Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség 40 felett fórum

Terhesség 40 felett (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2019. máj. 14. 14:16

Sziasztok!

Nekem is ugyanaz a gondom, mint itt a legtöbbünknek. Szeretnénk egy második babát a férjemmel. Kb két éve próbálkozunk, eddig sikertelenül. Júniusban leszek 40. Nekem az AMH: 0,08 az FSH: 38 erre a doki a korai petefészek kimerülést említette. Van akinek hasonló adatai vannak?

108. barildi (válaszként erre: 107. - Dovima)
2019. márc. 27. 13:00
Szia, május végére kaptunk időpontot kivizsgálásra. Félek nálam is ez lesz, de majd kiderül. öregszünk...
107. dovima (válaszként erre: 101. - Barildi)
2019. márc. 24. 21:08
Szia én is 44 vagyok van 3 gyerekem a masodik férjemnek nincs gyereke és szerettünk volna kivizsgáltak minket nekem van kimerülő petefékszkem az Amh hormonom alacsony lombikot javasolt a doki de mi azt nem szeretnénk igy marad hogy várunk a csodára ha nem jön akkor majd lesznek unokáink...ez van sajna
106. Ágio8405 (válaszként erre: 105. - Barildi)
2019. márc. 21. 22:15
Meddőségi kozpontba menjetek. Nincs értelme mèg tovább várni. Az idő nem a barátotok ilynekor már.
105. barildi
2019. márc. 21. 13:44
Köszönöm :-) tudsz esetleg ajánlani dokit?
104. Ágio8405 (válaszként erre: 103. - Barildi)
2019. márc. 21. 12:42
elsö lépés a nöi hormon vizsgálat. 3. és pontos 28 napos ciklus esetén 21. napi. erre nögyógyász tud adni beutalót abbol már látszik hogy mennyire vagy kimerülöben. nézess pluszban AMH szintet ez csak magánban van. az is petefészek kimerülés vagy stimulálhatoságának szintjét mutatja.
103. barildi
2019. márc. 21. 12:30
Van 2 gyerekem, kivizsgáláson még nem voltam. 1 éve próbálkozunk, de sajnos nem jön össze. Szigetszentmiklóson lakom. Pestre járok nődokihoz, de speciálisan erre szakosodott dokihoz szeretnék menni.
102. Ágio8405 (válaszként erre: 101. - Barildi)
2019. márc. 21. 11:40
Az eléggé lényeges hol laksz? Amugy miota probálkoztok? van már gyereked? volt valami kivizsgálásod már?
101. barildi
2019. márc. 21. 10:46
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, 44 éves. Szeretnénk babát a párommal. Tudtok orvost ajánlani, hova forduljunk? Köszönöm szépen
100. Petra45 (válaszként erre: 99. - Gaby76)
2018. jún. 15. 21:52
Rajta vagyunk. Nagyon szeretnénk.:)
99. Gaby76 (válaszként erre: 96. - Petra45)
2018. jún. 13. 23:47
elvileg nem. sikerült?
98. Gaby76 (válaszként erre: 97. - Moni51)
2018. jún. 13. 22:57
szia :) remelem, minden rendben veled. mi is most probalkozunk. 41 multam, en nekunk meg sajnos nincs gyerekunk
97. Moni51
2018. jún. 1. 12:41

Sziasztok.

44 éves vagyok és 11 hetes terhes..hetek óta tudtam hogy valami készül odabent..de orvoshoz csak a napokban jutottam..2 napot adót a döntésre...és végre a párom is azt mondta megtartjuk...ezt úgy közölte velem hogy Viberen elkezdett kiságyakat küldeni...azt azért nem árt tudni van már 3 gyerekem.2 fiú az első házaságombol ök 22 és 19 évesek.ma mostani páromtol pedig van egy 7és féléves lányom.mindig is szerettünk volna neki kistesot mert ö olyan kis kondoskodó nyugodt teremtés.sokszor mondja még most is hogy neki kistesó kell.még nem avatjuk be mert 3 éve volt egy 20 hetes vetélésem ahol meglepett szülnöm a babát. Genetikán voltam szerdán és pénteken kórházba kerültem mert fájásaim voltak,vasárnap hajnalban elfolyt a magzatvíz és du meg megszülte meg a kislányomat. Persze genetika szerint egészséges volt..

Most közöltem az orvossal nem vagyok hajlandó a hasbaszurást válalni pénzem meg arra nincs hogy vérböl megcsináltasam.hiszen ez elég húzós.azt mondta ez az én döntésem..ultrahang oké de szúrás nem. A másik ami még nagy fejfájás lesz anyosomat végighallgatni amint szépen elhord minket hogy mi milyen hülyék vagyunk még öregek.igy igazából még senki nem tudja hogy mi a helyzet nálunk.szépen boldogan élünk 3an felnött emberek vagyunk szerintem jogunk van nekünk eldönteni hogy mi mit szeretnénk.

2018. máj. 23. 21:34
Sziasztok! Jövő hónapban leszek 45. Két nagy fiam van. Páromnak is nagyok a gyermekei. Most érezzük úgy hogy megtaláltuk a másik felünket egymásban. Nagyon szeretnénk egy közös babát. A korom aggaszt egy kicsit. Fiatalos szülők vagyunk, de néha megkérdezem magamtól: kell ez neked? De a vágyunk egy baba után nagyon erős. Nem késő 45 évesen teherbe esni???
2018. jan. 11. 08:11

Sziasztok,

41 èves vagyok. Pontosan 6 hete ès 2 napja volt az egèszsègügyi kaparàsom 5v 6 hetes volt a babànk.

As orvosom azt tanàcsolta pihenjünk ès mihamarabb pròbàlkozzunk ùjra.

A kèrdèsem: A menstruàciòm nem jött meg, vàrjak mèg vagy menjek vissza az orvoshoz?

Valaki jàr hasonlò időben?

94. 02858bff47 (válaszként erre: 93. - Erzsó44)
2017. aug. 21. 00:19

Ebben az életkorban előfordul, hogy a menstruáció kezd rendszertelenné válni.

Egy tesztet csinálj... az megnyugtat.

2017. aug. 20. 23:15
Sziasztok!!!Én 44vagyok.Össze vissza jön meg a mensesem,legutóbb jul.18.an volt,most jelenleg multhet szerdán volt egy két napos pici vérzés,de elmult.Most az a panaszom hogy mintha nagyobb lenne a mellem,és fáj.Mi lehet az oka??Nem lehetek terhes ugye?? Köszönöm ha válaszoltok.
92. figura ede (válaszként erre: 91. - Sylvie0513)
2015. okt. 15. 20:31
gyere át a lombik 40 felett nekünk is sikerülhet fórumra
2015. júl. 27. 14:40
Sziasztok,én is elovasgattam a régi hozzászólásokat,kíváncsi lennék hogy akik itt irogattak,nekik sikerült-e a terhesség 40 felett.Én is ebben a cipőben járok, 44 éves vagyok, van egy nagyfiam,de iszonyatosan szeretnék egy babát,tudom az eszemmel hogy nem szabadna, de a szívem szerint nagy szeretném és bevállalnám.Van már egy nagy fiam, és szerettünk volna egy tesót, pár éve már probálkozunk, de valószínüleg az idén kiderült miómám miatt nem sikerült a teherbe esés.Én is azt gondolom, ha vigyázunk magunkra,és úgy érezzük tele vagyunk energiával,és nem érezzük magunkat annyinak amennyik vagyunk,akkor bele lehetne vágni.Sajnos a mi családunkban is előfordult, hogy hiába szült a nővérem fiatalon,kicsik voltak a gyerekek amikor elment.Ha az ember szerencsés és jó géneket örököl ,simán felnevelheti 20-30 évig.Egy szülőt elveszteni teljesen mindegy hogy10, 15 vagy 45 éves vagy, ugyanolyan iszonyatos fájdalom.Sajnos ez az élet ...Én sem görcsölök hogy teherbe essek, hiszek a sorsban,ha jönnie kell jön, ha nem jön össze a baba, annak is oka van!További szép napot.
2015. ápr. 20. 14:01
Sziasztok! Látom jó régen nem járt erre senki. DE azért hátha felnéztek :) Én 39 vagyok, van egy csodálatos 3,5 éves fiam. Tavaly született egy lányom, aki 1 naposan meghalt. Nagyon szeretnénk még egy gyereket. A szülés óta változott a ciklusom. van, hogy 28 napra jön meg, van, hogy 25-26. Terhesség sajnos nem jött idáig össze. Ez már a változó kor előszele lenne? Nem olyan régóta próbálkozunk, csak félek, hogy kifutok az időből.
89. erszebet4 (válaszként erre: 59. - Manyusz)
2014. nov. 6. 11:52
Szia! Itt vagy még? :) hogy vagy?
2014. okt. 6. 13:46

Sziasztok!

Én 41 vagyok és most derült ki hogy autoimmun pm gyulladásom van, melyre már szedek gyógyszert. A TSH-m 2-4 között volt.

Viszont iszonyú magas az FSH-m. 24, 48, 44 és most nagyobb mint 170!

A baba 3 éve nem jön össze és három éve össze-vissza menstruálok, hol megjön, hol pedig nem :(

A doki szerint az FSH arra utal hogy teljesen kimerültek a petefészkeim..

Bár más jellegű vizsgálatra egyáltalában nem küldött el. Lezárt ennyivel..

Van valaki hasonló cipőben? :(

87. dogiz (válaszként erre: 26. - Lexy2000)
2011. márc. 5. 17:29
De elfelejtetted azt megjegyezni, hogy azt is kimutatták a felmérések, hogy sokkal több a kockázat, magyarul az ilyen idős korú hölgyek (és jelen esetben már inkább 50-en mint 40-en) esetében, a megszületett gyerekek között %-os arányban több a tartósan betegen született.
86. Skintilla (válaszként erre: 84. - Vedin)
2011. febr. 21. 15:40
Őszintén sajnálom és veled érzek a történtek miatt. De te se add fel, mert jön a tavasz, feltöltődsz sok vitaminnal, energiával, mire lejár a pihi időszak.
85. Skintilla (válaszként erre: 84. - Vedin)
2011. febr. 21. 15:36
köszi, hogy felhívtad a figyelmemet a másik topicra. Majd oda is bemásolom magam:-)
84. Vedin (válaszként erre: 82. - Skintilla)
2011. febr. 21. 15:23
bocs, szülni 40 felett
83. Vedin
2011. febr. 21. 15:22

Van még a szülni 4 felett fórum, lehet hogy össze kellene kapcsolni a kettőt, mert a lényeg ugyanaz, nem csak a terhesség a cél, hanem a szülés, és ami után jön! :)

Csak türelmesen várjál, ne is gondolj rá, az idő meg fogja adni a választ! Szorítok!


Nálam ez a projekt, kérdések és kétségek közt lebeg, mivel 10 hetesen most volt egy vetélésem, 2 hete és 2 hónapot biztosan kell várni.

2011. febr. 21. 15:09

Sziasztok!

Csatlakoznék a 40 feletti babavárók csapatához. Nem tudom, kinél hogy áll most a projekt, én személy szerint izgulok. Talán nem jön meg csütörtökön:-)

A jelekben nem hiszek, mert már mindent átéltem, produkáltam nagyon komoly tüneteket a semmire. Most csak várok. várok. várok. és reménykedem, hogy a mellfeszülés, has szurkálás nem premenstruációs tünet.

Én a fórumcímet nem vitaindítóként értelmezem, hanem tényként!

Hajrá minden próbálkozónak!

81. banita32 (válaszként erre: 78. - 5f54924ddf)
2011. febr. 20. 17:47

Nem hiszem hogy helyes hozzáállás hogy 40 évesen mit is akarnál.

Sajnos lehet a stressz és a korábban megjövő mensi a változó kort jelzi. De ez se biztos, én tuti megkérdeznék egy nőgyógyászt.

Az egy dolog hogy én már nem vállalnék babát ebben a korban, de arról hogy nő legyek tuti nem mondanék le. Lehet hogy a párodnak nem is annyira fontos ez a kérdés. És úgy is boldogok lennétek együtt. Nehogy eltemesd magad mert még rengeteg jó dolog vár rád az életben!

80. 70104cd269 (válaszként erre: 79. - Vedin)
2011. febr. 20. 11:51
Én is 40 éves kromban kezdtem el érezni igazán a női erőmet! Miközben persze azt éreztem,, illetve attól féltem, hogy öreg vagyok, a filmek, reklámok ezt sugallják, pedig ez nem igaz. Áprilisban majd hastáncolni kezdek, ezt javaslom mindenkinek, aki a nőiességével közelebbi kapcsolatba szeretne kerülni, és nem mellékesen a hastánc a termékenység legjobb segítője!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook