Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki ajánlani terhesgondozót Budapesten, a IV., XIII. kerület környékén? fórum

Tud valaki ajánlani terhesgondozót Budapesten, a IV., XIII. kerület környékén? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 25. 08:37

Szia!

Ha esetleg az V. Kerület is még bele fér akkor Dr. Paragi Péter magánrendelése az Arany János utcában.

Ugyan szülni még nem szültem de lassan 3 éve ő a nőgyógyászom, nem tudok róla rosszat mondani pedig nem vagyok egy könnyű eset. Mindig elérhető ha nem veszi fel a telefont visszahív, megértő és próbálja mindig a legjobb megoldást megtalálni egy problémára.

2018. dec. 21. 16:45
Én a XIII. kerületben Dr Jerger Andrást ajánlanám. Ő a Szegedi úton rendel.
2018. dec. 21. 16:31
Szia! Azèrt irok neked mert hátha tudok neked segiteni.Èn itt lakom a 13.kerületben.Ide jártam egy nögyogyászhoz.Dr Versènyi Tibor a neve.A Visegrádi utca 47/c alatt rendel.Ez egy rendelő intèzet telefon számuk: 452-4233.Azt nem tudom,hogy ő terhes gondozást is csinál- e,de mikor voltam nála terhesek is várakoztak mikor ő rendelt.Remèlem tudtam segiteni.
2018. dec. 20. 09:38
Sziasztok tudtok ajánlani terhesgongozót Budapesten?(elsősorban a IV, XIII kerület illetve a környéke érdekelne). Előre is köszönöm a segítségetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook