Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség, beágyazódás, fogamzásgátló fórum

Terhesség, beágyazódás, fogamzásgátló (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 19e85380c4 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2019. febr. 6. 12:09

Kombinált fogamzásgátló. Elvileg első naptól hat. De akkor mi ez az egyezoseg mindkét hónapban?

Nődokihoz jovoheten jutok el.

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 19e85380c4)
2019. febr. 6. 11:58
Biztosat erre senki nem fog tudni mondani. A gyogyszer mikor hat mit mondtak, mi van bele írva? Van amelyiknel egy hónapig meg érdemes védekezni. A másik fontos milyen típusú a gyógyszer? Leállítja a peteerest vagy csak a beagyazodast akadályozza meg? Ha igen akkor a pre mens tünetek(pl mell feszülés) ugyanugy meg lesznek mivel a szervezet ugyanugy működik.
2019. febr. 6. 10:48

Január 18an jott meg a menstruációm. Akkor kezdtem el e Jangee fogamzásgátlót szedni. Minden nap szedem ugyanabban az időben. Semmilyen gyógyszert nem szedtem azóta gondolok itt az antibiotikumra.

Multhonapban a ciklusom 17 es 18 napjan barnas folyasom volt a mellem feszült. Ebben a honapban ugyanugy ezeken a napokon megvoltak ezek a tünetek. De a barnas folyas sokkal erosebb lett. Más tűnetem nincs.

Parom először januar 30an ment el bennem. Mi lehet ez?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook