Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség bejelentése munkahelyen hogyan történjen? fórum

Terhesség bejelentése munkahelyen hogyan történjen? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 11. 12:00

Mindenképp írd le, hogy terhes vagy, mikorra várható a baba születése, kb meddig szeretnél dolgozni. Két példányban írnám meg, és mindkettőt aláíratnám a főnökkel és te is, és egy a tiéd, 1 az övé, csak a biztonság kedvéért.

De azt tudnod kell, hogy csak 3 hónapos terhességet vesz komolyan a bíróság is. Vagy is a terhesség 91. napjától nem rúghat ki, onnantól vagy védve hivatalosan is, előtte sajnos igen.

2014. febr. 11. 10:14
Nekem elég volt szóban bejelenteni. Minnél hamarabb tedd meg,nehogy mástól tudja meg, és kirúgjanak. Ha bejelented már véd a törvény, és nem mondhatnak fel,na meg kérj kimélő munkát ne cipekedj. A baba a legfontosabb. Neked lehet érdemes lenne írásban közölni. Nem kellett semmilyen orvosi papírt leadni nekem.Örömteli babavárást!!!!
2014. febr. 10. 16:07

Sziasztok! Ki mikor és hogyan jelentette be a munkahelyén, hogy babát vár?

3 hónapja új főnököm van, másik részlegre kerültem. A réginek biztos elég lett volna szóban jelezni, de az újnak írásban szeretném.

Ha a kiskönyvem fénymásolatát aláírja, és azt leadom az üzemorvosnál, illetve a HR-n, akkor az már írásos bejelentésnek számít, vagy mindenképp írjak levelet?

9 hetes vagyok, most kezdem a vizsgálatokat, de csak munkaidőben tudok menni, ezért szeretném minél előbb bejelenteni.

2014. febr. 10. 16:07
Terhesség bejelentése munkahelyen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook