Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes voltam? fórum

Terhes voltam? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 11. 11:29
sziasztok.elmúlt a vérzésem,de azért köszönöm a segítségeteket!
2012. nov. 9. 16:26
Nem hiszem
2012. nov. 9. 13:16

Én nem gondolom, hogy babás lehettél, ilyen Nekem is szokott lenni. Jó vastag volt lehet a méhnyálkahártya vagy nem tudni.

Drukk a fogyihoz:)

2012. nov. 9. 13:01
rosszul emlékeztem x-epil van,negatív lett.
2012. nov. 9. 12:53
az a vicc hogy tervezzük,de a súlyom miatt még várunk,párom nem örült,hogy megjött.volt benne olyan ami nagyobb volt mint 2köröm.lily teszt van itthon.a derekam is majd leszakad és ez csak a menszesz előtt szokott lenni 2-3 nappal,utána elmúlik
2012. nov. 9. 12:46

Nekem is volt ilyen problémám, és nekem is az volt az első gondolatom, hogy esetleg terhes lehettem.

Elmentem dokihoz, ő azt mondta tuti nem voltam az.

Írt fel görcsoldót, ezzel letudtuk az egészet.

2012. nov. 9. 12:46
esetleg valami nagyon érzékeny tesztet.talán..mint a qupido.mekkora vérdarabok?olyan 2 körömnyi kb még normális ha nem feltűnően sok. nőgyógyászodat nem tudod felhívni?lehet csinálna egy uh-ot (nem a baba miatt,hanem a többi miatt)
2012. nov. 9. 12:45
Hát, szerintem tesztelni már nem érdemes. Ha védekeztetek, gondolom nem terveztetek babát...
2012. nov. 9. 12:43
A ciklusom közepén volt egy balesetünk, a gumiban lévő anyag kifolyt.A menszeszem 2 nappal előbb jött meg,erős alhasi görcsökkel, erős vérzéssel,3 nap alatt letudtam eddig mindig,de már a 4.napot kezdtem és a vérzés mégrosszabb lett,ráadásul nagy vérdarabok távoznak.van itthon teszt,érdemes még megcsinálnom?segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook