Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti "kényszerpihenő"? fórum

Terhesség alatti "kényszerpihenő"? (beszélgetős fórum)


2021. márc. 20. 08:15

Köszönöm a válaszokat 😊


Elliana

Azta... Nem lehetett egyszerű, de azt jó tudni, hogy a picikkel minden rendben volt😊


Azon vagyok én is, hogy minél tobbet pihenjek. Első terhességem, így nálam csak az állatokra kell figyelni, de szerencsére párom sokat segít.

Meg érti, hogy ez az időszak, most nehezebb, de bizakodó vagyok, hogy a következő vizsgálaton feloldanak a teljes ágynyugalom alól 😊😊

2021. márc. 19. 15:10

Nekem 6 és 3 évesek már. A legkisebb 3 hós.

Az elsőnél 10x véreztem. Volt 3 bélgyulladás majd toxémia. Végig kellett feküdnöm.

A másodiknál 5x véreztem. 3 bélgyulladás szimpla magasvérnyomás. Totyógó mellett lehetetlen teljes fekvés, így kímélő módban üzemeltem.

A harmadiknál csak 27.héten volt tágulásos vérzésem, itt is innentről fekvés pihenés többet.. 😂 2 gyerek állatok mellett, nem tudsz megint csak folyamat feküdni.. Amit lehet ülve végeztem, oda figyeltem.

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. márc. 19. 14:46

Pont 6 hetes terhes voltam mikor idegbecsípődésem volt.

Ha akartam volna se tudtam volna felkelni.

WC-re keltem csak fel, de oda is segítséggel tudtam csak menni.

Minden mozdulatnál ordítani tudtam volna.

Laptop az ágyba, tv távirányító melléd és eltelik az a 10 nap.

3. Cassidie (válaszként erre: 2. - Delbuk)
2021. márc. 19. 10:47

Nekünk is nehezen jött össze, én is féltem.

Azért is érdeklődökk, mert sok terhet nem akarok a páromra se hárítani, mert dolgozik és eléggé fáradt.

Meg hat mikor tűnne szembe a lakás "koszossága", ha nem ilyenkor 😅

De igyekszem én is a fenekemen maradni és minél többet pihenni.


Köszönöm a válaszod 😊

Megszületett már a pici, vagy hány hetes vagy?

2. delbuk (válaszként erre: 1. - Cassidie)
2021. márc. 19. 09:51
Max teat foztem, maximalisan betartottam (9-13. hetig). Utana visszamentem dolgozni. Nagyon nehezen jott a baba, feltettem, nem kockaztattam semmit.
2021. márc. 19. 08:50

Sziasztok!

6.hétben vagyok (pontosan 5+5), 10 nap ágynyugalomra lettem ítélve. Semmi lépcsőzés, munka, edzés, hosszú autóút, házasélet, cipekedés, stb.

Gyógyszert is szedek, progesteront, rutascorbint, (terhes vitamint)


Akik jártak így, mik azok a dolgok amiket csináltatok? Mennyire tartottátok be a pihenést?

Esetlet akinek van már gyermeke, hogy oldotta meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook