vér szokott lenni, 2. és 3. nap szokott a legerősebb lenni a vérzésem, és 4-5 napig tart általában, és az utolsó két nap is gyenge a vérzés, DE! most a 2. és a 3. napon ugyanolyan kevés a vérmennyiség, mint az első és az utolsó két napon. Szedek fogamzásgátlót, igaz valamikor 1-2 órával később volt a bevétel (ritka eset ugyan). Lehetek-e állapotos????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook