Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség és a gyógyteák, "női teák"?! fórum

Terhesség és a gyógyteák, "női teák"?! (beszélgetős fórum)


9. D.11 (válaszként erre: 8. - Algea)
2015. szept. 23. 12:10

Köszi!

Egyelőre nem iszom, majd jövőhéten ha mondja a doki, akkor vissza térek rá :)

8. algea (válaszként erre: 3. - D.11)
2015. szept. 22. 10:28
Én ittam is, szakértő javaslatára. Hol olvastad, hogy palástfüvet nem szabad? Azon kívül, hogy a józan ész azt diktálja, hogy szakember javaslata nélkül saját szakállra terhesen semmit se inkább. Én is ez utóbbi elvet vallom, mert minden ember más, másképp reagál ugyanarra a dologra is, de ez ésszerű óvatosság, és nem arról van szó, hogy a palástfűben a magzatra káros anyag lenne. Enyhe hajfogó hatása van, ezért ha székrekedésre vagy hajlamos terhesség idején, akkor nem jó választás.
7. D.11
2015. szept. 21. 21:13

Koszi csajok!

Varok vele inkabb... :)

2015. szept. 21. 20:17
Szia en ittam tovabb bar kaptam utroestant is. nekem egy veteles volt előtte, de ir ilyesmi gondom nincs kopp, s nem tudom olyankor mennyibben mas. En azt gondolom egy csesze tea ha nem is segit de artani nem arthat egy eleteros terhessegnek
2015. szept. 21. 20:02
Én ittam mindkettőt, meg még barátcserjét is szedtem. Amint kiderült a terhességem, abbahagytam. Ha gond van (pecsételés stb.), inkább kérj a dokitól segítséget. Ő biztos jobbat mond, ért hozzá. Boldog babavárást. :)
2015. szept. 21. 19:32

Ezek a teák tartalmaznak különböző hatóanyagokat. Nem mindegyik jó a terhességre.

Kérdezd meg az orvosodat, anélkül ne igyál ilyeneket.

3. D.11 (válaszként erre: 2. - Algea)
2015. szept. 21. 19:28

Pont erre gondoltam! Biztosan jo nekem...

Csak hat hallottam, hogy palastfuvet nem szabad :(

Egy hozzaerto, sajat tapasztalatos velemenye erdekelne :)

Biztos sokan vagytok meg itt!

Te akkor innad a palastfuvet... Hm...

Koszi :)

2. algea (válaszként erre: 1. - D.11)
2015. szept. 21. 19:10
A legjobb lenne gyógynövényszakértő tanácsát kikérned. Minden esetre a cickafark ilyenkor szigorúan tilos, a palástfű napi egy csészével mehet a 12. hétig, progeszteron-szerű hatása miatt.
1. D.11
2015. szept. 21. 18:46

Sziasztok!


Ciklus helyreállítása miatt egy hónapog ittam a cickafark, majd palástfű teát. Viszont babát várok és nem tudom, hogy folytassam-e.

PCOSem van gyenge IR-el, ami miatt nem volt menstruációm és a merckformin előtt már ittam a teákat. És persze sikerült! Lehet jót tenne a hormonjaimnak továbbra is. Folytassam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook