Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség antidepresszáns szedése alatt fórum

Terhesség antidepresszáns szedése alatt (beszélgetős fórum)


5. e676663877 (válaszként erre: 1. - 89b99f816e)
2015. dec. 7. 18:47
Nekem az egyik volt kolléganőm szedett egy csomó ilyen gyógyszert terhesség alatt, mert abban az időben őt elhagyta az aktuális párja, akit nagyon szeretett. Ma huszonéves a fia és emésztőrendszeri betegsége van és majdnem belehalt - meg van még hozzá más is, de ez a legkomolyabb. Ő maga is ezzel magyarázza, de több orvos is ezt mondta neki, akinek bevallotta milyen volt a terhessége.
2009. okt. 29. 17:11
Ha lehet bírd ki antidepresszáns nélkül. Én is depresszióra vagyok hajlamos és terhesség alatt nagyon vaciláltam én is, de végülis nem szedtem.Most szültem nem rég és hála istennek elkerült a szülés utáni depresszió. Ez jó, mert sem terhesség alatt, sem pedig szoptatás alatt nem jó a babának a mindennapos kedélyjavító szedése.Együttérzek veled, de az a véleményem, hogy mindent kövess el, hogy ne kelljen szedned gyógyszert. beszélgess, sétálgass, meditálj, autogén tréningezz vagy ilyesmi.
2009. okt. 29. 15:59
A barátnőm babája betegen született a gyógyszerszedés után! Én nem ajánlom senkinek! Nagyon gyenge fizikumú baba, allergiák tömege jelentkezett nála...
2009. jan. 9. 16:51
Senki?
2009. jan. 9. 16:01
Van, aki úgy esett teherbe, hogy antidepresszánst szedett? Lett a babának tőle baja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook