Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség? fórum

Terhesség? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
172. Eni91
2022. aug. 20. 20:51

Sziasztok. 18hetes terhes vagyok,de semmi tünet,külsőleg sem,belsőleg sem.hasam betudom húzni és mozgás sincs.genetikara nem kúldtek,hanem egy újabb ultrahangra.ezek miért vannak?

Illetve epilepsziás vagyok és ez befolyásol valamit?

2022. jan. 13. 09:19

Sziasztok!

40 éves vagyok párom 38. Nagyon szeretnénk babát. December 22én volt meg az utolsó ciklusom- január 4én voltunk együtt akkor volt peteérésem. Következő ciklus január 18án várható.

Két kérdésem lenne!

1. 40 évesen van még reményem anyának lenni?

2. Terhesség kimutatása előtt, van bármiféle tünet? Vagy olyan jel, ami arra utal hogy baba úton van?

170. EgyApa.
2022. jan. 2. 19:43

Sziasztok.

Kérlek segítsetek. Az első teszten halvány csík jelent meg.

A második fehér..

Ez mit jelent?

Nagyon szeretnénk Babát.

169. M92 (válaszként erre: 168. - M92)
2021. dec. 2. 18:03

Nem tapasztaltam ilyeneket eddig


Ma pedig igen

168. M92 (válaszként erre: 167. - Libikóka)
2021. dec. 2. 18:02

Ez az hogy rendszeresen 25-26napra jön mindig meg, most pedig első alkalommal hogy próbálkoztunk másnapra megjött.

A pláne hogy sose az éveim alatt (mióta mensizek)

-hányingert

-koncentrációs zavart

-hőhullámokat

167. libikóka (válaszként erre: 166. - M92)
2021. dec. 2. 14:34
Még a legpontosabb ciklusú nőknél is előfordul hogy előbb, vagy később jön meg alkalmanként.Sok minden okozhatja.Akkor kell jobban figyelni ha ez rendszeressé válik és összevissza jövöget.Most 1 alkalom miatt ne aggódj.
166. M92
2021. dec. 2. 14:07

Sziasztok.


Segítséget, vagy tapasztalatra lenne szükségem.


Babát szeretnénk a párommal, tegnap szeretkeztünk és mindketten elélveztünk.

Ma pedig éreztem hogy görcsöl az alhasam, és "megjött" de 20-dik napra ami nem tudom hogy normális-e hiszen minden hónapban normális ciklusban mensiztem.


Esetleg valaki tapasztalt már ilyet magán?

2019. okt. 21. 07:20
Barnázom, valószínű megjön😔
164. Lujza_25 (válaszként erre: 163. - Panna07)
2019. okt. 17. 21:05
Semmi baj. Sokat olvasgattam utána hogy van aki menstruál közben, nem tudom jól emlékszem e de talán egy volt oszt. társam így járt. Nagyon erősen görcsölök, de remélem nem jön meg se hamarabb se egyáltalán, az a biztosabb. Köszönöm a drukkot jól esik
163. Panna07 (válaszként erre: 162. - Lujza_25)
2019. okt. 17. 20:49
Bocsánat, tényleg írtad h akkor kellene ha a mensi elmarad. Szerintem reménykedni mindig lehet,pl. van h akkor is fennáll a terhesség ha megjön a vérzés, a test bármit tud produkálni. Jövő héten majd kiderül nálad. Drukkolok!
162. Lujza_25 (válaszként erre: 161. - Panna07)
2019. okt. 17. 20:12

Szia

Tisztában vagyok vele, nem írtam le érthetően ebből is látszik hogy mégis kihagytam információt, az csak egy hátha hátha kiváncsiság teszt volt,bár biztos voltam benne hogy negatív lesz.

161. Panna07 (válaszként erre: 159. - Lujza_25)
2019. okt. 17. 20:02
Szia! Azt írod hogy elvileg 8-án volt az ovulációd, hat nappal később felesleges volt tesztelni, mivel csak a beágyazódás végén kezd el termelődni a Hcg, a beágyazódás pedig az ovuláció után 13-14 nappal fejeződik be, tehát akkor, amikor a menstruáció jönne. Minden jóindulattal mondom, hogy kicsit nézz utána, hogy hogyan jön létre a terhesség, magadat is megkíméled a felesleges tesztelés okozta frusztrációtól.
2019. okt. 17. 19:49
Ja és a 14.ei teszt persze negatív lett, ezt lehagytam.
2019. okt. 17. 19:47

Halihó új vagyok itt nagyon


Babát szeretnénk a párommal, október 8.án voltunk együtt akkor volt ovulációm is pont. Fogalmam nincs ezt megérzi e az ember de mintha utána 2 perccel ilyen nagyon pici nyomást éreztem a hüvelyemben és elmosolyodtam tudtam hogy ez igen iy sikerülni fog. Pár napja nem tudom pontosan hanyadikán nagyon kicsi barna pötty volt a bugyimon. 14.én teszteltem de szerintem nagyon hamar mert úgy tudom akkor kellene ha elmarad a mensi vagy pedig előtte 1-2 nappal. 22.ére (nem) várom a menszeszem. Viszont a mai napon nagyon nagyon mensi jelek voltak fájt a bal térdem és szinte bizsergett mindenem, éreztem hogy a hüvelyem is készül rá szóval így előtte 5 nappal igen úgy néz ki nem lesz ebből baba😌 szerintetek reménykedhetek még? Remélem leírtam mindent szépen

158. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 157. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 24. 16:33
már megírtad nekem...ok ..értem..:)
157. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 155. - KolettN)
2019. szept. 24. 16:30

nem tudom miért folydogálást olvastam :D bcsi,de akkor is azért nem árt egy kivizsgálás


TB miatt nem tudsz menni? Mondtad ne kérdezgessünk,de ha azért,attól még elmehetsz,később behajtják max rajtad, de most mi a fontosabb?


Meg,ha babás vagy pláne muszáj menni és ott heteknek nem szabad csak úgy eltelnie,erre figyelj!

156. KolettN (válaszként erre: 154. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 24. 16:24
Illetve régen volt 2 cisztám. Legutobb is volt de pici.
155. KolettN (válaszként erre: 153. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 24. 16:22

Nincs mellfolyásom. Csak fájdogál. A pajzsmirigyemmel eddig nemvolt probléma.

Még más orvosnál sem nézettem meg magam. Sajnos nemtudok most semilyen dokihoz sem menni.. eddig sosem késett ennyit. Az hogy a baba nehezen jön még tavaly voltam dokinál. Akkor azt mondta hogy nemtud megtapadni a baba mert vékony a méhnyálkahártyám vagy mit mondott. Akkor is összevissza jött meg a havim. Kaptam gyógyszert ami újra inditotta az egészet. Viszont augusztusi menszim előtt két hónapig 28 dik napra jött meg ami eddig sosem volt még mert mindig 30 napnál később jött. De ugy gondolom mostmár sokat késik. Ezért biznék a babában. Egyébként semmit nem érzek hogy bármi bajom lenne mármint nincs ezen kívül bármi problémám. Jó az étvágyam. Nem szédülök. Nemvagyok rosszul. Viszont annyi még van hogy amit remélek nem kaptam el semmit ott lent mert picit érzékeny vagyis együttlétnél meg pisilés után fura érzés mikor hozzáérek. Picit kellemetlen de ez sem folyamatosam. Viszont egy ideje a köldököm elkezdett megváltozni mintha kisimulna nincs olyan mélyedés mint régen.

154. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 152. - KolettN)
2019. szept. 24. 16:16
Amint lehetőségeid engedik,menj azonnal a háziorvoshoz,aki ad neked beutalót endokrinológiára és kiderül mi a baj. Én nem hinném,hogy terhesség,pláne ha már előtte is volt ilyen,hogy sokáig kimaradt,késett,de aztán lehet az is?! Isten tudja,meg a doki :)
153. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 152. - KolettN)
2019. szept. 24. 16:13

Ehhez nem tudok hozzászólni,orvos mindenképp kell a mellfolyás miatt, agyalapi mirigy problémára is utalhat,tehát nem csak terhességre,de 1-2 tünet utalhat még pajzsmirigy problémára is.


Megnézetted már endokrinológussal magad? Akkor is nehezen jön a baba,ha azzal bajok vannak,illetve késhet ennyit,mint amit te leírtál..

152. KolettN
2019. szept. 24. 16:09

Sziasztok! :)


..babát szeretnénk.


Jelenleg nemtudok elmenni dokihoz.. Szóval amég nemtudok elmenni szeretnék tőletek kérdezni hátha valaki találkozott már ilyennel. :) vagy hasonlóval :)

A történetem. Augusztus 3-án elmúlt a havim. Augusztus 19-én elmentem wc-re és ahogy kitöröltem egy minimális világos átlátszós piros vér volt.. Azóta nemjött meg.. 3 teszt negatív. Amit érzek..bal mellbimbóm fájdogál hol erősebb hol gyengébb. A jobb az csak ritkán. A székletem egyre nehezebb alig birok.. néha érzem azt a megfog jönni érzést. Görcsölök.. enni nagyon szeretek jó az étvágyam. Nem kívánok ugy nagyon semmit, nincs szagérzékenység semmi.. Sajnos amit az elején is leirtam nemtudok most menni dokihoz egy jó ideig. Kérlek ne essetek nekem hogy miért nem stb.. nagyon szeretnénk babát. Mindennap együtt vagyunk. Szinte majdnem mindennap ugyis.. Szerintetek lehetek babás attól hogy nem mutatja ki? Egyébként a menszeszem 30-35 napokra szokott megjönni.. de már sokat késik. Bocsánat hogy regényt irtam csak próbáltam mindent leirni :) remélem valamit tudtok mondani mi lehet :)

151. Blondie75 (válaszként erre: 148. - Senki0)
2019. szept. 21. 13:06
A teszt kb. 14 nappal az akció után kimutatja. Így szinte biztos, hogy nem vagy terhes, akkor ha tegnap csináltad.
2019. szept. 21. 13:03
Sziasztok! Mi is babát szeretnénk. Január óta problémák vannak a menstruációmmal. Volt mikor 20 napig végezgettem, most 3 hónapja nem jött meg. Voltam nőgyógyásznál mindent rendben talált, közvetlenül a probléma előtt voltam hormonvizsgálaton. Az alapján azt mondja a doki, hogy minden rendben a hormonjaimmal. Ekkor kezdtük az Inofolicot és azóta lett a 20 napos vérzés és most, hogy 3 hónapja semmi. Viszont az elmúlt 2 hónapban a PG/53 ovulációs tesztem mutat peteérést. Most újra peteérésem van. Szerintetek van esélyem teherbe esni, ha nem volt menstruációm 3 hónapja. A vérezgetésem kb 2 hónapja maradt abba...Volt vkinek hasonló tapasztalata az Inofoliccal. (az sem biztos, hogy köze van hozzá) 44 éves vagyok, de az endokrinológus szerint kizárt, hogy klimaxolok..
2019. szept. 20. 14:26
Csak ha már 40 ève ismered az apàt csak akkor vàllaljatok gyereket a fèrfiaktól
148. Senki0
2019. szept. 20. 09:40

Sziasztok!

Segítségeteket akarom kérni.

Augusztus 20.án voltunk együtt a párommal. Szeptemberbe megjött de kevesebb ideig tartott mint szokott. Furán éreztem magam így csináltam egy Gábriel tesztet ami negatív lett.

Ezek szerint a terhesség teljes mértékben kizárható?

147. Ágio8405 (válaszként erre: 146. - Elena13)
2019. júl. 10. 16:28
Ha nem jön meg akkor tesztelj.
146. Elena13
2019. júl. 10. 15:55

Sziasztok! 😊


Még új vagyok itt..


Egy kis segítséget szeretnék kérni.


Ez az első hónap, hogy nem szedem már a fogamzásgátlót. 13-14-én kellene megjönni a nem vártnak, viszont: enyhe nyomás érzés van az alhasamban már lassan másfél hete, érzékenyek a melleim, volt pár csepp barnázásom is és egy kis émelygés.

Esélyes, hogy baba van a dologban vagy még csak a hormonjaim szórakoznak? Korai lenne még a teszt? 😕

145. Ágio8405 (válaszként erre: 144. - Violetta)
2019. jan. 31. 15:44
nem valószinü hogy baba vagy ha igen nagyon korai nem 7 hetes, azt már kimutatná a teszt, ha nagypn bizonytalan avgy menj el hcg vérvételre az biztosra mutatja. A tünetek sok midnentöl lehetnek pl pont a gyogyszer abba hagyásától is mivel a hormonok ilyenkor változnak ujra indulnak van akinek borulnak stb. Nekem volt hormonváltozás miatt terhes tünetem.
2019. jan. 17. 15:40

sziasztok ! :)


valaki hasonlo helyzetben?

kicsit már kétsségbe vagyok esve mondom a storyt,

november 20 én voltunk eggyütt párommal megszakitásos volt, melette ofgamzásgátlót szedtem, de késve vettem be elötte nap, nem is volt gond rá 1 hétre megjött ami tartott 2 napig, (ilyen nemvoltmég) elkezdtem görcsölni néha jobban néha nem, kértem egy nögyogyászati vizsg, ahol aztmondta a doki, vigyek vizeletet neznek 1 tesztet nekem, megvizslát bajt nemlátott, aztmondta fog,gatlot kell váltani,atol lehetnek a görcsök, de az émelygés szédülés miatt,kell a vizsgálat,semmi vérvétel semmi UH... nos nem váltottam gyogyszert söt abba is hagytam már 1 honapja, a teszt neg,lett, azota 1x megjött dec 23 án, normálisan ahogy szokott, de viszont egyfolytában eszek amit nemszoktam, egyéb ételektöl hányinger kap, el, folyamatosan pisilni járok, fáj a hasam alja nem nagyon de érzem néha felpuffadok , feszitő érzés a méhemben, hányinger, derák fájás szoval minden ami lehetséges, vettem tesztet neg,lett, majr másnap ujat csináltam reggel nagyon nagyon halványan látszik a 2 dik csik , ma csináltam eggyett az pedih határozottan neg, apszolut nem értem mi folyik itt már van 1 gyermekem, ezert is gyanakszok a terhességre, ha az lennék kb 7 hetes lehetek most.... segitsetek vaalakinek hasonlo ?

2019. jan. 4. 19:43
Melyik genetikai teszt a legjobb? Ki mit ajánl?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook