Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség eleje fórum

Terhesség eleje (beszélgetős fórum)


4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 19:19

Ne izgulj!


Nekem sem tudták belőni, hogy mennyi idős a terhesség, nekem 3 héttel számoltak többet, mindig azzal borítottak meg, hogy elmaradt a gyerek a fejlődésben. Én tudtam hogy nincs igazuk (mert a ciklusom sem volt pontos akkoriban és csak egyszer csúszott hiba a védekezésbe), de a doki nem hitt nekem, mert a naptár, a naptár, na mindegy. Végül nekem lett igazam.


Volt egy évfolyamtársam, aki már 1 éve nem menstruált mikor fura dolgokat vett észre magán. A dokik nem hogy a hetet, de a hónapot sem tudták belőni, pedig már nem korai terhesség volt.


Ezt az X hét Y nap dolgot nem kell hű de komolyan venni.

Mindkét sztori pozitív végkimenetelű, mindkettő végén egészséges, érett csecsemő született. Vigyázz magadra, ne hagyd ilyenekkel presszionálni magadat.

2021. márc. 16. 14:52
Hát mivel elvileg pont akkor léptem be a 6. hét elejébe, láttuk az uh-n lüktetni a szívét, de nem tudta még kihangosítani, azt mondta még annyira pici.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 16. 14:49

Szívhang van?


Nekem folyton 2 héttel kisebbnek mérték a babát. A 22. hét körül mentem el egy speckó ultrahangra. Ott minden rendben volt, ráadásul minden infó nélkül csak az UH kép alapján napra pontosan annyi idősnek számolta a babámat az a doki, mint amennyi a lombik alapján volt. Akkor nyugodtam meg teljesen.

Január közepén volt 3 éves a kis huncutom.

2021. márc. 16. 14:32

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy volt e más is hasonló helyzetben, és pozitív végződéssel, hogy:

márc. 1.-jén voltam dokinál 18 mm petezsákot + szikhólyagot látott.

márc. 8.: 5 mm embrió

Viszont mensi szerint március 8.-ai héten már 8 hetesnek kellett volna legyen, viszont a méret alapján csak 6 hetesre írt. Ez nem jelent problémát?

ui: február 14.-én teszteltem pozitívat, ezért sem tudom hogy ez most jó vagy sem. A következő időpontom 30.-ára van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook