Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás a János Kórházban? fórum

Terhesgondozás a János Kórházban? (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 13. 14:25

Sziasztok!

Mikorra vagytok kiírva? :)

A kislányunkat dr. Varga Anikónál szültem, teljesen elégedettek voltunk. Nst/ctg vizsgálat jó, kedvesek általában a nővérek. Szülésfelkészítőre is oda jártunk, 6 alkalmas volt - nagyon érdekes és hasznos. A 11 órás vajúdásom alatt 3 szülésznővel találkoztam, elsőt leszámítva mindketten nagyon kedvesek, profik és alaposak voltak. Az aneszteziológus is, és a kérésemre végig beszélt velem a császármetszés alatt (életemben nem voltam kórházban, nemhogy műtőben), mivel jó helyen volt a feje, de mégsem fordult be a fájásgyengeség miatt. Profi csapat volt bent, a doktornőben maximálisan megbízom azóta is.

A jelenlegi terhességem nehezen indult, alig akart megtapadni, de elintézte, hogy soron kívül bemenjek egy kollégájához (rengeteget véreztem, azt hittem elvetéltem), mert ő már nem volt a kórházban, amikor hívtam, hogy gond van. Most is végtelenül kedves és korrekt volt. A terhességi cukorbetegségem miatt mondta, hogy most nem hordhatom túl, így egy héttel hamarabb meg kell születnie a kicsinek (most pénteken derül ki, hogy mikor). Megkérdezte, hogy most hogy szeretnék szülni (ő is császárellenes), de tájékoztatott, hogy valószínűleg ismét műtét lesz, mert egy bizonyos oxitocin cseppszám felé nem mehetnek az esetleges belső varratok felszakadása miatt.

Összegezve, rendesek, korrektek az orvosok, szakmailag is felkészültek, én mindenkinek szívesen ajánlom a Szent János Kórház szülészetét :)

2019. febr. 2. 20:55
Én igen. A terhesgondozó egy átlag kórháznak fele meg. Néha kaotikus, de az orvosok jók.
2019. febr. 1. 12:56
Sziasztok, van itt valaki, aki a János kórházba járt terhesgondozásra és ott is szült? Osszátok meg kérlek a tapasztalataitokat! Ajánlanátok-e, és miért igen vagy miért nem? Melyik orvost ajánlanátok? Jó tapasztalatok, rosszak? Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook