Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 6 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 6 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 6 hetes terhesség

1 2
20. b5d7c0f696 (válaszként erre: 19. - Picurka03)
2011. jún. 21. 10:46
Várj pár napot, hogy milyen lesz a vérzés,kevés vagy olyan amit megszoktál,tesztelj még egyet mondjuk egy hét múlva.Sok sikert!
2011. jan. 18. 12:48

Sziasztok!

Új vagyok az oldalon és igazából azért regisztráltam,hogy tanácsot kérhessek!

Már lassan fél éve nem szedek gyógyszert és a párom meg én nem félünk attól,hogy terhes vagyok/leszek!

És igazából ez itt a bökkenő!

Mi mindent megbeszélünk és ő arra kért,hogy akármi is van/lesz ne csináljak tesztet,de én folyamatosan csak izgulok,mert már rengeteg gyanújelem van,de nem akarom megbántani!És ráadásul ma megjött,de egy pár napot késve!Mit csináljak?

2010. aug. 31. 13:20

Sziasztok!

Múlt pénteken csináltam tesztet, pozitív!

5 hetes vagyok, csütörtökön megyek dokihoz.

Kicsit korai, de volt vetélésem és jobb, ha minél előbb lát+ad vmi tablettát.

A 26 naptól volt barnás"folyásom", azt hittem megjön. Tartott kb 1 hétig, egy-két csepp.Két napig semmi, tegnap megint 1 csepp mustár színű.Eléggé megijeszt.

Tapasztalt vki ilyesmit?

Hányingerem nincs(gyorsan lekopogom!!!!), égeget a gyomrom+fáj a fejem éjszaka+fáj a derekam!

2010. júl. 5. 20:01

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, de ez a téma is érint.

Mivel már túl vagyok a 4, 5X-en és sajnos még nincs kisbabánk belevágtunk a "babaprojekte".

Évek után végre találtam egy olyan dokit aki nem azt hajtogatta ilyenkor már nem lehet gyerek, felejtsül el.

Kezdtem a petevezeték átf. vizsgálattal- borzasztóan fájt-és utána 2 napig véreztem. Nem kívánom senkinek a fájdalmat. Sajnos 1-ik petevezetékem nem átjárható, de a dokim megnyugtatott -egyik is elég.

Aztán szedtem clostit 2x1- eredmény 19, 20 tüsző. -kaptam szurit uh után, aztán vártunk. . késett a "mensi" 1 hetet -gyors tesztelés-ami (-)aztán 1 napos vérzés(06. 12. ) Doki uh- nem látok semmit. HA megjön kezdjem a clostit. Csak, hogy azóta nem jótt meg, a tüszőrepesztő szuri igy hazavághat??

Bocs, ha nagyon hosszúra sikeredet, de tanácstalan vagyok- mit tegyek

16. Nici28
2010. máj. 5. 23:05
Sziasztok! Kb. a 5-6 hétben lehetek a jövő héten megyek nő.dokihoz így még semmi biztosat nem tudok csak azt amit a teszt mutatott! Már volt egy elhalt terhességem így van egy kicsi félsz! Csak 1 kérdésem lenne tőletek ti szoktatok vagy görcsöltetek egy kicsit? Mert én enyhe görcsöket néha-néha szoktam érezni, de amúgy jól vagyok fáj a cicim meg este van hányingerem! Előre is köszi! Üdv Niki!
2010. febr. 18. 20:17
Sziasztok! 6 hetes kismama vagyok. Nagyon stresszes napom volt tegnap is ma is. Ma azt tapasztaltam, hogy bekeményedett a pocakon. Létezik hogy ilyen korán??? Azt hittem ez 20. hét utáni jeleség. Tapasztalt valaki hasonlót az 1. trimeszter elején???
2009. júl. 10. 20:38
amgk. Én nem tudok nyilatkozni, mert nekem az első hónapban sikerült a baba, és nem jött meg. Bár egy napon pecsételtem, ám csak icipicit :)Neked sok sikert kívánok!Ja és én görcsöltem rajta, hogy essek teherbe, és bejött, úgyhogy figyelj magadra, minden jelzésére a testednek, és hopp... :) Anyukám velem 5hónapig mentruált rendesen...Aztán a másik, hogy tényleg reggel tesztelj. Én reggel 6kor vasárnap csináltam, mert akkor kellett pipilnem :)
13. Ancsa03 (válaszként erre: 9. - Amgk)
2009. júl. 2. 20:05

Szia "amgk"!

Én is negatív teszt(ek) és menstruáció mellett estem teherbe, igaz az én történetem jócskán eltér a tiédtől, de azért leírom hátha segítek vele!

Nekem 4 hetet késett a menstruációm, közben folyamatosan csináltam teszteket (4-et is), az összes negatív lett és egyszer csak megjött a menstruációm de pecsételve, nem a szokott mennyiség és nem a szokott erősség.Körülbelül 4-5 napig pecsételt a vérzésem és csináltam 2 tesztet egyet reggel, egyet este, mind a kettő pozitív lett!(Azt mondták a patikába, hogy rengeteg mindentől függ, hogy a teszt kimutassa a terhességet, például ha cukor van a vizeletbe már nem mutatja ki, és reggel a legbiztosabb megcsinálni! nem tudom mi igaz belőle:) )Tegnap elmentem orvoshoz és megállapította hogy 6 hetes terhes vagyok!

Viszont neked csak 5 napot késett, és a mennyisége is olyan volt, mint máskor és a menstruáció után csináltad!Tehát szerintem nem sok esély van rá, hogy babát vársz!Szerintem csak simán késett!

De ha nagyon kételkedsz szerintem az orvos a legbiztosabb!Ha gondolod csinálj még egy tesztet, hogy megnyugodjál!


Üdv : Ancsa

12. Memeske (válaszként erre: 11. - Agitamas)
2009. jún. 9. 19:39

Lányom is igy járt,és már 12 éves az unokám :)

3éve meg elvetélt

11. agitamas (válaszként erre: 9. - Amgk)
2009. jún. 9. 19:38

Szia!

Szerintem sem vagy terhes.Menszesz mellett és negatív teszt esetén biztosan nem.De ha mégis bizonytalan lennél csinálj még egy tesztet.Bár fölösleges.

10. Cepheus (válaszként erre: 9. - Amgk)
2009. jún. 9. 16:03
Szia! Nem vagy terhes, mert megjött a mensid és negatív a teszt. Persze, ha élsz nemi életet, van méhed és petefészked, akkor ezer százalékosan nem kizárható a dolog, de ilyen alapon majd minden nő gyanús. :-) Én nem tesztelnék újra.
9. amgk
2009. jún. 9. 15:54
sziasztok,5 napot keset a mezeszem s 6 napig tartott es korulbeul olyan mennyisegbe jott mint maskor, a menzesz lejarta utan 5 nappal csinaltam tesztet es negativ lett.lehetek terhes?????ha esetleg tehes vagyok akkor a 6 hetes lehetek,mik az eselyeim????csinaljak meg tesztet???kerjek irjatok nagyon fontos
2009. jan. 14. 16:40

sziasztok valaki estleg tudna nekem segiteni,nagyon el vagyok keseredve,

ma voltam Uh -on,kb 7 hetes lehetek, jan 5 én voltam elöször,akkor látszodott a petezsák,

ma azt mondta az orvos,hogy nem látja benne a babát!

ti halotattok már ilyet??

valaki irjon mit tegyek.

2009. jan. 3. 20:29
sziasztok! 6 hetes terhes vagyok,állandóan szeles vagyok és puffadt. hányingerem van. más tünet nincs. már van egy 10 éves fiam,vele semmi bajom nem volt. lehet,hogy most lány lesz? nektek milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?
2008. nov. 19. 18:45

Sziasztok!

7hetes terhes vagyok,de semmi bajom. Nincs hányinger..sem szédülés sem fejfájás. Annyi az egész,hogy sokat eszem...de nagyon sokat:D:D:D:D:D

A szagokra kicsit érzékenyebb vagyok,de nem abban az értelemben,hogy rosszul leszek tőle,hanem valahogy jobban megérzem mint mások:D:D:D

Aki rosszul van annak javaslom,hogy rágcsáljon kekszet...azt mondta a dokim,ha esetleg rosszulléteim vannak akkor egyek kekszet...de semmi bajom...remélem így marad.

Lina, gratulálok a 4. babához...jó egészséget kívánok nektek!!!!

Sziasztok

2008. nov. 8. 19:59
sziasztok!én most vagyok 7 hetes de nekem inkább ese van hányingeem mind reggel ha reggel érzek is kicsi hányingert az pár percen belüll emúlik
4. SünciBoglya (válaszként erre: 3. - Lina)
2008. szept. 30. 00:16
Gratulalok a negyedik csoppseghez. Remelem minden rendben volt a vizsgalaton! :)
3. lina
2008. szept. 29. 07:28
Én borzalmas beteg vagyok,minden szagra szaladok a wc -felé,főleh ha valakin bagósszagot érzek,tusfürdőtől is,hú mindentől rosszul vagyok... eléggé kínos néha:) 4.terhességem,nem tudom probléma mentes lesz e a terhesség és a végkimenetel.3 császárom volt már.HOlnap megyek dokihozz,úgyhogy drukkoljatok nekem..:)
2007. nov. 20. 17:54
sziasztok,van itt valaki?
1. Hoxa
2007. ápr. 22. 21:32
Határozottan betegnek érzed magad? A kávé szagától is a wc ajtónak rontasz? Ha így van, akkor ez terhességi reggeli rosszullétnek hangzik. A terhes nők majdnem felét sújtja a reggeli hányinger, ami néha nem marad abba egész nap és gyakran egészen a második trimeszterig tart. Ezt a megnövekedett ösztrogénszint okozza, valamint a méh gyors növekedése. De van néhány jó hír: kimutatták, hogy a reggeli hányingert érző kismamák esetében sokkal kevesebb a vetélés. (Ha tökéletesen érzed magad, nyoma sincs hányingernek, akkor se kezd aggódni az utóbbi mondat miatt, élvezd, hogy jól vagy!)

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 6 hetes terhesség
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook