Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és P.I.P implantátum fórum

Terhesség és P.I.P implantátum (beszélgetős fórum)


22. Lilac (válaszként erre: 21. - Mesike)
2012. máj. 6. 06:24
Ez minden esetre megnyugtató, nekem azt is mondta a doki az Uh-on hogy a szakadások inkább a frissen beültetett PIP-re jellemző.
21. mesike
2012. ápr. 6. 20:18
Sziasztok!Ma voltam ismét uh-on,szerencsére negatív lett a leletem!Kicsit kifaggattam az orvost hány nőnek volt panasza a pippel és azt mondta nagyon kis arányban szakadnak ki,és a médiával ne foglalkozzunk!Ettől függetlenül érdemes félévente kontrolra eljárni!A szoptatásra is rákérdeztem mivan ha akkor szivárog amikor már megvan a pici...a tejcsatornába nem fog bekerülni a szilikon tehát nyugodtan lehet!
20. Lilac (válaszként erre: 19. - Maruszja22)
2012. márc. 2. 19:59
Engem érdekelne de tudod 2,5 éves kislánynal vagyok itthon várandósan sajnos nem tudok utazgatni, de engem is érdekelne, de a csere is csak kb egy év mulva lenne esedékes. :-(
19. Maruszja22 (válaszként erre: 18. - Lilac)
2012. márc. 2. 11:02

Szia!

Ollári Andrea az Orvos Technikai Szövetség Etikai Bizottsági Elnökeként (a tőle e-mailben kapott tájékoztatás szerint)segítséget próbál abban nyújtani, hogy az állami intézmények bevonásával a lehető legkisebbre csökkenjen a csere költsége. Folyamatos tárgyalásai vannak ezügyben.

Ezen kívül Andrea a SILIMED implantátum gyártó cég magyarországi vezetője. A cég komoly kedvezményt ad azoknak, akik a PIP-et SILIMDRE cserélik.

Azt gondolom, arról tájékoztatna, hogy hogyan állnak a tárgyalások, illetve arról, hogy ő mit tud nekünk segíteni.

Tudod, én is nagyon bizonytalan vagyok mindenben, Hírek innen, hírek onnan. Azt gondolom, hogy tőle hiteles, korrket információkhoz juthatunk, és elindul végre valami pozitív, valódi segítség az ügyben.

A helyszínről még nincs szó, egyenlőre csak a felajánlásnál tartunk és én megígértem neki, hogy megkérdezem, hogy hány lányt érdekelne a dolog.

18. Lilac (válaszként erre: 17. - Maruszja22)
2012. márc. 1. 14:05
És mégis mit tárgyalnak ott és hol lenne ez az összejövetel?
2012. márc. 1. 11:50

PIPes Lányok!


Ollári Andrea (Etikai Bizottsági Elnök, Orvos Technikai Szövetség) felajánlott nekünk egy közös összejövetelt.

Érdekelne titeket egy ilyen lehetőség?

Akit érdekel, az legyenszíves küldjön egy privát üzenetet nekem. Félek, hogy itt a hozzászólások között elveszíteném a fonalat :)

16. Lilac
2012. febr. 27. 07:26
én sem szeretném addig kicseréltetni! Várok szoptatás utánig nekem már ne vagdossák mikor már a tejem is kezd beindulni....
15. mesike
2012. febr. 26. 13:24

Sziasztok!

16 hetes terhes vagyok és sajna nekem is ez az implantátum van!Voltam ultrahangon,szerencsére minden rendben volt!Ezekután felhívtam a plasztikai sebészemet aki azt tanácsolta,hogy kiveszi(helyi érzéstelenítés mellett) és majd szoptatás után berak egy másikat potom 400.000.-ft-ért!Úgy döntöttem amíg nem találnak problémát nem fogom kicseréltetni!Inkább elmegyek 2-3havonta uh.-ra!

14. Lilac
2012. febr. 16. 17:42
Eddig minden rendben van kicsit megnyugodtam!
13. simple (válaszként erre: 12. - Lilac)
2012. febr. 10. 18:51
Remélem nincs baj. Majd írd meg, mit mondtak.
12. Lilac (válaszként erre: 11. - Simple)
2012. febr. 10. 18:49
igen járok kontroll uh-ra, de most nem voltam már kb 9 hónapja, most megyek jövőhéten.
11. simple (válaszként erre: 10. - Lilac)
2012. febr. 10. 18:46
Amúgy már voltál megnézetni? Szerintem azt mindenképpen érdemes lenne.
10. Lilac (válaszként erre: 8. - Simple)
2012. febr. 10. 18:44
Igen én is 10 évre terveztem...ha esetleg nincs baja akkor még maradhat..
9. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Lilac)
2012. febr. 10. 16:31
mindenképp ellenőriztesd, mert ha csak szivárog is, az beleszivárog az anyatejbe ...
8. simple (válaszként erre: 7. - Lilac)
2012. febr. 10. 13:58
Hát bízzunk benne, hogy nem lesz semmi baj. De amúgy én úgy tudom hogy tíz évente mindenképpen cseréltetni kell mindenkinek, illetve erősen ajánlott. Reméljük hogy a sógornődé csak egyedi eset volt.
7. Lilac (válaszként erre: 6. - Simple)
2012. febr. 10. 13:37
5 hónapja nem kavart ekkora port ez a dolog, de azt is mondták hogy nem törvényszerű hogy kiszakad nekem 5 éve bennt van és nem ugy terveztem hogy 5 évente cseréltetem, csak azért ilyedtem meg mert sogornőmnek szabályosan szétdurrant. Előtte neki se volt baja vele, neki 6 éve volt. Csak most hogy így felfujták az ügyet, ezért döntöttem hogy kicsseréltetem, remélem kibirja a szoptatásig.
6. simple (válaszként erre: 4. - Lilac)
2012. febr. 10. 08:56
Kiszakadhat. Nem tudom mit lehetne akkor tenni, mivel ugye terhes vagy. Én már előtte kivetettem volna.
5. Lilac (válaszként erre: 4. - Lilac)
2012. febr. 10. 08:20
és neki is pip van?
2012. febr. 10. 08:20
Nekem is kibirt már egy terhességet, ez a második, inkább csak arra lennék kiváncsi ha kiszakadna lehet e valamit csinálni, vagy azzal kell élnem amig lemegy a szülés ez így elég ilyesztő..:-(
2012. febr. 10. 07:54

Szia! Nekem nincs implantátumom, de egy kedves ismerős hölgynek igen. Ő 30+, és már jó ideje megvan neki. A tavalyi év során várandós volt, 1 bő héttel túl is hordta a kislányát, de sem a terhesség, sem a szoptatás alatt nem volt ezzel gondja, és azóta sem!

Nyugi, nem lesz semmi baj! Minden rendben lesz!

2012. febr. 10. 07:47

Szia!


Bár én nem vagyok terhes, de nekem kibírta a terhességet és 14hónap szoptatást! Uh-on rendben volt minden.

2012. febr. 10. 07:13

Sziasztok!

Olyan hölgyeket várok akiknek pip implantátuma van és jelenleg terhes, félek a kiszakadástól, főleg most nem lenne kellemes, nem tudom járt e igy valaki rajtam kívül. A neten senkiről nem hallottam, nemsokára megyek uh-ra, de addig tiszta para vagyok, ha kiderül hogy baj van vele vajon mit tudnak csinálni, hogy a baba se szenvedje meg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook