Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és mióma fórum

Terhesség és mióma (beszélgetős fórum)


1 2
2007. jún. 7. 09:55
Rendesek vagytok,hogy próbáltok megnyugtatni!A dokimban feltétlen megbízom,az életem a kezébe merném adni.És igazatok van,a stressz többet árt.Úgyhogy próbálom összeszedni magam!
7. Mandula71 (válaszként erre: 5. - Zoárd)
2007. jún. 6. 21:43

Ez a 11. hét, jövőhéten megyek genetikai ultrahangra. 4 hete még mindkét mióma huszonmilliméteres volt, az egyik már majdnem a duplájára nőtt azóta.

Egyébként Hoxának igaza van, jobb ha nem nagyon olvas az ember, a dokidban kell megbízni.

Ne stresszeld magad, a mióma lehet, hogy semmilyen gondot nem fog okozni, a stressz viszont tutira árt a babának. Tudod, a pozitív gondolkodás fél siker:-) (Mondom én, amikor nekem sem megy ám mindig, de most a baba miatt nagyon pozitív vagyok ám!:-) )

6. Hoxa (válaszként erre: 3. - Zoárd)
2007. jún. 6. 20:34
Nekem nem nőtt, sőt eltűnt a terhesség alatt, és normál úton szültem. Nem is mondott olyat a dokim, hogy császár lenne. Nyilván számít a mérete és az elhelyezkedése is. Semmiképp ne olvass össze mindenfélét, mert akkor csak a paráid számát növeled (én is ilyen vagyok). Ha megbízol az orvosodban, akkor az ő tanácsait kövesd és akkor könnyebben képbe fogsz kerülni és egyértelmű, esetleg megnyugtatóbb információid lesznek, mint így.
5. zoárd (válaszként erre: 4. - Mandula71)
2007. jún. 6. 20:31
Mennyi idős terhes vagy?Neked mit mondott erről a dologról a dokid?A szülés módja engem sem érdekel,csak a babával legyen minden ok.Nekem pont a mióma fölött tapadt meg a méhlepény.Remélem,nem lesz gubanc belőle.Sajnos nekem is volt az előző szülésem előtt egy vetélésem.Azt nem értem,hogy másfél hete uh-tak meg.Akkor híre-hamva se volt miómának.Hogy lett a semmiből másfél hét alatt 3 cm-es?Félek,nehogy ilyen rohamtempóban nőjön tovább.
4. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Zoárd)
2007. jún. 6. 10:51
Én ugyan még nem szültem, de most babát várok 2 vetélés után. A baba mellett két miómám is van, az egyik közvetlenül a belső méhszáj felett (44*36 mm), a másik valamivel arrébb (28*21 mm). Nekem is azt mondták, hogy császár lesz, de őszintén szólva ez érdekel a legkevésbé. A lényeg, hogy a baba jól legyen, teljesen mindegy, hogy milyen úton születik meg.Szerintem.
3. zoárd (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2007. jún. 6. 09:43

A saját orvosom nem aggódik,szerinte minden oké lesz,de sűrűbben fog uh-t csinálni.Egy idegen doki,ahova az afp-beutaló miatt muszáj volt egyszer elmennem,viszont bunkó volt,és nagyon megijesztett.Rögtön rákattantam a netre,és hát a szakirodalom se éppen megnyugtató,főleg az ilyen befelé növő miómákkal.Már 2 napja rémálmaim vannak,el vagyok kenődve,pedig itt a két fiam,akikhez jókedv is kellene.Ezért szeretnék tapasztalatokat hallani,olvasni,mire számítsak,mi hogy lesz.Tényleg törvényszerű a császáros szülés ilyenkor?Neked hogy alakult a terhességed a miómával?Nem volt gond?

Edina

2. Hoxa
2007. jún. 5. 22:22

Szia! Nekem is volt, a doki azt mondta, ne aggódjak, nem is volt belőle gond.

Mit mond az orvosod?

2007. jún. 5. 17:48

Van valaki,aki mióma mellett szült?13 hetes terhes vagyok,most derült ki,hogy van egy 3 cm-es miómám is.Nagyon aggódok,hogy fog alakulni a terhesség és a szülés.


Edina

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook