Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és törpenyúl fórum

Terhesség és törpenyúl (beszélgetős fórum)


2008. nov. 4. 07:31
szia! most 6 hónapos a kislányom, törpenyuszim pedig 4 éves, azaz a terhesség alatt is végig velem volt. Toxoplazmát a nyusziktól nem lehet kapni (gondolom,törprnyusziként Te is a lakásban tartod,nem hord be kintről semmit), elővigyázatosságból gumikesztyűben takarítsd a ketrecét.Ennyi:) Sok sikert a leendő babádhoz:), a nyuszidat addig is szeretgesd sokat,mert utána kevesebb időd lesz rá!
2008. nov. 3. 12:40
Köszi a válaszokat! Már 2 éve megvan, tehát ha nyúltól is el lehet kapni a toxot akkor már át kellett rajta esnem.:-)
4. gerduska (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2008. nov. 2. 18:34
ja igen,ezt én is irni akartam.jobb ha nem érintkezel az ürülékével :))
3. ájrin (válaszként erre: 1. - Yulcsy)
2008. nov. 2. 18:27

Szia!

Szerintem, ha betartod az alapvető higiéniai szabályokat, ill. nem Te takarítod, akkor semmi gondot nem okozhat.

Felesleges aggódnod.

2. gerduska (válaszként erre: 1. - Yulcsy)
2008. nov. 2. 18:26
hello.nekünk voltak állataink,nyuszik is,3gyerekem van.a 3ikat kutyával a lakásba vállaltam be,és semmi baj nem lett.egyedül a macskáknál hallotam a toxoplazmárol,azt ennyi.szerintem a nyuszitól semmi gond nem lesz.max a legrosszabb esetbe a pici majd alergiás lehet a szörére ,de ennyi.
2008. nov. 2. 17:51

Sziasztok!

Van egy édes törpenyulunk.De hamarosan babát szeretnénk.A neten egyenlőre nem találtam semmit ami segítene abban, hogy milyen betegségeket kaphatok el tőle, illetve hogy van-e valamilyen magzatkárosító hatása?

Kérlek írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook