Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesnaptár - 4 hetes terhesség fórum

Terhesnaptár - 4 hetes terhesség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhesnaptár - 4 hetes terhesség

1 2
2007. ápr. 4. 22:23

sziasztok!

Szerintetek menstruáció elmaradása után mennyit várjak tesztelésig???

Előre is köszike

15. Ekka (válaszként erre: 14. - Moncus)
2007. ápr. 4. 18:40

Szia Moncus:)

Nekem annak idején azt mondták, hogy a halvány csík is csík.. És tényleg:))))))))))))

14. moncus (válaszként erre: 12. - Kisnemethke)
2007. ápr. 4. 09:36

Szia Nori!

Én is hasonló cipőben járok, mint te:)

Kérdezném, hogy a terhességi teszten a második csíkod ugyanolyan erős volt, mint az első? Mert az enyém nem... gondoltam egy pár nap múlva újra csinálok egyet!

Nálam is van hasgörcs, bár jóval gyengébb, mint a mensi előttiek voltak.

Az én baráti körömbeli kismamák egytől egyig azt mondták, hogy a dokihoz való menetellel várjak még 2 hetet!

Ha kell biztatás...összetartás, stb, én itt vagyok! Nekem is jól jön, hogy vki egyidős velem:)

13. Ekka (válaszként erre: 12. - Kisnemethke)
2007. ápr. 1. 18:53

SZia:)

Dehogy zavarsz:) SZívesen segítek, ha tudok.. annak idején nekem is nagyon jól esett, hogy volt kitől kérdezni..

SZerintem a regg-i rosszullét dolog változó.. Nekem kb. 8-9 hét környékén kezdődött, de nem reggeli volt, hanem egész napos a legváratlanabb helyzetekben, nem lehetett napszakhoz kötni. (hányás úton, útfélen:D) ...de van akinél nincs ilyen tünet.. sőt, van ami van, van ami nincs, van ami soha nem is lesz:)))))

Én pl. nem undorodtam ételektől.. kívánós sem voltam túlzottan.. néha a savanyúra voltam rákattanva, de semmi több..

Hogy meddig tartanak.. "Tudományosan" a 3.hónap végéig..v. még a baba meg nem moccan... (nálam a 16.hétig tartott, aztán sitty-sutty eltűnt)

Remélem tudtam segíteni:)

(ja, és kérdezz bátran)

2007. ápr. 1. 17:04

szia ekka!

koszonom szepen hogy ilyen gyorsan valaszoltal!kezdek lenyugodni egy kicsit a gorcsoket illetoen mert paran mar mondtak hogy ezek teljesen normalisak :D csak tudod hogy van ez...elso terhessegem es nem tudom mit kell erznem,mi termeszetes es mi nem stb.

az orvossal nem tudom mi legyen.mar annyira szeretnem tudni hogy biztosan babat varok...a masik felem pedig azt mondja varjak meg.de,koszi tanacsot, amugy sztem meg varok :D

lehet meg nehany kerdesem?azaz hogy nem tudom mennyi... :)

mikor jonnek a reggeli rosszulletek,az etelek kivanasa,azoktol valo undorodas stb.egyenlore "csak" a mellbimboim nagyon erzekenyek es mint mondtam a hasam gorcsol neha.neked mikor kezdodtek azok a napok? :)gondolom 4hetesen meg korai...

koszonom a valaszod meg egyszer es ne haragudj megint zavarlak.


udv:nori

11. Ekka
2007. ápr. 1. 13:34

Szia Kisnemethke:)

Ezek a görcsök az elején teljesen normálisak!! SZóval azonnal tessék kiverni a fejedből ezt a méhen kívüli terhesség dolgot!!!:)))))

SZerintem az orvoshoz menéssel nem árt várnod még max. 3 hetet. Akkor már az uh-val minden "tökéletesen" látható...

Előbb is elmehetsz, de tuti későbbre fognak visszahívni. (tapasztalat)

Ja, és gratula a teszthez:)))

2007. ápr. 1. 12:42

Sziasztok!


en kb.4hetes terhes vagyok.3tesztet csinaltam es mind3 pozitiv lett.van nemi felelmem:faj a hasam.olyan mintha menstruacios gorcsom lenne kb.oranket 2-3percre,nem verzek es nincs elsotetult folyasom sem.aggodom hogy mehen kivuli terhessegem van.orvosnal meg nem voltam.szerintetek varjak meg a doki felkeresesevel vagy ez teljesen normalis?

a valaszokat elore is koszonom!!

udv:Nori

9. Nyusszancs82 (válaszként erre: 4. - Salha)
2007. márc. 22. 19:58

Szia!

Sztem elképzelhető, nővérkémnek anno 6 heteset nem mutatott ki és a felpuhult méh szép (elő)jel. :)))

8. Magdala (válaszként erre: 4. - Salha)
2007. márc. 16. 06:54

Szia! Kérj egy beutalót a háziorvosodtól a laborba, a 12 napos késést már kimutatja;

a HCG-nek akkor már jóval magasabbnak kell lennie.

7. csillag** (válaszként erre: 6. - Csemege)
2007. márc. 15. 21:22
szia :)én véreztem és utána lett barnás én kaptam rá gyogyszert és elmult most 14 hetes vagyok:)
2007. márc. 13. 09:33

Sziasztok Lányok!

Én a 9. hetet kezdtem ma el. Igazából azért jöttem ide, hogy bátorítsuk egymást ebben a nehéz trimeszterben. Nekem pl. sokszor van barnás vérzésem és mindig a legrosszabbra készülök, pedig nem is görcsölök. A dokinőm szerint ez teljesen o.k. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

5. _kolett (válaszként erre: 4. - Salha)
2007. márc. 6. 11:07

Szia!


Szerintem a 12 nap késésnél már ki kellett volna hogy mutassa a teszt, ha tényleg terhes vagy. Én azt tanácsolnám, hogy menj el egy másik nőgyógyászhoz is!

2007. márc. 5. 22:03
Sziasztok! Segítsetek! 12. napja késik a mensesem, de már 3 teszt is negatív eredményt mutatott. Az orvosi vizsgálat szerint a méh fel van puhulva, tehát a terhesség nincs kizárva. Azt tanácsolták, hogy várjak (?!). Kérdésem: Meddig reménykedhetek még? Vajon tényleg lehetséges az, hogy a teszt nem mutatja ki egy ideig?
2007. febr. 26. 22:48
Szia Briella!Van itt egy pocakosok topic nézz át hozzánk.
2007. febr. 26. 22:39
Szia Hoxa!Teljesen igaz a mondás hogy a korai terhesgondozás mindenképpen fontos!Én is ajánlanám minden kezdő kismamának,hogy mikor kideröl menjenek el orvoshoz és ne számitson semme sem mert akkor ez a legfontosabb dolog,
1. Hoxa
2007. febr. 7. 12:42
Gratulálok! Ezt a szót még sokszor fogod hallani.
Szerintem már vagy százszor rápillantottál a kis csíkra a terhességi teszten, hogy megbizonyosodj róla, hogy nem tűnt-e el. Ha egyszer megjelent, akkor szinte biztos a terhességed.

Ugrás a teljes írásra: Terhesnaptár - 4 hetes terhesség
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook