Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesség alatt esküvő? Biztosan nem! fórum

Terhesség alatt esküvő? Biztosan nem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. márc. 7. 16:39
Olyan aranyos amúgy. Amióta kiderült, főz mos takarít, nem engedi hogy bármit csináljak “Neked egy dolgod van szívem, hogy Pihenj és jól legyél” siet haza munkából, virágot hoz.. de én egyszerűen ezen nem tudok túl lépni :( tényleg fontos volt nekem ez a lépés .. nem akarok idegeskedni mert árt a babànak.. amúgy gondoltam arra hogy a Baba az én nevemet kapja és megmondanam neki sorry, ha gondoltál volna arra hogy a feleséged legyek, akkor elgondolkodnék hogy a Te vezetéknevedet kapja, de így buktad..
14. Ildi (válaszként erre: 13. - New(l))
2021. márc. 7. 16:39
🍿🥤
13. New(l)
2021. márc. 7. 16:37
Bejelentkezett a 19. század. :D
12. Kinga0622 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:36
Ne haragudj, de kicsit maradi vagy. Kb. mintha nagyanyámat hallanám.
11. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:32
Jézus és Maris..
10. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:32

Nehogy már boldog legyél az életben, inkább csinálsz magadnak problémát.

Gratulálok... 👌

9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:28

Az egész gondolkodásod miatt.

A lenézés, az előítéletesség, meg kb minden szavad miatt.

Alapból azzal, hogy házasságon kívül szül valaki gyereket, semmi gond nincs.

8. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:26
Én meg az olyanokat nézem le, akik ilyen pitiáner sz.r dolgon rugóznak, ahelyett, hogy értelmes dolgokkal foglalkoznának. Pl. a rég vágyott esküvőjükkel!
7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Domimami)
2021. márc. 7. 16:24
Egyetértek
6. Domimami (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:22
Ha lettek volna elveid,akkor házasság előtt szex sem lett volna...
2021. márc. 7. 16:20
Terhesen mentem férjhez te buta tyúk
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. márc. 7. 16:20
Miért? Hogy így szülök neki gyereket gyűrű nélkül?
2021. márc. 7. 16:20
De ez a fórum legalább okkal indult anonim.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 16:19

Ne fogd a hormonokra.

Ostoba vagy, és az is voltál.

2021. márc. 7. 16:15
Párommal 3,5 éve élünk párkapcsolatban, s élünk együtt. Mindig harmonikus kapcsolatunk volt, mindig számíthattunk egymásra, egy dolgot kivéve mely nyomja a szívem minden tökéletes volt. Nagy szívfájdalmam, hogy ezidő alatt nem volt lánykérés.. neki annyira nem fontos a papír.. függetlenül attól hogy mindig mondta velem szeretne megöregedni stb.. én sosem mondtam neki hogy vàgyom erre inkább belülről őröltem magam.. szép lassan megmérgezve a lelkemet.. mint kiderült nem olyan régen gyermeket várok, aminek nagyon örülök :) Ő a felhők felett jár 3 méterrel egész nap arról mesél hogy majd az unokáknak meséljük a megismerkedésünket, végre igazi család leszünk ... most amúgy hogy így alakult célozgat rá, hogy legyen egy eskuvonk hogy minden teljes legyen.. én meg magamba vagyok zuhanva.. nekem elveim voltak hogy először eljegyzés házasság utána gyerek.. mindig lenéztem azokat a nőket a környezetemben akik terhesen házasodtak, olyan mintha a baba miatt vennék el őket ... tragédiának élem meg hogy ez lanykeres nélkül történt meg.. ugyanakkor a pici miatt rettenetesen Boldog vagyok!! Szóval szerintem megmondom neki ha 3,5 év alatt cseszett elvenni, egy életre felejtse el! Engem nem fog megalázni hogy a gyerek miatt elvesz, vegyen el magam miatt.. annyira furcsa a környezetemben a Nők pedig korombeliek nem zavarta őket a terhes esküvő, Boldogok voltak.. most azt érzem ha megkér és letérdel biztosan nemet mondok... őszintén mondjàtok meg! Túlzásba viszem? Sajnos nagyon játszanak velem a hormonok és hajlamos vagyok kifakadni. :-(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook