Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti súlygyarapodás fórum

Terhesség alatti súlygyarapodás (beszélgetős fórum)


11. manó62 (válaszként erre: 6. - Doooly)
2014. okt. 26. 10:24
Mindkét gyermekemmel 30 kilót hiztam, ami magátol pár hónap alatt lement. nem fogyókuráztam!Szerencsés voltam utána 25 évig tartottam a sulyom mig elnem kezdtem klimaxolni. Most ujra rám jöttek a kilók, jó nem 30 de ebböl is látszik hogy a hormonok a ludasok)
2014. okt. 23. 07:11

14 hetes vagyok eddig 1 kg tartok. Eddig fogytam mert reggeltől estig émelyegtem.

De nem szeretnék lamantin lenni, így is eleve sok a súlyfeleslegem mivel pcos- ir-s vagyok. Szóval nekem a későbbiekben is diéta lesz. Ráadásul most bélgyulladásom is van 2. alkalommal ez alatt a röpke 14 hét alatt.. :(

9. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Doooly)
2014. okt. 22. 22:32
Én 17 kg-ot híztam, ebből 4 hónap alatt 10-et.
8. anya4005 (válaszként erre: 1. - Doooly)
2014. okt. 22. 20:09
64 kilóval lettem terhes előszőr. 4 kiló maradt rajtam,de 9 hónapos volt a fiam,mikor újra terhes lettem. A második szülés után 72 kiló voltam,de a szoptatás abbahagyását követően 3 hónap alatt 17 kilótól szabadúltam meg. Harcosok étrendjével fogytam,tartom a súlyom több,mint 2 éve.
2014. okt. 22. 19:37
Én is cukros diétán voltam és 8 kilót híztam. 63-mal kezdtem a terhességet, 71-gyel mentem szülni. Másfél hónap alatt lementem 57-58 kilóra. Szerintem a szoptatás a legtutibb fogyókúra ;-) Gimiben voltam ennyi utoljára. Ja, és terhesség alatt talán a 8. hónapig Rubint Réka terhes tornáztam és a 7. hónapig napi 7 km-t sétáltam a munkahelyre és vissza (önszorgalomból).
2014. okt. 22. 18:24

En rengeteget hiztam, most 33. hetes terhes vagyok...azt hittem megallok a 30 kg-nal, de ugy nez ki, hogy nem....meg sehol nem olvastma, hogy valaki ennyit hizott. Szerencsere az egeszegesem es a baba egeszsege teljesen rendben van, igazabol csak engem zavar....

55kg-val estem teherbe, viszont a terhessegem elott kb fel-1 evvel fogytam 13 kg-ot.... nem tudom ennek koze lehet -e a sok hizashoz......

2014. okt. 22. 18:24

Én 8 kilót híztam.

Cukor miatt diétát kellett tartanom végig, ugyhogy nem volt összevissza zabálás...

4. angelic smile (válaszként erre: 1. - Doooly)
2014. okt. 22. 18:22

Állapotos vagyok, az 5. hónapban járok. Jelenleg 4 kilónál tartok. Igazából több egy kicsivel, mert az elején hányingerem volt és fogytam.

Az első terhességem során 54 kilóról 78,5 kg-ra híztam, ikreink születtek. 70 kg-val távoztam a kórházból. Nem sikerült azonnal leadnom, próbálkoztam mindenféle hülye bogyóval, majd tartottam 2 hét szünetet 1,5 elvesztegetett év után (eközben utánaolvastam a neten) és belevágtam a saját magam által kreált diétába. Olyan jól sikerült, hogy 52 kilóra fogytam és azóta is tartottam. :)

2014. okt. 22. 18:22

Egyelőre 9 kiló plusznál tartok (36.héten). Nem tervezek szoptatás melletti diétát, inkább könnyebb kardio mozgást szeretnék csinálni, plusz ha már nem szoptatok, akkor vákuumos bőrfeszesítésre és testtekercselésre fogok járni, akkor már az edzés is lehet keményebb. Nyárra tervezek visszafogyni, nem sürgetem.:)

Várandós vagy még vagy már szülés után?

2014. okt. 22. 18:19
26 kiló ment fel. Amikor megszületett lement kb 10 aztán még 10 most még olyan 6-8 kiló van rajtam.
2014. okt. 22. 18:13

Sziasztok!

Arra lennek kivancsi, ki mennyit hizott a terhessege alatt? Hogy sikerult utana lefogyni, vagy, hogy tervezitek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook