Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti hízás mértéke fórum

Terhesség alatti hízás mértéke (beszélgetős fórum)


14. 4c1a787e8f (válaszként erre: 13. - Fiúsmami)
2013. szept. 11. 08:06
Hát, azért számít. Hogy a fenébe ne. De hát a jó öreg római pad..
13. Fiúsmami (válaszként erre: 12. - 4c1a787e8f)
2013. szept. 10. 12:59
A lényeg ,hogy mindketten jól legyetek a többi nem számít igazán.Könnyű terhességet kívánok és gratula a gyerkőcökhöz,irigyellek tesómnak is négy van,nekünk csak kettő sajnos nem lesz több pedig nagyon szerettünk volna.
12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 11. - Gavrilo1)
2013. szept. 10. 09:03

Ja, eddig is csokival segítettem, mert másra nemigen vagyok hajlandó, belőlem ez a fogyókúrázós női program kimaradt (más tekintetben viszont egyáltalán nem vagyok zabálós).. Egyébként szerintem ami egyensúlyban tart az a napi több kilométer gyaloglás a gyerekekért ovi-bölcsi-suli, meg az egyéb strapák...

Bár a terhességeket, pláne az utolsó kettőt végig kellett szinte feküdnöm. De valahogy utána meg gyorsan tudok megint pörögni. Hát remélem, most is így lesz.

11. Gavrilo1 (válaszként erre: 8. - 4c1a787e8f)
2013. szept. 10. 07:35
ha eddig mindig viszament, akkor most is vissza fog....majd legfeljebb besegítesz! :-)
2013. szept. 9. 21:53
Hú anyukák nekem ez nagyon máshogy volt ,58 kg-al lettem várandós .A szülés napján nagyon vékonynak tűntem és a fotókat visszanézve két pálcika láb óriási lufival.DE 76 kg voltam a szüléskor mikor ráálltam ruha nélkül a mérlegre.11 napot voltunk bent távozás napján 58 kg.Na ezt adja össze valaki.Mikor hazamentünk a 38 -as ruháim hordtam 2-3 hét múlva a 36-ost.Na jött a második babuci.Hasonló a szitu csak 86 kg-al mentem be.9 nap után 60 kg-al jöttem ki.Gyanús ,hogy állatira vizesedtem,mert mikor pisilni mentem a szobatársam megkérdezte mért zuhanyzok félóránként,á mondom a csobogás az csak a pisi volt :)
2013. szept. 9. 21:43
Én a 21. hétig nem is híztam, aztán nagyon gyors iramban feljött 10 kiló, de az mind víz volt nálam. A végén 14 kilóval mentem szülni, ami szülés után 8 nappal már meg sem volt.
2013. szept. 9. 11:37

Az, hogy mennyit hízol nem mindig van összefüggésben azzal, hogy mennyire, és milyen gyorsan fog visszamenni. A lényeg meg az szerintem.


Én is a 4.-el vagyok terhes, már a 35. hét vége felé vagyok. A harmadikkal, meg most is egyértelműen több jött fel, mint az első kettővel, viszont ugyanúgy visszament 2-3 hét alatt teljesen, sőt a java már a szülés utáni napra.


Nekem olyan 58-60 az átlag súlyom. Az első kettőnél nem léptem át a 70-et, de a 3.-al igen. Bár az is igaz, hogy a 2. a 36. hétre jött, a 3. meg a 42-en.


Szóval nyugi. Meg hát azért 4 gyerek után már fogadjuk el, valami nem annyira olyan, mint 10 éve volt, bár én is reménykedem, hogy megint visszamegy a történet.. A strapa sokat segít..

2013. szept. 9. 11:30

Én a kislányommal anno 8kg híztam

50-el estem teherbe

Kisfiamat 2 hónapja szültem vele 7kg híztam


Az első 3 hónapba én is csak 1kg híztam a következő 4hónapba jött fel a többi 6kg és az uccsó hónapokban már semmit nem híztam,nekem a kislányommal is így volt az utolsó hónapokban megáltam a hízással.Mondjuk én végig edzettem mindkét terhességem alatt.

2013. szept. 9. 11:17
0-36 hétig 3 kg. 36-39 hét- 12kg(víz)
5. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 4. - Epervirág)
2013. szept. 9. 11:15
Ez tök jó! :)
2013. szept. 9. 11:12
Sziasztok!Én az elsőterheségemnél ami 9 éve volt elején szinte alig híztam.Aztán a 23 hét és 29 között híztam 6 kilót a végére összesen 18 kiló volt.Most a második terhességem van.14 hétig semmit nem híztam.Aztán a 18 hétig 2 kilót híztam.Most vagyok 26 hetes és 3 napos eddig 7 kilónál tartok.
3. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 2. - Sabomian)
2013. szept. 9. 10:31

Köszike! Mondjuk én szerencsés vagyok abból a szempontból, hogy az előző terhességek sem hagytak mély nyomokat a bőrömön, remélem ez így lesz most is, bár azért kétséges, mert közben kér évvel ezelőtt volt egy hasplasztikám, és ott ugye jócskán egfeszítik a has bőrét, és össze is varrták az izmaimat, melyek egyébként hihetetlenül szét voltak nyílva.

Bízom benne, hogy ezekkel nem lesz semmi gond! :)

2013. szept. 9. 10:28
Szia!Nálam úgy alakult, hogy a 24. hétig 3 kg-t híztam,alig volt hasam....de alapból nem vagyok vékony típus...inkább olyan közepes...kissé nagyobb darab:)Utána viszont nagyon meglódult a súlyom,pedig ugyanannyit ettem, ittam...a végére összejött 15 kg plussz....a gond az volt, hogy hirtelen híztam,ezt a bőröm nem tudta követni...ezért rengeteg striám lett..nagyon mélyek....már 4 hónapos elmúlt a babám,de még mindig látszik....jobban örültem volna,ha egyenletesen hízok...bár attól még lehet, hogy ugyanúgy lettek volna striák....Szerintem ez nagyon egyéni...Kívánom,hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogyan szeretnéd!
2013. szept. 9. 09:25

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy ki mennyit hízott a terhességek alatt, de nem összességében, hanem hogy mennyi idő alatt mennyi többlet jött fel!?

Most a 14. hétben vagyok, még csak 1kg-ot híztam, de a hasam már most bazi nagy. Igaz, hogy negyedik gyerkőc, de fura, és nem emlékszem, hogy a többiekkel hogyan is volt ez. Összességében mindegyikkel csak 6-8 kilót szedtem fel, de most ez furi, hogy ennyire nem nő a súlyom, csak alakulok. (nem mintha nagyon bánnám, csak fura) Más is volt ezzel így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook