Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és tünetei fórum

Terhesség és tünetei (beszélgetős fórum)


2013. dec. 9. 15:09

Tuti,hogy terhes vagy,mert nekem is így volt,bár én 1000%-ig tudtam,hogy az vagyok,még tesztelés előtt.

De nekem is halványan jött ki a 2. csík,de ez szerintem eléggé tévedhetetlen,nem feltétlenül az erősségtől függ.A lényeg,hogy kijött a 2. csík is.

A tünetekről meg annyit,hogy nekem is kezdetben a mindjárt megjön érzés" volt,ja,meg hogy rengeteget mentem vécére,de tényleg,ez volt az első,ami feltűnt!

Meg persze az irtózatos mellfeszülés!


A többi csak picit később jött,a hányinger,kisebb rosszullétek,megnövekedett alvásigény.

2013. dec. 6. 14:59
csak=csík :)
2013. dec. 6. 14:58

ha tesztelsz többször mindig ugyan olyan tesztet használj

Akár mennyire halvány a második csík az is pozitív

Teszteket kb 2 naponta érdemes csinálni és összehasonlítani ha az előzőhöz képest erősödik a második csak akkor tuti terhes vagy

2013. dec. 6. 10:03
Vettem ma is még egy tesztet. én nem tudom milyen erősséggel kell kijönnie e a második csíknak , de ma is jött de nem olyan erősen mint az első csík.
2013. dec. 6. 08:30
Ma megyek veszek még egy tesztet. Ma késik 1 hete. Remélem nem éltük magunkat bele feleslegesen. 16.án megyek a dokihoz.
13. Babeck (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. dec. 5. 10:53

Reggeli első pisiből tesztelj!


Elvileg a halvány csík is pozitívat jelez, ilyen irányban ritkán tévednek a tesztek :)

De a biztos a doki.


Nekem a fiamnál semmi-semmi tünetem nem volt, kivéve talán a megnőtt alvásigényemet :)


Most is csak némi émelygés és az álomkór van :)

2013. dec. 5. 10:18

Tesztelhetnél újra,már erősebbnek kell lennie a csíknak.A tünetek nekem 5-6 hetesen kezdődtek.A meg kellene jönnie érzés még 3-szor előfordult,azaz 12 hetes terhességig.

De stresszes időszakban előfordult,hogy 5-6 napot késett vagy korábban jött meg.

2013. dec. 5. 08:53

Én valahogy a tesztekben nem bízok, de akár terhes is lehetsz, ha más okod nincs a havid elmaradására, bár én 2-6 napot még nem tartanék terhességi jelnek, mert ennyit simán késhet probléma nélkül is.


Terhesség: nekem sem volt semmi bajom, azért tudtam, hogy terhes vagyok, mert a melleim megnőttek és feszültek.

2013. dec. 5. 08:23
köszi!!! :) remélem minden rendben lesz.. :)
2013. dec. 5. 08:16
Ne aggódj! Nekem egyik terhességemnél sem volt semmilyen extra tünetem a mintha meg akarna jönni érzésen kívül. Drukkolok!
2013. dec. 5. 08:14
A tünetek nálam is később jöttek.Kezdődött az aluszékonysággal,majd jött a hányinger reggelente.Úgyhogy még semmiről sem vagy lekésve.
2013. dec. 5. 08:06
Hát lehet ez a vihar előtti csend?? :D Ha tényleg az vagyok persze...
2013. dec. 5. 08:05
Jha és ma is van az a kicsit görcsölős,mindjárt megjön érzés..
5. Lara1984 (válaszként erre: 4. - Lara1984)
2013. dec. 5. 08:04
Vagy még ezután jön a "java"!... :)
2013. dec. 5. 08:02
Én testileg-lelkileg ki voltam készülve a terhességtöl. Te szerencsés vagy (vagy az lehetsz, amennyiben terhes vagy).
2013. dec. 5. 08:02

Úgy, úgy! A halvány csk is csík :) 2-3 nap múlva ha tesztelsz, erősebb lesz :)

Tünet nem feltétlen jelentkezik. Van akinél nagyon korán, van akinél később, és van, akinek semmi tünete nincs az elmaradton kívül :)

2. vecus (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. dec. 5. 07:58

A halvány csík is csík ami terhességet jelent.

Attól hogy nincsenek tüneteid attól még terhes vagy.

A tünetek lehetnek de nem mindenkinél jelentkeznek.

Inkább örülj hogy nem vagy rosszul.

2013. dec. 5. 07:54
November 29.én kellett volna megjönnie.Az nap azt hittem meg is jön mert egész nap az az érzésem volt,hogy mindjárt megjön... De nem. 6 napja késik a mensim. mikor 2 napja késett vettem egy tesztet csak egy csík jött ki. Rá 2 napra(tegnap) vettem még egyet direkt másik fajtát azon ki jött a második csík is de az nagyon halványan.Azóta sem jött meg, a mellem egy nagyon picit fáj de ennyi. Semmi tünet, se hányinger semmi. Nem tudom vajon ez most terhesség vagy nem? Már kértem időpontot a nőgyógyászhoz dec.16-ára kaptam.. De hol vannak a tünetek?? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook